Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Atentindaj paĝoj

Положение о членских взносах в 2016 году

Kotizoj por 2017

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 )

Membrolisto de REU por 2015

Entute 189 membroj, i.a. 12 rejmanoj.

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg)
  2. Abramoviĉ Miĥail (Moskva)
  3. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  4. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  5. Aroloviĉ Viktor (Moskva)
  6. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  7. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  8. Bojĉin Jevgenij (Hebrea aŭtonoma regiono de Rusio)
  9. Bronov Sergej (Krasnojarsk)
  10. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg)
  11. Cobb Steve (Usono)
  12. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg)
  13. Ĉerenkova Larisa (Rjazanskaja obl., Sarajevskij r-n, p/o Sysoj)
  14. Ĉertilov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Liskovo) [R]
  15. Derevjanniĥ Sergej (Moskovskaja obl., Ivantejevka)
  16. Diesjatz (San Marino)
  17. Djes Dva (Italio)
  18. Gerŝman Anton (Moskva)
  19. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrad)
  20. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  21. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, Abinskij r-n, Ĥolmskij-1 )
  22. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo)
  23. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  24. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  25. Gudskov Nikolaj (Moskva)
  26. Jakovlev Jurij (Pskovskaja obl., p.Strugi Krasnije)
  27. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  28. Karcev Jurij (Uljanovsk)
  29. Kauts Voldemar (Estonio)
  30. Kokolija Georgij (Moskva)
  31. Kolganov Andrej (Usono)
  32. Kolker Boris (Usono)
  33. Kozin Igorj (Vologda)
  34. Kurolap Zinovij (Kanado)
  35. Kuznecov Sergej (Moskva)
  36. Laskina Marina (Tulskaja obl., )
  37. Levadnij Vladimir (Sankt-Peterburg)
  38. Lipec Vladimir (Moskva)
  39. Manjaĥin Jurij (Moskva)
  40. Medvedev Lev (Moskva)
  41. Melnikov Valentin (Moskva)
  42. Miĥajlov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  43. Neĉaev Nikolaj (Irkutsk)
  44. Paseĉnikov Jurij (Tomsk)
  45. Petrov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  46. Pikov Gennadij (Novosibirsk-9)
  47. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  48. Roganova Rimma (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  49. Salomatov Aleksej (Moskva)
  50. Samodaj Vladimir (Moskva)
  51. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanovskaja obl., )
  52. Seguru Valentin (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)
  53. Seliŝĉev Aleksandr (Sankt-Peterburg)
  54. Sibircev Vladimir (Novosibirsk)
  55. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg)
  56. Sosov Jevgenij (Tatarstan)
  57. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk)
  58. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio)
  59. Tujakin Georgij (Moskva)
  60. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  61. Vulfoviĉ Lev (Germanio)
  62. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu)

Mecenatoj

  1. Kijamov Ildar (Kazanj)
  2. Loskutova Tatjana (Ivanovo)
  3. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure)
  4. Odincov Aleksej (Permj)

Individuaj membroj

  1. Bespalov Vladimir (Krasnodara)
  2. Blinov Aleksandr (Ĉuvaŝio, Ĉeboksaro)
  3. Bronŝtejn Mikaelo (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  4. Gonĉarov Anatolij (Brjansk)
  5. Gricaj Jurij (Moskva)
  6. Grigorjev Andrej (Krasnojarsk)
  7. Ĥomjakov Igorj (Krasnodarskij kr.)
  8. Ivannikova Olga (Ĉeboksari)
  9. Ivanov Vjaĉeslav (Sankt-Peterburg)
  10. Kandalinskij Viktor (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  11. Kononova Jelena (Burjatija, Ulan-Ude)
  12. Kopajev Jurij (Orlovskaja obl., Verĥovskij rajon)
  13. Krivĉenkov Nikolaj (Moskvo)
  14. Krivoŝeev Denis (Niĵegorodskaja obl., Dzerĵinsk)
  15. Lenskaja Galina (Moskovskaja obl., Krasnogorsk)
  16. Maksimov Sergej (Ĉuvaŝio, Ĉeboksari)
  17. Maliŝeva Jekaterina (Sankt-Peterburgo)
  18. Mamkin Mansur (Tjumena)
  19. Melnikov Aleksandr (Rostov-na-Donu)
  20. Milner Aleksandr (Moskvo)
  21. Minin Vladimir (Tomska)
  22. Mitin Aleksandr (Niĵnij Novgorod)
  23. Muravjev Ilja (Jaroslavlj)
  24. Nadikova Jelena (Ĉeboksari)
  25. Novikova Ljudmila (Moskva)
  26. Povorin Miĥail (Moskva)
  27. Smetanina Svetlana (Moskva)
  28. Sokolova Evelina (Krasnojarsk)
  29. Solovjov Vadim (Vladimir)
  30. Stepanova Tatjana (Ĉuvaŝio, Civiljsk)
  31. Ŝevĉenko Olga (Ivanovskaja oblastj, Pljos)

Aliĝintaj kolektivoj (14 grupoj kun 96 aligitaj membroj)

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(6 membroj):

Julija Degtjarjova, Rafija Kudrjavceva, Aleksandr Osincev, Aleksandra Osipova, Pavel Vavilin, Jekaterina Zamislova.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(14 membroj):

Artjom Alimov, Nina Celikova, Marija Ĉinĉenko, Anatolij Ĉinĉenko, Viktor Dudka, Svetlana Galienko, Valentina Goldobina, Anatolij Ivasenko, Anton Jabĉinskij, Marina Kocarj, Gennadij Paveljev, Vladimir Ŝelistov, Jevgenija Ŝelistova, Aleksandra Taran.

Krimea Respublika Esperanto-Centro (Jalta)

(5 membroj):

Nadeĵda Anuŝkina, Anĵela Belenko, Marjam Nizamutdinova, Jelena Snigireva, Jefim Zajdman.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(6 membroj):

Roman Bolŝakov, Maksim Ĵitĉenko, Sergej Kuznecov, Aleksandr Lebedev, Nikolaj Nikulin, Julija Samsonova.

EK "Murmano" (Murmansk)

(5 membroj):

Sergej Jakunin, Ljudmila Poĵilova, Andrej Rjazancev, Marina Smolka, Galina Uljanova.

Novoĉ-EK (Novoĉerkassk)

(5 membroj):

Svetlana Ageeva, Irina Gorodeckaja, Jurij Omeljĉenko, Nina Omeljĉenko, Vitalij Starostin.

Novosibirska Esperanto-Klubo (Novosibirsk)

(5 membroj):

Katerina Arbekova, Aleksej Beresnev, Aleksandr Kacko, Stanislav Katsko, Valentina Kovaljova.

Samara E-organizo (Samara)

(11 membroj):

Aleksandr Aksjonov, Olga Alekseeva, Jelena Alfjorova, Ljudmila Aljakina, Vladimir Dovgij, Igorj Fejgin, Rimma Koĉergina, Jelena Kuznecova, Kira Nazarova, Marija Prilepskaja, Vjaĉeslav Suslov.

Esperanto-Asocio de Tatario (Kazanj)

(7 membroj):

Jekaterina Alekseeva, Sergej Demjanov, Anna Grigorjeva, Maksim Jevlentjev, Pjotr Novikov, Alik Oganesjan, Georgij Serjakin.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(7 membroj):

Vasilij Baraŝkov, Tatjana Belova, Gadela Osipova, Natalija Rajskaja, Olga Tiĥomirova, Vera Vlasova, Nadeĵda Zdrogova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(6 membroj):

Aleksej Dvornikov, Anastasija Golovkina, Aleksandr Kalaŝnikov, Marina Stepaĉjova, Pavel Veselov, Tatjana Veselova.

E-klubo "Pacifiko" (Vladivostok)

(9 membroj):

Ljudmila Abisova, Iraida Ameljĉenko, Vera Dmitrienko, Ljubovj Dubrovskaja, Violetta Gorbunova, Ljubovj Karpeta, Leonid Nikiforov, Gennadij Ŝlepĉenko, Valentina Timĉuk.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(5 membroj):

Ljudmila Bykova , Vera Dumler, Aleksej Dumler, Valentina Spicina, Tatjana Vtorova.

Supren

La paĝo estis montrita 4122-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij