Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Novaj kontribuoj

pdf Raporto de MASI por RRK-29

Atentindaj paĝoj

Положение о членских взносах в 2016 году

Kotizoj por 2017

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 )

Membrolisto de REU por 2012

Entute 347 membroj, i.a. 35 rejmanoj.

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg)
  2. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  3. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  4. Aroloviĉ Viktor (Moskva)
  5. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  6. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  7. Bojĉin Jevgenij (Hebrea aŭtonoma regiono de Rusio)
  8. Bronov Sergej (Krasnojarsk)
  9. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg)
  10. Cobb Steve (Usono)
  11. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg)
  12. Ĉerenkova Larisa (Rjazanskaja obl., Sarajevskij r-n, p/o Sysoj)
  13. Ĉertilov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Liskovo)
  14. Derevjanniĥ Sergej (Moskovskaja obl., Ivantejevka)
  15. Diesjatz (San Marino)
  16. Djes Dva (Italio)
  17. Gerŝman Anton (Moskva)
  18. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrad)
  19. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  20. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, Abinskij r-n, Ĥolmskij-1 )
  21. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo)
  22. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  23. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  24. Gudskov Nikolaj (Moskva)
  25. Jakovlev Jurij (Pskovskaja obl., p.Strugi Krasnije)
  26. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  27. Karcev Jurij (Uljanovsk)
  28. Kauts Valdemar (Estonio)
  29. Kokolija Georgij (Moskva)
  30. Kolganov Andrej (Usono)
  31. Kolker Boris (Usono)
  32. Kozin Igorj (Vologda)
  33. Kurolap Zinovij (Kanado)
  34. Kuznecov Sergej (Moskva)
  35. Laskina Marina (Tulskaja obl., )
  36. Lipec Vladimir (Moskva)
  37. Manjaĥin Jurij (Moskva)
  38. Medvedev Lev (Moskva)
  39. Melnikov Valentin (Moskva)
  40. Miĥajlov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  41. Paseĉnikov Jurij (Tomsk)
  42. Petrov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  43. Pikov Gennadij (Novosibirsk-9)
  44. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  45. Roganova Rimma (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  46. Salomatov Aleksej (Moskva)
  47. Samodaj Vladimir (Moskva)
  48. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanovskaja obl., )
  49. Seguru Valentin (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)
  50. Sibircev Vladimir (Novosibirsk)
  51. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg)
  52. Sosov Jevgenij (Tatarstan)
  53. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk)
  54. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio)
  55. Tujakin Georgij (Moskva)
  56. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  57. Vulfoviĉ Lev (Germanio)
  58. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu)

Mecenatoj

  1. Ĉuprikova Jelena (Moskva)
  2. Delcov Jevgenij (Sankt-Peterburgo)
  3. Gerŝman Anton (Moskva)
  4. Kitajkin Ivan (Mordovio, Turgenevo, Ardatovskij rajon)
  5. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure)
  6. Odincov Aleksej (Permj)
  7. Osipova Arina (Jekaterinburg)

Individuaj membroj

  1. Arosev Grigorij (Moskva)
  2. Bokarjova Antonina (Moskva)
  3. Borodaev Dmitrij (Moskovskaja obl.,, Noginsk)
  4. Borodin Aleksej (Krasnodarskij kraj, Otradnaja)
  5. Burgar Lilija (Rostova)
  6. Ĉerneckij Nikolaj (Jaroslavskaja obl., Pereslavlj-Zalesskij)
  7. Ĉupin Bronislav (Udmurtio, Iĵevsk)
  8. Filippov Aleksej (Moskvo)
  9. Goldobina Valentina (Krasnodarskij kraj, Gelenĝik)
  10. Grigorjevskij Andrej (Ĉuvaŝija, Ŝumerlja)
  11. Grincjavicjus Rajmundas (Moskva)
  12. Griŝin Maksim (Moskva)
  13. Ivanov Vjaĉeslav (Sankt-Peterburg)
  14. Jaĥina Alla (Krasnojarsk)
  15. Jaroŝenko Jelena (Rostovskaja obl., Volgodonsk)
  16. Katsko Stanislav (Novosibirsk)
  17. Kondratjev Boris (Sankt-Peterburg)
  18. Konjaŝova Svetlana (Ĥabarovskij kraj, Amurskij r-n, pos.Sanboli)
  19. Kopajev Jurij (Orlovskaja obl., Verĥovskij rajon)
  20. Korŝunova Olga (Ĉeboksary)
  21. Kotljarov Stanislav (Sverdlovskaja obl., Novoutkinsk)
  22. Krasnokutskij Anatolij (Moskva)
  23. Kudrjavcev Viktor (Jekaterinburg)
  24. Kuznecov Sergej (Moskvo)
  25. Loskutova Tatjana (Ivanovo)
  26. Milner Aleksandr (Moskvo)
  27. Minin Vladimir (Tomska)
  28. Mitin Aleksandr (Niĵnij Novgorod)
  29. Neĉaev Nikolaj (Irkutsk)
  30. Novikova Ljudmila (Moskva)
  31. Opletajev Vladimir (Tjumenskaja obl., Surgut)
  32. Puŝkarjov Valentin (Jekaterinburg)
  33. Rjabĉun Valentina (Moskva)
  34. Roĵdestvenskij Vjaĉeslav (Ĉeljabinsk)
  35. Sapoĵnikov Vladimir (Krasnojarska)
  36. Sokolova Evelina (Krasnojarsk)
  37. Strelec Sergej (Ĉeljabinsk)
  38. Surnakin Anatolij (Moskva)
  39. Ŝaravina Jelena (Krasnojarsk)
  40. Ŝevĉenko Aleksandr (Moskva)
  41. Ŝilajeva Olga (Udmurtija, Glazov)
  42. Ŝimorskaja Tatjana (Moskovskaja obl., Ljubercy-2)
  43. Ŝoroĥova Natalja (Moskovskaja obl., Leninskij rajon, p/o Razvilka)
  44. Terentjeva Galina (Ĉeljabinsk)
  45. Terjoĥin Vladimir (Jekaterinburg)
  46. Tonkova Eleonora (Moskva)
  47. Zaĥarova Valentina (Respublika Komi, Usinsk)
  48. Zavjalova Tatjana (Arĥangeljsk)

Familiaj membroj

  1. Grigorjevskaja Natalja (Ĉuvaŝija, Ŝumerlja)
  2. Guseva Natalja (Sankt-Peterburg)
  3. Karapetjan Rustam (Krasnojarsk)
  4. Kudrjavceva Rafija (Jekaterinburg)
  5. Loskutova Maja (Ivanovo)
  6. Ŝevĉenko Elena (Moskva)
  7. Terentjev Nikolaj (Ĉeljabinsk)

Aliĝintaj kolektivoj (16 grupoj kun 224 aligitaj membroj)

Esperanto-klubo "Verda fajreto" (Ĉusovoj)

(5 membroj):

Jelena Djupina, Alevtina Fetisova, Anastasija Jarilova, Valerija Novikova, Olga Perevalova.

EK "Verda suno" (Dimitrovgrad)

(10 membroj):

Marija Ĥafizova, Galina Ĥoĥrjakova, Tatjana Iljutkina, Galina Izmajlova, Tamara Kirik, Tamara Miĥajlova, Oljga Njurkina, Ljudmila Rogova, Lidija Savaneeva, Ljudmila Sedova.

Jeleca EK "Esperanto" (Jelec)

(10 membroj):

Jekaterina Gorjaĉiĥ, Vera Jaickaja, Tamara Merenkova, Irina Razumejkina, Jurij Romanjuk, Aljbina Ŝadrikova, Alla Zlobina, Vladimir Zuev, Vladimir Zuev, Nina Zueva.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(17 membroj):

Julija Bondarenko, Galina Bondarenko, Nina Celikova, Marija Ĉinĉenko, Anatolij Ĉinĉenko, Marija Dmitrieva, Viktor Dudka, Anatolij Ivasenko, Anton Jabĉinskij, Marina Kocarj, Viktorija Ljubavina, Sergej Maljcev, Gennadij Paveljev, Svetlana Popova, Igorj Simonov, Vladimir Ŝelistov, Jevgenija Ŝelistova.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(47 membroj):

Marija Aksjonova, Darja Andreeva, Dmitrij Bervinov, Aleksandra Bezrukova, Natalja Blinova, Roman Bolŝakov, Dmitrij Borodaev, Oleg Ĉajka, Natalija Ĉistozvonova, Miĥail Derbasov, Iljgiz Galeev, Anastasija Goljc, Andrej Griĉik, Kirill Grustnev, Miĥail Ĥaminskij, Marina Itpekova, Larisa Jaĥ, Maksim Ĵitĉenko, Polina Kaljnickaja, Dmitrij Karjakin, Aleksandr Kirpiĉjov, Igor Kozlov, Andrej Krasovskij, Sergej Kudrjavcev, Timur Kuliev, Svetozar Laŝin, Aleksej Lebedev, Aleksej Legornev, Jekaterina Ljubuŝina, Sergej Lopatin, Artjom Meŝavkin, Andrej Morozov, Jevgenija Muĥina, Natalja Nikolaeva, Nikolaj Nikulin, Andrej Paramonov, Julija Penjkova, Marat Sadykov, Julija Samsonova, Anna Senina, Vladimir Sergejev, Aleksandr Sigaĉjov, Natalja Skrjabina, Anna Ŝtondina, Marija Tereĥova, Miĥail Tumanov, Ljudmila Vasiljeva.

EK "Murmano" (Murmansk)

(11 membroj):

Vera Ciulja, Rumi Fukuŝima, Olga Goriĉenko, Sergej Jakunin, Galina Koĉegura, Nadeĵda Koljada, Aleksej Makarov, Ljudmila Poĵilova, Andrej Rjazancev, Nelli Trubkina, Galina Uljanova.

Novoĉ-EK (Novoĉerkassk)

(7 membroj):

Svetlana Ageeva, Irina Demĉenko, Irina Gorodeckaja, Jurij Omeljĉenko, Nina Omeljĉenko, Valentina Sabinina, Julija Tenengoljc.

Samara E-organizo (Samara)

(19 membroj):

Ljudmila Agafonova, Aleksandr Aksjonov, Olga Alekseeva, Jelena Alfjorova, Ljudmila Aljakina, Maksim Balabancev, Vladimir Dovgij, Igorj Fejgin, Tatjana Gorbunova, Rimma Koĉergina, Jevgenij Korĥov, Jelena Kuznecova, Natalija Medvedeva, Kira Nazarova, Jelena Poljanskaja, Marija Prilepskaja, Emilija Purygina, Aleksej Sinicyn, Vjaĉeslav Suslov.

EK "Laro" (Soĉi)

(13 membroj):

Galina Belenjuk, Vladimir Bespalov, Vladimir Derevjanko, Nadeĵda Grankina, Polina Grankina, Aleksej Lavrovskij, Natalija Olejnikova, Valentina Poliŝĉuk, Irina Poliŝĉuk, Larisa Soniĉeva, Julija Sorokina, Vladimir Sudakov, Lidija Timofeeva.

Societo "Espero" (Sankt-Peterburg)

(5 membroj):

Tatjana Artemjeva, Anna Butkeviĉ, Alevtina Ĥmelevskaja, Ljudmila Jemeljanenko, Vladimir Vasiljev.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(10 membroj):

Vasilij Baraŝkov, Tatjana Belova, Aleksandr Koroteckij, Inga Krejson, Gadela Osipova, Natalija Rajskaja, Nina Ŝmonina, Olga Tiĥomirova, Vera Vlasova, Nadeĵda Zdrogova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(11 membroj):

Svetlana Aleksandrova, Aleksej Dvornikov, Anastasija Golovkina, Aleksandr Kalaŝnikov, Mansur Mamkin, Irina Sokolovskaja, Nikolaj Sokolovskij, Marina Stepaĉjova, Pavel Veselov, Tatjana Veselova, Andrej Voloĵanin.

Uljanovska E-klubo (Uljanovsk)

(17 membroj):

Sergej Abramov, Galina Alekseeva, Aleksandr Bykov, Fira Fajzraĥmanova, Marija Karceva, Margarita Karceva, Ljubovj Kondratjeva, Ljudmila Kuljbakova, Tatjana Kuzmina, Nikolaj Paveljev, Sajdja Sibgatulina, Jelena Sirotinina, Olga Sirotinina, Olga Terentjeva, Vera Trifonova, Raisa Vanjko, Ljubovj Zajceva.

E-klubo "Pacifiko" (Vladivostok)

(26 membroj):

Ljudmila Abisova, Iraida Ameljĉenko, Sofja Aptukova, Marija Byŝeva, Marina Ĉernova, Svetlana Dolĵenko, Boris Dragunov, Ljubovj Dubrovskaja, Violetta Gorbunova, Jelena Grinj, Alevtina Ĵukova, Ljubovj Karpeta, Tamara Kindjakova, Galina Koneva, Irina Kuzmenko, Valentina Matveenko, Nadeĵda Neunylova, Nina Rymonova, Larisa Sannikova, Ljudmila Ŝeĥunova, Svetlana Ŝeremetjeva, Gennadij Ŝlepĉenko, Valentina Timĉuk, Aleksandr Titajev, Nadeĵda Vojnova, Larisa Voronjuk.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(4 membroj):

Jelena Afanasjeva, Aljona Afanasjeva, Grigorij Fajzulin, Jekaterina Kotelnikova.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(5 membroj):

Ljudmila Bykova , Vera Dumler, Valentina Spicina, Anastasija Taldykina, Tatjana Vtorova.

Supren

La paĝo estis montrita 8368-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij