Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Atentindaj paĝoj

Положение о членских взносах в 2016 году

Kotizoj por 2017

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 )

Membrolisto de REU por 2007

Entute 414 membroj, i.a. 38 rejmanoj.

[K] signifas, ke la persono abonas "Komencanto"-n.
[R] signifas, ke la persono abonas "REGo"-n.
[S] signifas REU-subtenanton.
[RP] signifas REJM-patronon.

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg) [R]
  2. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  3. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  4. Aroloviĉ Viktor (Moskva)
  5. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [R]
  6. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  7. Bronov Sergej (Krasnojarsk) [R]
  8. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg) [R]
  9. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg) [R]
  10. Ĉerenkova Larisa (Rjazanskaja obl., Sarajevskij r-n, p/o Sysoj)
  11. Ĉertilov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Liskovo) [R]
  12. Derevjanniĥ Sergej (Moskovskaja obl., Ivantejevka)
  13. Diesjatz (San Marino)
  14. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrad)
  15. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  16. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, Abinskij r-n, Ĥolmskij-1 )
  17. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo) [R]
  18. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  19. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  20. Gudskov Nikolaj (Moskva) [R]
  21. Jakovlev Jurij (Pskovskaja obl., p.Strugi Krasnije)
  22. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  23. Karcev Jurij (Uljanovsk)
  24. Kauts Voldemar (Estonio)
  25. Kokolija Georgij (Moskva) [R]
  26. Kolganov Andrej (Usono)
  27. Kolker Boris (Usono) [R]
  28. Kozin Igorj (Vologda)
  29. Kurolap Zinovij (Kanado)
  30. Kuznecov Sergej (Moskva)
  31. Laskina Marina (Tulskaja obl., )
  32. Lipec Vladimir (Moskva)
  33. Medvedev Lev (Moskva)
  34. Melnikov Valentin (Moskva) [R]
  35. Miĥajlov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  36. Paseĉnikov Jurij (Tomsk)
  37. Petrov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  38. Pikov Gennadij (Novosibirsk-9) [R]
  39. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  40. Roganova Rimma (Permskij kraj, Ĉusovoj) [R]
  41. Salomatov Aleksej (Moskva)
  42. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanovskaja obl., )
  43. Seguru Valentin (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)
  44. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg)
  45. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk)
  46. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio)
  47. Tujakin Georgij (Moskva)
  48. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  49. Vulfoviĉ Lev (Germanio)
  50. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu) [R]

Individuaj membroj

  1. Aĥmetova Faina (Ivanovo) [R]
  2. Alikin Viktor (Permj) [R]
  3. Andrejsons Sergej (Sankt-Peterburg) [R]
  4. Baklickaja Ksenija (Tjumenj) [R]
  5. Basov Gennadij (Stavropolj) [R]
  6. Belenjuk Galina (Soĉi) [R]
  7. Bespalov Vladimir (Krasnodara) [R]
  8. Blinov Aleksandr (Ĉuvaŝio, Ĉeboksaro) [R]
  9. Bojĉin Jevgenij (Hebrea aŭtonoma regiono de Rusio, Birobiĝan)
  10. Bolŝakov Roman (Moskvo) [R]
  11. Borodin Aleksej (Krasnodarskij kraj, Otradnaja)
  12. Bronŝtejn Mikaelo (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [R]
  13. Burgar Lilija (Rostova) [R]
  14. Cvileneva Nina (Ufa) [R]
  15. Ĉerneckij Nikolaj (Jaroslavskaja obl., Pereslavlj-Zalesskij) [R]
  16. Ĉupin Bronislav (Udmurtio, Iĵevsk) [R]
  17. Ĉuprakova Nina (Moskva) [R]
  18. Demĉenko Jevgenij (Brjansk) [R]
  19. Deriugin Aleksandr (Saratov)
  20. Djomuŝkina Nina (Leningradskaja obl., Sjasjstroj) [R]
  21. Dmitriev Nikolaj (Moskva) [R]
  22. Edelŝtejn Vladimir (Moskva) [R]
  23. Gadirova Diljara (Toboljsk) [R]
  24. Garibjan Sergej (Soĉi) [R]
  25. Glaznica Tatjana (Ĉeljabinsk) [R]
  26. Golovkina Anastasija (Tjumenj) [R]
  27. Gonĉarov Anatolij (Brjansk) [R]
  28. Gorŝkov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Sosnovskoje) [R]
  29. Grankina Nadeĵda (Soĉi) [R]
  30. Grankina Polina (Soĉi)
  31. Grigorjevskij Andrej (Ĉuvaŝija, Ŝumerlja) [R] [S]
  32. Griŝin Maksim (Moskva) [R]
  33. Ĥajbulin Jevgenij (Moskva) [R]
  34. Ĥlizov Konstantin (Irkutsk) [R]
  35. Ĥomjakov Igorj (Krasnodarskij kr.) [R]
  36. Ĥrustaljov Aleksandr (Uljanovskaja obl., Dimitrovgrad)
  37. Istomina Natalja (Ĉeljabinsk) [R]
  38. Ivanov Vjaĉeslav (Sankt-Peterburg) [R]
  39. Ivasenko Anatolij (Krasnodar) [R]
  40. Jaĥina Alla (Krasnojarsk) [R]
  41. Jaroŝenko Jelena (Rostovskaja obl., Volgodonsk) [R]
  42. Jenken Boris (Moskva) [R]
  43. Kabirova Natalja (Jekaterinburg) [R]
  44. Kandalinskij Viktor (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [R]
  45. Kapitonov Danil (Ĉeboksari) [R]
  46. Kaznaĉeeva Natalja (Krasnodarskij kraj, Kropotkin)
  47. Kitajkin Ivan (Mordovio, Turgenevo, Ardatovskij rajon) [R]
  48. Kivajev Jurij (Mari El) [R]
  49. Kolodin Miĥail (Sankt-Peterburg) [R]
  50. Konjaŝova Svetlana (Ĥabarovskij kraj, Amurskij r-n, pos.Sanboli) [R]
  51. Kononenko Jevgenij (Samarskaja obl., Togliatti) [R]
  52. Koot Rudi (Nederlando) [R]
  53. Kopajev Jurij (Orlovskaja obl., Verĥovskij rajon) [R]
  54. Kozlov Aleksej (Niĵnij Novgorod) [R]
  55. Kroter Stanislav (Sverdlovskaja obl., Kamensk-Uraljskij) [R]
  56. Kudrjavcev Viktor (Jekaterinburg) [R]
  57. Kuljkov Jevgenij (Vladimir) [R]
  58. Kuznecov Miĥail (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [R]
  59. Laptev Viktor (Ĉeljabinsk) [R]
  60. Lariĉev Vladimir (Moskva) [R]
  61. Lenskaja Galina (Moskovskaja obl., Krasnogorsk) [R]
  62. Loskutova Tatjana (Ivanovo) [R]
  63. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure) [R] [S]
  64. Lukjanov Vladimir (Kurskaja obl., Ŝĉigri) [R]
  65. Lyskov Andrej (Moskva)
  66. Maleĵ Ljubovj (Ivanovo) [R]
  67. Medvedeva Marija (Saratova reg.)
  68. Melnikov Aleksandr (Rostov-na-Donu) [R]
  69. Merkulov Vladimir (Moskva)
  70. Milner Aleksandr (Moskvo) [R]
  71. Minin Vladimir (Tomska)
  72. Morev Aleksandr (Sankt-Peterburg-Puŝkin) [R]
  73. Muraŝev Aleksandr (Sankt-Peterburg) [R]
  74. Myljnikov Jurij (Arĥangelskaja obl., Vyĉegodskij)
  75. Neĉaev Nikolaj (Irkutsk) [R]
  76. Novikova Ljudmila (Moskva) [R]
  77. Obrazcov Konstantin (Tomsk) [R]
  78. Obrezkov Andrej (Ivanovo) [R]
  79. Odincov Aleksej (Permj) [R] [S]
  80. Opletajev Vladimir (Tjumenskaja obl., Surgut) [R]
  81. Osipova Arina (Jekaterinburg) [R]
  82. Osokin Aleksandr (Sankt-Peterburg) [R]
  83. Perepelica Vladimir (Moskovskaja obl., Koroljov) [R]
  84. Poliŝĉuk Valentina (Soĉi)
  85. Poliŝĉuk Irina (Soĉi) [R]
  86. Rezniĉenko Aleksandr (Krasnodarskij kraj, Gorjaĉij Kljuĉ) [R]
  87. Rjazancev Andrej (Murmansk) [R]
  88. Roĵdestvenskij Vjaĉeslav (Ĉeljabinsk) [R]
  89. Saljkova Galina (Lipeckaja obl., Jelec) [R]
  90. Samodaj Vladimir (Moskva) [R]
  91. Samodurov Kirill (Moskva) [R]
  92. Sanajeva Jelena (Permskij kraj, Nitvenskij r-n, p.Uraljskij)
  93. Sibirceva Valentina (Lipeckaja obl., Ĉapliginskij r-n, Buĥovoje) [R]
  94. Sidorova Nadeĵda (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  95. Simonov Igorj (Niĵnij Novgorod) [R]
  96. Sipoviĉ Valerij (Moskovskaja ob.) [R]
  97. Smetanina Svetlana (Moskva) [R]
  98. Stepaĉjova Marina (Tjumenj) [R]
  99. Strelec Sergej (Ĉeljabinsk) [R]
  100. Sudakov Vladimir (Krasnodarskij kraj, Soĉi) [R]
  101. Sudakova Aleksandra (Moskva) [R]
  102. Surnakin Anatolij (Moskva) [R]
  103. Ŝĉerbatiĥ Irina (Jelec) [R]
  104. Ŝerov-Ignatjev Ivan (Sankt-Peterburg) [R]
  105. Ŝevĉenko Aleksandr (Moskva) [R]
  106. Tarĥan Ermita (Moskva)
  107. Terentjeva Galina (Ĉeljabinsk) [R] [S]
  108. Terjoĥin Vladimir (Jekaterinburg) [R]
  109. Tonkova Eleonora (Moskva)
  110. Tureckij Sergej (Ĉuvaŝio, Новочебоксарск) [R]
  111. Uspenskaja Jelena (Jekaterinburg) [R]
  112. Vasiljev Viktor (Vladimir) [R]
  113. Volnuĥina Jekaterina (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  114. Voropaj Jekaterina (Moskva)
  115. Voropaj Julija (Moskva)
  116. Zaidova Tatjana (Ivanovo) [R]
  117. Zajceva Irina (Vladimir)
  118. Zueva Nina (Lipeckaja obl., Jelec) [R]

Familiaj membroj

  1. Grigorjevskaja Natalja (Ĉuvaŝija, Ŝumerlja)
  2. Guseva Natalja (Sankt-Peterburg)
  3. Ivanova Marina (Moskva)
  4. Kapitonova Irina (Ĉeboksary)
  5. Kisel Natalija (Vladimir)
  6. Kozlova Jana (Niĵnij Novgorod)
  7. Kudrjavceva Rafija (Jekaterinburg)
  8. Loskutova Maja (Ivanovo)
  9. Mironova Irina (Moskva) [R]
  10. Muraŝeva Varvara (S-Peterburg)
  11. Puŝkarskaja Valerija (Uljanovskaja obl., Dimitrovgrad)
  12. Puzanov Vladimir (Krasnojarsk)
  13. Ŝĉerbatiĥ Jevgenij (Jelec)
  14. Ŝevĉenko Elena (Moskva)
  15. Terentjev Nikolaj (Ĉeljabinsk)
  16. Zuev Vladimir (Lipeckaja obl., Jelec)

Aliĝintaj kolektivoj (5 grupoj kun 221 aligitaj membroj)

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(7 membroj):

Svetlana Godyreva, Alina Janina, Jelena Kabakova, Oksana Novikova, Aleksandr Osincev, Jelena Osinceva, Jekaterina Zamislova.

EK "Murmano" (Murmansk)

(15 membroj):

Ljudmila Cibuljskaja, Olga Goriĉenko, Natalija Goroĥova, Artemij Ĵeltuĥin, Anastasija Kozjuberda, Aleksandr Kraev, Maja Levaja, Aleksej Makarov, Tamara Malanjuŝkina, Jelena Peredruk, Ljudmila Poĵilova, Valentina Romanova, Olesja Ŝtokalova, Nelli Trubkina, Galina Uljanova.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(11 membroj):

Ljudmila Bykova , Olga Carjova, Vera Dumler, Aleksej Dumler, Jekaterina Jaŝĉuk, Ksenija Lapŝina, Valentina Spicina, Marija Stepanova, Marija Ŝaligina, Anastasija Taldykina, Tatjana Vtorova.

Volgograda Junulara EK "Venko" (Volgograd)

(14 membroj):

Ilja Ĉugunkin, Anastasija Ĉugunkina, Olga Ĉugunkina, Igorj Dronov, Viktorija Dronova, Dina Guriljova, Aleksej Kaŝirin, Nikolaj Mironov, Irina Mironova, Oleg Prosvirov, Oleg Ŝaronov, Saulja Tikejeva, Valerija Varlamova, Jurij Zagidulin.

Supren

La paĝo estis montrita 7484-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij