Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Atentindaj paĝoj

Положение о членских взносах в 2016 году

Kotizoj por 2017

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 )

Membrolisto de REU por 2013

Entute 339 membroj, i.a. 42 rejmanoj.

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg)
  2. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  3. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  4. Aroloviĉ Viktor (Moskva) [R]
  5. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [R]
  6. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  7. Bojĉin Jevgenij (Hebrea aŭtonoma regiono de Rusio)
  8. Bronov Sergej (Krasnojarsk)
  9. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg)
  10. Cobb Steve (Usono)
  11. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg) [R]
  12. Ĉerenkova Larisa (Rjazanskaja obl., Sarajevskij r-n, p/o Sysoj)
  13. Ĉertilov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Liskovo) [R]
  14. Derevjanniĥ Sergej (Moskovskaja obl., Ivantejevka)
  15. Diesjatz (San Marino)
  16. Djes Dva (Italio)
  17. Gerŝman Anton (Moskva)
  18. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrad)
  19. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  20. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, Abinskij r-n, Ĥolmskij-1 )
  21. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo) [R]
  22. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  23. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  24. Gudskov Nikolaj (Moskva) [R]
  25. Jakovlev Jurij (Pskovskaja obl., p.Strugi Krasnije)
  26. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  27. Karcev Jurij (Uljanovsk) [R]
  28. Kauts Voldemar (Estonio)
  29. Kokolija Georgij (Moskva) [R]
  30. Kolganov Andrej (Usono)
  31. Kolker Boris (Usono) [R]
  32. Kozin Igorj (Vologda)
  33. Kurolap Zinovij (Kanado)
  34. Kuznecov Sergej (Moskva)
  35. Laskina Marina (Tulskaja obl., )
  36. Lipec Vladimir (Moskva)
  37. Manjaĥin Jurij (Moskva) [R]
  38. Medvedev Lev (Moskva)
  39. Melnikov Valentin (Moskva) [R]
  40. Miĥajlov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  41. Paseĉnikov Jurij (Tomsk) [R]
  42. Petrov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  43. Pikov Gennadij (Novosibirsk-9)
  44. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  45. Roganova Rimma (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  46. Salomatov Aleksej (Moskva)
  47. Samodaj Vladimir (Moskva) [R]
  48. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanovskaja obl., )
  49. Seguru Valentin (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)
  50. Sibircev Vladimir (Novosibirsk)
  51. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg) [R]
  52. Sosov Jevgenij (Tatarstan)
  53. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk) [R]
  54. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio)
  55. Tujakin Georgij (Moskva)
  56. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  57. Vulfoviĉ Lev (Germanio)
  58. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu) [R]

Mecenatoj

  1. Borodin Aleksej (Krasnodarskij kraj, Otradnaja) [R]
  2. Delcov Jevgenij (Sankt-Peterburgo) [R]
  3. Filippov Aleksej (Moskvo)
  4. Kitajkin Ivan (Mordovio, Turgenevo, Ardatovskij rajon) [R]
  5. Lariĉev Vladimir (Moskva)
  6. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure) [R]
  7. Odincov Aleksej (Permj) [R]
  8. Semenov Grigorij (Moskva)
  9. Zaĥarova Valentina (Respublika Komi, Usinsk)

Individuaj membroj

  1. Arbekova Katerina (Novosibirsk) [R]
  2. Arosev Grigorij (Moskva)
  3. Bokarjova Antonina (Moskva) [R]
  4. Bronŝtejn Mikaelo (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [R]
  5. Ĉupin Bronislav (Udmurtio, Iĵevsk) [R]
  6. Ĉuprakova Nina (Moskva) [R]
  7. Gnusarev Ilja (Moskvo)
  8. Griŝin Maksim (Moskva)
  9. Jaĥina Alla (Krasnojarsk) [R]
  10. Katsko Stanislav (Novosibirsk)
  11. Kandalinskij Viktor (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [R]
  12. Kondratjev Boris (Sankt-Peterburg) [R]
  13. Konjaŝova Svetlana (Ĥabarovskij kraj, Amurskij r-n, pos.Sanboli)
  14. Kopajev Jurij (Orlovskaja obl., Verĥovskij rajon) [R]
  15. Kotljarov Stanislav (Sverdlovskaja obl., Novoutkinsk) [R]
  16. Krasnokutskij Anatolij (Moskva) [R]
  17. Kudrjavcev Viktor (Jekaterinburg) [R]
  18. Kuznecov Sergej (Moskvo) [R]
  19. Lenskaja Galina (Moskovskaja obl., Krasnogorsk)
  20. Loskutova Tatjana (Ivanovo) [R]
  21. Medvedeva Marija (Saratova reg.)
  22. Merkulov Vladimir (Moskva)
  23. Milner Aleksandr (Moskvo) [R]
  24. Minin Vladimir (Tomska)
  25. Mironova Irina (Volgograd) [R]
  26. Mitin Aleksandr (Niĵnij Novgorod) [R]
  27. Nadikova Jelena (Ĉeboksari)
  28. Neĉaev Nikolaj (Irkutsk) [R]
  29. Nistratov Aleksej (Moskva)
  30. Novikova Ljudmila (Moskva) [R]
  31. Opletajev Vladimir (Tjumenskaja obl., Surgut) [R]
  32. Povorin Miĥail (Moskva)
  33. Rjabĉun Valentina (Moskva)
  34. Roĵdestvenskij Vjaĉeslav (Ĉeljabinsk) [R]
  35. Rusanov Viktor (Saratov)
  36. Simonov Igorj (Niĵnij Novgorod)
  37. Smetanina Svetlana (Moskva) [R]
  38. Solovjov Vadim (Vladimir)
  39. Strelec Sergej (Ĉeljabinsk) [R]
  40. Sudakova Alina (Penzenskaja oblastj, Bessonovskij rajon, s. Ĉemodanovka)
  41. Ŝaravina Jelena (Krasnojarsk) [R]
  42. Ŝimorskaja Tatjana (Moskovskaja obl., Ljubercy-2)
  43. Ŝoroĥova Natalja (Moskovskaja obl., Leninskij rajon, p/o Razvilka)
  44. Terentjeva Galina (Ĉeljabinsk) [R]
  45. Uljanova Oksana (Tjumenskaja obl., Neftejugansk)

Familiaj membroj

  1. Kudrjavceva Rafija (Jekaterinburg)
  2. Loskutova Maja (Ivanovo)
  3. Mironova Irina (Moskva)
  4. Terentjev Nikolaj (Ĉeljabinsk)

Aliĝintaj kolektivoj (15 grupoj kun 218 aligitaj membroj)

Esperanto-klubo "Verda fajreto" (Ĉusovoj)

(4 membroj):

Olga Karklinj, Lilija Kerner, Sofja Sultangulova, Jekaterina Volnuĥina.

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(11 membroj):

Julija Degtjarjova, Anna Ĥusanova, Jelena Jermakova, Sergej Lokis, Aleksandr Osincev, Aleksandra Osipova, Aleksandr Pereskokov, Jevgenija Tolstovskaja, Pavel Vavilin, Jevgenij Vedernikov, Jekaterina Zamislova.

Jeleca EK "Esperanto" (Jelec)

(10 membroj):

Valentina Bobyljova, Vladislav Danjŝin, Gennadij Gluĥov, Vera Jaickaja, Tamara Merenkova, Aljbina Ŝadrikova, Aleksandr Zubkov, Vladimir Zuev, Vladimir Zuev, Nina Zueva.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(20 membroj):

Artjom Alimov, Galina Bondarenko, Julija Bondarenko, Nina Celikova, Anatolij Ĉinĉenko, Marija Ĉinĉenko, Viktor Dudka, Svetlana Galienko, Aleksandr Guljaev, Anatolij Ivasenko, Anton Jabĉinskij, Marina Kocarj, Sergej Maljcev, Gennadij Paveljev, Svetlana Popova, Igorj Simonov, Valerij Streljcov, Vladimir Ŝelistov, Jevgenija Ŝelistova, Aleksandra Taran.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(47 membroj):

Dmitrij Bervinov, Dmitrij Bogatov, Roman Bolŝakov, Dmitrij Borodaev, Oksana Ĉaban, Oleg Ĉajka, Olga Ĉerniŝova, Natalija Ĉistozvonova, Jurij Dinnikov, Tatjana Fjodorova, Anastasija Goljc, Jevgenija Golovina, Oksana Graĵdanova, Andrej Griĉik, Kirill Grustnev, Miĥail Ĥaminskij, Marina Itpekova, Larisa Jaĥ, Jekaterina Ĵiĵerina, Maksim Ĵitĉenko, Jevgenija Kaduŝnaja, Polina Kaljnickaja, Ivan Kanarskij, Dmitrij Karjakin, Aleksandr Kirpiĉjov, Irina Konopljanova, Andrej Krasovskij, Aleksej Lebedev, Aleksej Legornev, Jekaterina Ljubuŝina, Margarita Locmanova, Sergej Lopatin, Jekaterina Lozina, Nadeĵda Nemeŝ, Nikolaj Nikulin, Marija Nujanzina, Julija Penjkova, Anastasija Pogorelova, Julija Samsonova, Anna Senina, Valentina Sidorova, Marina Sokoljnikova, Anna Ŝtondina, Ljudmila Vasiljeva, Aleksandr Vikulov, Sergej Zatulov, Marija Zatulova.

EK "Murmano" (Murmansk)

(12 membroj):

Vera Ciulja, Rumi Fukuŝima, Olga Goriĉenko, Sergej Jakunin, Galina Koĉegura, Nadeĵda Koljada, Aleksej Makarov, Pavel Medvedskij, Ljudmila Poĵilova, Andrej Rjazancev, Nelli Trubkina, Galina Uljanova.

Novoĉ-EK (Novoĉerkassk)

(9 membroj):

Svetlana Ageeva, Irina Gorodeckaja, Oksana Lavor, Julija Manojlina, Jurij Omeljĉenko, Nina Omeljĉenko, Franĉeska Skorodumova-Krakau, Vitalij Starostin, Julija Tenengoljc.

Samara E-organizo (Samara)

(18 membroj):

Ljudmila Agafonova, Aleksandr Aksjonov, Olga Alekseeva, Jelena Alfjorova, Ljudmila Aljakina, Maksim Balabancev, Vladimir Dovgij, Igorj Fejgin, Rimma Koĉergina, Jevgenij Korĥov, Jelena Kuznecova, Natalija Medvedeva, Kira Nazarova, Jelena Poljanskaja, Marija Prilepskaja, Emilija Purygina, Aleksej Sinicyn, Vjaĉeslav Suslov.

EK "Laro" (Soĉi)

(14 membroj):

Galina Belenjuk, Vladimir Bespalov, Tatjana Davidova, Vladimir Derevjanko, Nikolaj Fjodorov, Nadeĵda Grankina, Polina Grankina, Renat Kuzjaŝov, Natalija Olejnikova, Irina Poliŝĉuk, Valentina Poliŝĉuk, Larisa Soniĉeva, Julija Sorokina, Vladimir Sudakov.

Societo "Espero" (Sankt-Peterburg)

(3 membroj):

Anna Butkeviĉ, Ljudmila Jemeljanenko, Nikolaj Rybak.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(10 membroj):

Nina Ŝmonina, Vasilij Baraŝkov, Tatjana Belova, Aleksandr Koroteckij, Inga Krejson, Gadela Osipova, Natalija Rajskaja, Olga Tiĥomirova, Vera Vlasova, Nadeĵda Zdrogova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(11 membroj):

Svetlana Aleksandrova, Aleksej Dvornikov, Anastasija Golovkina, Elvira Insapova, Aleksandr Kalaŝnikov, Mansur Mamkin, Irina Sokolovskaja, Nikolaj Sokolovskij, Marina Stepaĉjova, Pavel Veselov, Tatjana Veselova.

Uljanovska E-klubo (Uljanovsk)

(11 membroj):

Sergej Abramov, Aleksandr Bykov, Margarita Karceva, Ljubovj Kondratjeva, Ljudmila Kuljbakova, Larisa Morozova, Sajdja Sibgatulina, Olga Sirotinina, Jelena Sirotinina, Tatjana Stepanova, Vera Trifonova.

E-klubo "Pacifiko" (Vladivostok)

(21 membroj):

Ljudmila Abisova, Iraida Ameljĉenko, Sofja Aptukova, Marija Byŝeva, Marina Ĉernova, Svetlana Dolĵenko, Ljubovj Dubrovskaja, Violetta Gorbunova, Ljubovj Karpeta, Tamara Kindjakova, Irina Kuzmenko, Nadeĵda Neunylova, Leonid Nikiforov, Galina Suĥanova, Ljudmila Ŝeĥunova, Svetlana Ŝeremetjeva, Gennadij Ŝlepĉenko, Valentina Timĉuk, Nadeĵda Udovickaja, Nadeĵda Vojnova, Larisa Voronjuk.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(10 membroj):

Irina Birjukova, Ljudmila Bykova , Aleksej Dumler, Vera Dumler, Nadeĵda Loskutova, Jurij Reutov, Valentina Spicina, Nadeĵda Ŝanceva, Anastasija Taldykina, Tatjana Vtorova.

Supren

La paĝo estis montrita 7535-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij