Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Novaj kontribuoj

pdf Raporto de MASI por RRK-29

Atentindaj paĝoj

Положение о членских взносах в 2016 году

Kotizoj por 2017

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 )

Membrolisto de REU por 2014

Entute 243 membroj, i.a. 26 rejmanoj.

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg)
  2. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  3. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  4. Aroloviĉ Viktor (Moskva)
  5. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  6. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  7. Bojĉin Jevgenij (Hebrea aŭtonoma regiono de Rusio)
  8. Bronov Sergej (Krasnojarsk)
  9. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg)
  10. Cobb Steve (Usono)
  11. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg)
  12. Ĉerenkova Larisa (Rjazanskaja obl., Sarajevskij r-n, p/o Sysoj)
  13. Ĉertilov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Liskovo) [R]
  14. Derevjanniĥ Sergej (Moskovskaja obl., Ivantejevka)
  15. Diesjatz (San Marino)
  16. Djes Dva (Italio)
  17. Gerŝman Anton (Moskva)
  18. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrad)
  19. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  20. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, Abinskij r-n, Ĥolmskij-1 )
  21. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo)
  22. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  23. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  24. Gudskov Nikolaj (Moskva)
  25. Jakovlev Jurij (Pskovskaja obl., p.Strugi Krasnije)
  26. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  27. Karcev Jurij (Uljanovsk)
  28. Kauts Valdemar (Estonio)
  29. Kokolija Georgij (Moskva)
  30. Kolganov Andrej (Usono)
  31. Kolker Boris (Usono)
  32. Kozin Igorj (Vologda)
  33. Kurolap Zinovij (Kanado)
  34. Kuznecov Sergej (Moskva)
  35. Laskina Marina (Tulskaja obl., )
  36. Levadnij Vladimir (Sankt-Peterburg)
  37. Lipec Vladimir (Moskva)
  38. Manjaĥin Jurij (Moskva)
  39. Medvedev Lev (Moskva)
  40. Melnikov Valentin (Moskva)
  41. Miĥajlov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  42. Neĉaev Nikolaj (Irkutsk)
  43. Paseĉnikov Jurij (Tomsk)
  44. Petrov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  45. Pikov Gennadij (Novosibirsk-9)
  46. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  47. Roganova Rimma (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  48. Salomatov Aleksej (Moskva)
  49. Samodaj Vladimir (Moskva)
  50. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanovskaja obl., )
  51. Seguru Valentin (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)
  52. Sibircev Vladimir (Novosibirsk)
  53. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg)
  54. Sosov Jevgenij (Tatarstan)
  55. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk)
  56. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio)
  57. Tujakin Georgij (Moskva)
  58. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  59. Vulfoviĉ Lev (Germanio)
  60. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu)

Mecenatoj

  1. Kitajkin Ivan (Mordovio, Turgenevo, Ardatovskij rajon)
  2. Kovaljova Valentina (Novosibirsk)
  3. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure)
  4. Molĉanov Aleksej (Saĥalinskaja obl., Troickoe)
  5. Odincov Aleksej (Permj)
  6. Rusanov Viktor (Saratov)

Individuaj membroj

  1. Arbekova Katerina (Novosibirsk)
  2. Belickij Sergej (Primorskij kr.)
  3. Blinov Aleksandr (Ĉuvaŝio, Ĉeboksaro)
  4. Bronŝtejn Mikaelo (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  5. Chengcheng Shan (Ĉinio)
  6. Ĉupin Bronislav (Udmurtio, Iĵevsk)
  7. Gnusarev Ilja (Moskvo)
  8. Ivanov Vjaĉeslav (Sankt-Peterburg)
  9. Kandalinskij Viktor (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  10. Kondratjev Boris (Sankt-Peterburg)
  11. Kudrjavcev Viktor (Jekaterinburg)
  12. Kuznecov Sergej (Moskvo)
  13. Maliŝeva Jekaterina (Sankt-Peterburgo)
  14. Milner Aleksandr (Moskvo)
  15. Minin Vladimir (Tomska)
  16. Opletajev Vladimir (Tjumenskaja obl., Surgut)
  17. Rezniĉenko Aleksandr (Krasnodarskij kraj, Gorjaĉij Kljuĉ)
  18. Roĵdestvenskij Vjaĉeslav (Ĉeljabinsk)
  19. Sapogov Ivan (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)
  20. Smetanina Svetlana (Moskva)
  21. Strelec Sergej (Ĉeljabinsk)
  22. Sudakova Alina (Penzenskaja oblastj, Bessonovskij rajon, s. Ĉemodanovka)

Familiaj membroj

  1. Mironova Irina (Moskva)

Aliĝintaj kolektivoj (14 grupoj kun 151 aligitaj membroj)

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(10 membroj):

Julija Degtjarjova, Anna Ĥusanova, Rafija Kudrjavceva, Sergej Lokis, Aleksandr Osincev, Arina Osipova, Aleksandra Osipova, Aleksandr Pereskokov, Pavel Vavilin, Jekaterina Zamislova.

Jeleca EK "Esperanto" (Jelec)

(7 membroj):

Gennadij Gluĥov, Vera Jaickaja, Tamara Merenkova, Aljbina Ŝadrikova, Vladimir Zuev, Vladimir Zuev, Nina Zueva.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(17 membroj):

Artjom Alimov, Nina Celikova, Anatolij Ĉinĉenko, Marija Ĉinĉenko, Viktor Dudka, Svetlana Galienko, Valentina Goldobina, Aleksandr Guljaev, Anatolij Ivasenko, Anton Jabĉinskij, Marina Kocarj, Sergej Maljcev, Gennadij Paveljev, Valerij Streljcov, Vladimir Ŝelistov, Jevgenija Ŝelistova, Aleksandra Taran.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(17 membroj):

Aleksandra Bezrukova, Dmitrij Bogatov, Roman Bolŝakov, Roman Ĉerjomin, Natalija Ĉistozvonova, Miĥail Derbasov, Aleksandr Dianov, Tatjana Fjodorova, Aleksandra Galkina, Artur Grigorjev, Denis Janĉenko, Jekaterina Ĵiĵerina, Irina Konopljanova, Aleksandr Lebedev, Julija Samsonova, Tatjana Stepanova, Ljudmila Vasiljeva.

EK "Murmano" (Murmansk)

(13 membroj):

Vera Ciulja, Rumi Fukuŝima, Olga Goriĉenko, Sergej Jakunin, Nadeĵda Jevgenjeva, Galina Koĉegura, Nadeĵda Koljada, Aleksej Makarov, Pavel Medvedskij, Ljudmila Poĵilova, Andrej Rjazancev, Nelli Trubkina, Galina Uljanova.

Novoĉ-EK (Novoĉerkassk)

(8 membroj):

Svetlana Ageeva, Aleksandr Ĉiĉkan, Irina Gorodeckaja, Jurij Omeljĉenko, Nina Omeljĉenko, Vitalij Starostin, Julija Tenengoljc, Andrej Volkov.

Samara E-organizo (Samara)

(10 membroj):

Aleksandr Aksjonov, Olga Alekseeva, Jelena Alfjorova, Ljudmila Aljakina, Igorj Fejgin, Jelena Kuznecova, Kira Nazarova, Marija Prilepskaja, Emilija Purygina, Vjaĉeslav Suslov.

EK "Laro" (Soĉi)

(16 membroj):

Galina Belenjuk [R], Vladimir Bespalov [R], Tatjana Davidova, Vladimir Derevjanko, Nikolaj Fjodorov, Polina Grankina, Nadeĵda Grankina [R], Renat Kuzjaŝov, Natalija Olejnikova, Irina Poliŝĉuk [R], Valentina Poliŝĉuk, Galina Sokulina, Larisa Soniĉeva, Sergej Sorokin, Julija Sorokina [R], Vladimir Sudakov [R].

Societo "Espero" (Sankt-Peterburg)

(8 membroj):

Anna Butkeviĉ, Ljudmila Jemeljanenko, Oljga Karasjova, Jevgenija Murzina, Galina Pastuĥova, Eleonora Rybak, Nikolaj Rybak, Galina Rudenko.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(7 membroj):

Vasilij Baraŝkov, Tatjana Belova, Gadela Osipova, Natalija Rajskaja, Olga Tiĥomirova, Vera Vlasova, Nadeĵda Zdrogova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(10 membroj):

Svetlana Aleksandrova, Aleksej Dvornikov, Anastasija Golovkina, Aleksandr Kalaŝnikov, Mansur Mamkin, Irina Sokolovskaja, Nikolaj Sokolovskij, Marina Stepaĉjova, Pavel Veselov, Tatjana Veselova.

E-klubo "Pacifiko" (Vladivostok)

(12 membroj):

Ljudmila Abisova, Iraida Ameljĉenko, Marina Ĉernova, Ljubovj Dubrovskaja, Violetta Gorbunova, Ljubovj Karpeta, Tamara Kindjakova, Irina Kuzmenko, Leonid Nikiforov, Gennadij Ŝlepĉenko, Valentina Timĉuk, Nadeĵda Vojnova.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(5 membroj):

Jelena Afanasjeva, Aljona Afanasjeva, Lilija Burgar, Aleksandr Kotelnikov, Jekaterina Kotelnikova.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(5 membroj):

Ljudmila Bykova , Vera Dumler, Valentina Spicina, Anastasija Taldykina, Tatjana Vtorova.

Supren

La paĝo estis montrita 6108-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij