Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Novaj kontribuoj

pdf Raporto de MASI por RRK-29

Atentindaj paĝoj

Положение о членских взносах в 2016 году

Kotizoj por 2017

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 )

Membrolisto de REU por 2016

Entute 218 membroj, i.a. 15 rejmanoj.

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg)
  2. Abramoviĉ Miĥail (Moskva)
  3. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  4. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  5. Aroloviĉ Viktor (Moskva)
  6. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  7. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  8. Bojĉin Jevgenij (Hebrea aŭtonoma regiono de Rusio)
  9. Bronov Sergej (Krasnojarsk)
  10. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg)
  11. Cobb Steve (Usono)
  12. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg)
  13. Ĉerenkova Larisa (Rjazanskaja obl., Sarajevskij r-n, p/o Sysoj)
  14. Ĉertilov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Liskovo)
  15. Derevjanniĥ Sergej (Moskovskaja obl., Ivantejevka)
  16. Deriugin Aleksandr (Saratova reg.)
  17. Diesjatz (San Marino)
  18. Djes Dva (Italio)
  19. Gerŝman Anton (Moskva)
  20. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrad)
  21. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  22. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, Abinskij r-n, Ĥolmskij-1 )
  23. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo)
  24. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  25. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  26. Gudskov Nikolaj (Moskva)
  27. Jakovlev Jurij (Pskovskaja obl., p.Strugi Krasnije)
  28. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  29. Karcev Jurij (Uljanovsk)
  30. Kauts Valdemar (Estonio)
  31. Kokolija Georgij (Moskva)
  32. Kolganov Andrej (Usono)
  33. Kolker Boris (Usono)
  34. Kozin Igorj (Vologda)
  35. Kurolap Zinovij (Kanado)
  36. Kuznecov Sergej (Moskva)
  37. Laskina Marina (Tulskaja obl., )
  38. Levadnij Vladimir (Sankt-Peterburg)
  39. Lipec Vladimir (Moskva)
  40. Manjaĥin Jurij (Moskva)
  41. Medvedev Lev (Moskva)
  42. Melnikov Valentin (Moskva)
  43. Miĥajlov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  44. Neĉaev Nikolaj (Irkutsk)
  45. Paseĉnikov Jurij (Tomsk)
  46. Petrov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  47. Pikov Gennadij (Novosibirsk-9)
  48. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  49. Roganova Rimma (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  50. Salomatov Aleksej (Moskva)
  51. Samodaj Vladimir (Moskva)
  52. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanovskaja obl., )
  53. Seguru Valentin (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)
  54. Seliŝĉev Aleksandr (Sankt-Peterburg)
  55. Sibircev Vladimir (Novosibirsk)
  56. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg)
  57. Sosov Jevgenij (Tatarstan)
  58. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk)
  59. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio)
  60. Tujakin Georgij (Moskva)
  61. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  62. Vulfoviĉ Lev (Germanio)
  63. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu)

Mecenatoj

  1. Borodin Aleksej (Krasnodarskij kraj, Otradnaja)
  2. Kitajkin Ivan (Mordovio, Turgenevo, Ardatovskij rajon)

Individuaj membroj

  1. Belkin Jevgenij (Ĉuvaŝio, Ĉeboksari)
  2. Ĉincov Jevgenij (Niĵnij Novgorod)
  3. Golubov Dmitrij (Moskvo)
  4. Gricaj Jurij (Moskva)
  5. Grigorjev Andrej (Krasnojarsk)
  6. Krivoŝeev Denis (Niĵegorodskaja obl., Dzerĵinsk)
  7. Loskutova Tatjana (Ivanovo)
  8. Milner Aleksandr (Moskvo)
  9. Minin Vladimir (Tomska)
  10. Mitin Aleksandr (Niĵnij Novgorod)
  11. Nadikova Jelena (Ĉeboksari)
  12. Nistratov Aleksej (Moskva)
  13. Novikova Ljudmila (Moskva)
  14. Opletajev Vladimir (Tjumenskaja obl., Surgut)
  15. Povorin Miĥail (Moskva)
  16. Smetanina Svetlana (Moskva)
  17. Uspenskaja Jelena (Jekaterinburg)
  18. Vasiljev Viktor (Vladimir)

Aliĝintaj kolektivoj (15 grupoj kun 136 aligitaj membroj)

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(7 membroj):

Julija Degtjarjova, Rafija Kudrjavceva, Sergej Lokis, Aleksandr Osincev, Aleksandra Osipova, Pavel Vavilin, Julija Volĥina.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(14 membroj):

Artjom Alimov, Nina Celikova, Anatolij Ĉinĉenko, Marija Ĉinĉenko, Viktor Dudka, Svetlana Galienko, Valentina Goldobina, Anatolij Ivasenko, Marina Kocarj, Aleksandr Mareev-Koroljov, Gennadij Paveljev, Vladimir Ŝelistov, Jevgenija Ŝelistova, Aleksandra Taran.

Krasnojarska esperantista klubo «KRESKO» (Krasnojarsk)

(5 membroj):

Sergej Ĵilejkin, Rustam Karapetjan, Vladimir Sapoĵnikov, Jelena Ŝaravina, Aljona Temerova.

Krimea Respublika Esperanto-Centro (Jalta)

(27 membroj):

Nadeĵda Anuŝkina, Natalija Astafjeva, Anĵela Belenko, Jekaterina Berezovskaja, Marija Berezovskaja, Emilija Ĉernova, Aleksandr Gerasimov, Marija Kalieva, Vjaĉeslav Katin, Oleg Korotkov, Aleksej Kovalenko, Lev Legostaev, Anastasija Luborosceva, Anna Maksimĉuk, Daliant Maksimus, Inna Mirnaja, Stanislav Nikolaev, Marjam Nizamutdinova, Irina Ogirenko, Dmitrij Pavljuk, Danil Savĉenko, Ivan Smirnov, Jelena Snigireva, Svetlana Soboleva, Jakub Ŝamŝiev, Danil Volĵenin, Jefim Zajdman.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(4 membroj):

Tatjana Glaznica, Ilja Gnusarev, Sergej Kuznecov, Aleksandr Lebedev.

EK "Murmano" (Murmansk)

(5 membroj):

Vera Ciulja, Sergej Jakunin, Nadeĵda Jevgenjeva, Aleksej Makarov, Andrej Rjazancev.

Samara E-organizo (Samara)

(9 membroj):

Aleksandr Aksjonov, Olga Alekseeva, Ljudmila Aljakina, Igorj Fejgin, Jelena Kuznecova, Kira Nazarova, Marija Prilepskaja, Emilija Purygina, Vjaĉeslav Suslov.

EK "Laro" (Soĉi)

(16 membroj):

Galina Belenjuk, Vladimir Bespalov, Tatjana Davidova, Vladimir Derevjanko, Nikolaj Fjodorov, Polina Grankina, Nadeĵda Grankina, Renat Kuzjaŝov, Natalija Olejnikova, Irina Poliŝĉuk, Valentina Poliŝĉuk, Galina Sokulina, Larisa Soniĉeva, Sergej Sorokin, Julija Sorokina, Vladimir Sudakov.

EK "Kariljono" (Sankt-Peterburg)

(10 membroj):

Ninel Belikova, Natalia Celarickaja, Svetlana Ejst, Boris Kondratjev, Nadeĵda Kuleŝova, Tamara Luckaja, Jekaterina Maliŝeva, Kirill Noviĉenko, Tatjana Pautova, Natalija Skvorcova.

Esperanto-Asocio de Tatario (Kazanj)

(6 membroj):

Anna Grigorjeva, Natalija Ĥarĉenko, Leonid Ivanov, Ildar Kijamov, Pjotr Novikov, Georgij Serjakin.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(9 membroj):

Vasilij Baraŝkov, Tatjana Belova, Mikaelo Bronŝtejn, Viktor Kandalinskij, Gadela Osipova, Natalija Rajskaja, Olga Tiĥomirova, Vera Vlasova, Nadeĵda Zdrogova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(6 membroj):

Nadeĵda Borisova, Aleksej Dvornikov, Aleksandr Kalaŝnikov, Mansur Mamkin, Pavel Veselov, Tatjana Veselova.

E-klubo "Pacifiko" (Vladivostok)

(6 membroj):

Iraida Ameljĉenko, Vera Dmitrienko, Ljubovj Karpeta, Leonid Nikiforov, Svetlana Ŝeremetjeva, Gennadij Ŝlepĉenko.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(5 membroj):

Aljona Afanasjeva, Jelena Afanasjeva, Lilija Burgar, Aleksandr Kotelnikov, Jekaterina Koteljnikova.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(5 membroj):

Ljudmila Bykova , Vera Dumler, Aleksej Dumler, Valentina Spicina, Tatjana Vtorova.

Supren

La paĝo estis montrita 2942-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij