Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Atentindaj paĝoj

Положение о членских взносах в 2016 году

Kotizoj por 2017

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 )

Membrolisto de REU por 2011

Entute 377 membroj, i.a. 31 rejmanoj.

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg)
  2. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  3. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  4. Aroloviĉ Viktor (Moskva)
  5. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  6. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  7. Bojĉin Jevgenij (Hebrea aŭtonoma regiono de Rusio)
  8. Bronov Sergej (Krasnojarsk)
  9. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg)
  10. Cobb Steve (Usono)
  11. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg)
  12. Ĉerenkova Larisa (Rjazanskaja obl., Sarajevskij r-n, p/o Sysoj)
  13. Ĉertilov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Liskovo)
  14. Derevjanniĥ Sergej (Moskovskaja obl., Ivantejevka)
  15. Diesjatz (San Marino)
  16. Djes Dva (Italio)
  17. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrad)
  18. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  19. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, Abinskij r-n, Ĥolmskij-1 )
  20. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo)
  21. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  22. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  23. Gudskov Nikolaj (Moskva)
  24. Jakovlev Jurij (Pskovskaja obl., p.Strugi Krasnije)
  25. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  26. Karcev Jurij (Uljanovsk)
  27. Kauts Valdemar (Estonio)
  28. Kokolija Georgij (Moskva)
  29. Kolganov Andrej (Usono)
  30. Kolker Boris (Usono)
  31. Kozin Igorj (Vologda)
  32. Kurolap Zinovij (Kanado)
  33. Kuznecov Sergej (Moskva)
  34. Laskina Marina (Tulskaja obl., )
  35. Lipec Vladimir (Moskva)
  36. Manjaĥin Jurij (Moskva)
  37. Medvedev Lev (Moskva)
  38. Melnikov Valentin (Moskva)
  39. Miĥajlov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  40. Paseĉnikov Jurij (Tomsk)
  41. Petrov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  42. Pikov Gennadij (Novosibirsk-9)
  43. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  44. Roganova Rimma (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  45. Salomatov Aleksej (Moskva)
  46. Samodaj Vladimir (Moskva)
  47. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanovskaja obl., )
  48. Seguru Valentin (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)
  49. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg)
  50. Sosov Jevgenij (Tatarstan)
  51. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk)
  52. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio)
  53. Tujakin Georgij (Moskva)
  54. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  55. Vulfoviĉ Lev (Germanio)
  56. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu)

Mecenatoj

  1. Gerŝman Anton (Moskva)
  2. Jarutkin Igorj (Ĉeboksary)
  3. Kitajkin Ivan (Mordovio, Turgenevo, Ardatovskij rajon)
  4. Kondratjev Valerij (Voroneĵ)
  5. Kudrjavceva Rafija (Jekaterinburg)
  6. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure)
  7. Mitin Aleksandr (Niĵnij Novgorod)
  8. Odincov Aleksej (Permj)
  9. Osipova Arina (Jekaterinburg)

Individuaj membroj

  1. Arosev Grigorij (Moskva)
  2. Bespalov Vladimir (Krasnodara)
  3. Bokarjova Antonina (Moskva)
  4. Bronŝtejn Mikaelo (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  5. Burgar Lilija (Rostova)
  6. Ĉerneckij Nikolaj (Jaroslavskaja obl., Pereslavlj-Zalesskij)
  7. Ĉupin Bronislav (Udmurtio, Iĵevsk)
  8. Ĉuprakova Nina (Moskva)
  9. Filippov Aleksej (Moskvo)
  10. Gadirova Diljara (Toboljsk)
  11. Goldobina Valentina (Krasnodarskij kraj, Gelenĝik)
  12. Goroĥova Natalija (Murmansk)
  13. Griŝin Maksim (Moskva)
  14. Gromov Viktor (Stavropoljskij kr.)
  15. Ivanov Vjaĉeslav (Sankt-Peterburg)
  16. Jaĥina Alla (Krasnojarsk)
  17. Jaroŝenko Jelena (Rostovskaja obl., Volgodonsk)
  18. Katsko Stanislav (Novosibirsk)
  19. Kaminina Tatjana (Orenburg)
  20. Kandalinskij Viktor (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  21. Kivajev Jurij (Mari El)
  22. Klementjeva Tatjana (Permskij kraj, Lisjva)
  23. Klimov Dmitrij (Moskvo)
  24. Kolodin Miĥail (Sankt-Peterburg)
  25. Kondraŝkina Tatjana (Moskvo)
  26. Kondratjev Boris (Sankt-Peterburg)
  27. Konjaŝova Svetlana (Ĥabarovskij kraj, Amurskij r-n, pos.Sanboli)
  28. Kopajev Jurij (Orlovskaja obl., Verĥovskij rajon)
  29. Kotljarov Stanislav (Sverdlovskaja obl., Novoutkinsk)
  30. Kovaljova Valentina (Novosibirsk)
  31. Krasnokutskij Anatolij (Moskva)
  32. Krivoŝeev Denis (Niĵegorodskaja obl., Dzerĵinsk)
  33. Kudrjavcev Viktor (Jekaterinburg)
  34. Kuljkov Jevgenij (Vladimir)
  35. Kuznecov Sergej (Moskvo)
  36. Lenskaja Galina (Moskovskaja obl., Krasnogorsk)
  37. Loskutova Tatjana (Ivanovo)
  38. Lysova Natalija (Moskva)
  39. Melnikov Aleksandr (Rostov-na-Donu)
  40. Milner Aleksandr (Moskvo)
  41. Minin Vladimir (Tomska)
  42. Neĉaev Nikolaj (Irkutsk)
  43. Novikova Ljudmila (Moskva)
  44. Opletajev Vladimir (Tjumenskaja obl., Surgut)
  45. Pautova Tatjana (Leningrada)
  46. Puŝkarjov Valentin (Jekaterinburg)
  47. Rjabĉun Valentina (Moskva)
  48. Roĵdestvenskij Vjaĉeslav (Ĉeljabinsk)
  49. Sibirceva Valentina (Lipeckaja obl., Ĉapliginskij r-n, Buĥovoje)
  50. Simonov Igorj (Niĵnij Novgorod)
  51. Sipoviĉ Valerij (Moskovskaja ob.)
  52. Strelec Sergej (Ĉeljabinsk)
  53. Sudakov Vladimir (Krasnodarskij kraj, Soĉi)
  54. Sudakova Aleksandra (Moskva)
  55. Surnakin Anatolij (Moskva)
  56. Ŝapovalov Oleg (Volgograd)
  57. Ŝevĉenko Aleksandr (Moskva)
  58. Ŝoroĥova Natalja (Moskovskaja obl., Leninskij rajon, p/o Razvilka)
  59. Terentjeva Galina (Ĉelabinsk)
  60. Terjoĥin Vladimir (Jekaterinburg)

Familiaj membroj

  1. Guseva Natalja (Sankt-Peterburg)
  2. Ĥodusova Mila (Stavropoljskij kraj, Mineraljnie Vodi)
  3. Loskutova Maja (Ivanovo)
  4. Mironova Irina (Moskva)
  5. Ŝevĉenko Elena (Moskva)
  6. Terentjev Nikolaj (Ĉeljabinsk)

Aliĝintaj kolektivoj (17 grupoj kun 240 aligitaj membroj)

Junulara E-Asocio de Ĉuvaŝa Respubliko (Ĉeboksari)

(13 membroj):

Hèctor Alòs i Font, Jevgenij Belkin, Aleksandra Moiseeva, Natalja Grigorjevskaja, Andrej Grigorjevskij, Marina Ivanova, Danil Kapitonov, Anton Konstantinov, Jelena Nadikova, Jekaterina Predaĉenko, Aleksandra Proĥorova, Massimo Ripani, Irina Romanova.

Esperanto-klubo "Verda fajreto" (Ĉusovoj)

(5 membroj):

Alevtina Fetisova, Anastasija Jarilova, Lilija Kerner, Olga Perevalova, Sofja Sultangulova.

EK "Verda suno" (Dimitrovgrad)

(10 membroj):

Raisja Aĥmetova, Marija Ĥafizova, Galina Ĥoĥrjakova, Tatjana Iljutkina, Galina Izmajlova, Tamara Kirik, Lidija Rodionyĉeva, Ljudmila Rogova, Lidija Savaneeva, Ljudmila Sedova.

Jeleca EK "Esperanto" (Jelec)

(11 membroj):

Jekaterina Gorjaĉiĥ, Vera Jaickaja, Vera Kuleŝova, Tamara Merenkova, Maksim Nekrasov, Galina Saljkova, Aljbina Ŝadrikova, Alla Zlobina, Vladimir Zuev, Vladimir Zuev, Nina Zueva.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(20 membroj):

Julija Bondarenko, Galina Bondarenko, Nina Celikova, Marija Ĉinĉenko, Anatolij Ĉinĉenko, Marija Dmitrieva, Viktor Dudka, Anatolij Ivasenko, Anton Jabĉinskij, Miĥail Jefimenko, Marina Kocarj, Ivan Kuriloviĉ, Viktorija Ljubavina, Sergej Maljcev, Gennadij Paveljev, Svetlana Popova, Igorj Simonov, Vladimir Ŝelistov, Jevgenija Ŝelistova, Nelli Vasilenko.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(40 membroj):

Gennadij Basov, Jekaterina Beljaeva, Roman Bolŝakov, Ksenija Byĉkova, Stanislav Cukanov, Oleg Ĉajka, Miĥail Derbasov, Maksim Fjodorov, Anna Gamaleja, Svetlana Gonĉarova, Oksana Graĵdanova, Andrej Griĉik, Kirill Grustnev, Georgij Ĥlabystov, Marina Itpekova, Marina Ivancova, Maksim Ĵitĉenko, Marina Kirdjaŝkina, Igor Kozlov, Jevgenij Kudrjavcev, Aleksej Legornev, Jekaterina Ljubuŝina, Julija Mazurec, Natalja Nikolaeva, Nikolaj Nikulin, Sergej Orlov, Andrej Paramonov, Andrej Penjkov, Julija Penjkova, Aleksandr Rjabuĥin, Anastasija Selivanova, Varvara Sidorkova, Valentina Sidorova, Aleksandr Sigaĉjov, Natalja Skrjabina, Svetlana Ŝiŝkina, Anna Ŝtondina, Julja Zarubina, Sergej Zatulov, Marija Zatulova.

EK "Murmano" (Murmansk)

(9 membroj):

Rumi Fukuŝima, Olga Goriĉenko, Sergej Jakunin, Nadeĵda Koljada, Aleksej Makarov, Ljudmila Poĵilova, Andrej Rjazancev, Nelli Trubkina, Galina Uljanova.

Novoĉ-EK (Novoĉerkassk)

(7 membroj):

Svetlana Ageeva, Galina Danaeva, Irina Demĉenko, Irina Gorodeckaja, Jurij Omeljĉenko, Nina Omeljĉenko, Julija Tenengoljc.

Samara E-organizo (Samara)

(14 membroj):

Ljudmila Agafonova, Olga Alekseeva, Jelena Alfjorova, Ljudmila Aljakina, Vladimir Dovgij, Igorj Fejgin, Rimma Koĉergina, Jevgenij Korĥov, Jelena Kuznecova, Natalija Medvedeva, Jelena Poljanskaja, Marija Prilepskaja, Emilija Purygina, Vjaĉeslav Suslov.

EK "Laro" (Soĉi)

(12 membroj):

Galina Belenjuk, Vladimir Derevjanko, Nadeĵda Grankina, Polina Grankina, Aleksej Lavrovskij, Natalija Olejnikova, Irina Poliŝĉuk, Valentina Poliŝĉuk, Larisa Soniĉeva, Julija Sorokina, Marina Ŝestakova, Lidija Timofeeva.

Societo "Espero" (Sankt-Peterburg)

(9 membroj):

Tatjana Artemjeva, Anna Butkeviĉ, Svetlana Ficova, Nesipkulj Izmajlova, Ljudmila Jemeljanenko, Jevgenija Murzina, Nikolaj Rybak, Natalja Savina, Anna Vinogradova.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(13 membroj):

Vasilij Baraŝkov, Tatjana Belova, Nina Djomuŝkina, Zoja Kaĉalova, Aleksandr Koroteckij, Inga Krejson, Jelena Loĵkina, Natalija Rajskaja, Nina Ŝmonina, Olga Tiĥomirova, Darja Cvetkova, Vera Vlasova, Nadeĵda Zdrogova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(11 membroj):

Aleksej Dvornikov, Anastasija Golovkina, Elvira Insapova, Aleksandr Kalaŝnikov, Mansur Mamkin, Irina Sokolovskaja, Nikolaj Sokolovskij, Marina Stepaĉjova, Pavel Veselov, Tatjana Veselova, Andrej Voloĵanin.

Uljanovska E-klubo (Uljanovsk)

(26 membroj):

Sergej Abramov, Galina Alekseeva, Jekaterina Aljoŝina, Aleksandr Bykov, Dmitrij Ĉumakov, Fira Fajzraĥmanova, Jekaterina Ĵuravljova, Ivan Kaĉalov, Margarita Karceva, Marija Karceva, Ljubovj Kondratjeva, Eljmira Kuĉatova, Ljudmila Kuljbakova, Tatjana Kuzmina, Nikolaj Paveljev, Irina Pleŝakova, Julija Ravina, Nadeĵda Saveljeva, Sajdja Sibgatulina, Jelena Sirotinina, Olga Sirotinina, Olga Terentjeva, Vera Trifonova, Raisa Vanjko, Ajgul Vildanova, Ljubovj Zajceva.

E-klubo "Pacifiko" (Vladivostok)

(25 membroj):

Ljudmila Abisova, Iraida Ameljĉenko, Sergej Belickij, Marina Ĉernova, Ljubovj Dubrovskaja, Violetta Gorbunova, Jelena Grinj, Andrej Ivanov, Ljubovj Karpeta, Svetlana Kisljakova, Galina Koneva, Aljbina Kuznecova, Valentina Matveenko, Nadeĵda Neunylova, Leonid Nikiforov, Valerij Paravin, Eljvira Ponomarenko, Nina Rimova, Ljudmila Ŝekunova, Svetlana Ŝeremetjeva, Gennadij Ŝlepĉenko, Valentina Timĉuk, Aleksandr Titajev, Nadeĵda Udovickaja, Nadeĵda Vojnova.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(4 membroj):

Jelena Afanasjeva, Aljona Afanasjeva, Grigorij Fajzulin, Jekaterina Kotelnikova.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(6 membroj):

Irina Birjukova, Ljudmila Bykova , Vera Dumler, Nadeĵda Loskutova, Valentina Spicina, Tatjana Vtorova.

Supren

La paĝo estis montrita 9765-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij