Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Novaj kontribuoj

pdf Raporto de MASI por RRK-29

Atentindaj paĝoj

Положение о членских взносах в 2016 году

Kotizoj por 2017

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 )

Membrolisto de REU por 2008

Entute 415 membroj, i.a. 41 rejmanoj.

[K] signifas, ke la persono abonas "Komencanto"-n.
[R] signifas, ke la persono abonas "REGo"-n.
[S] signifas REU-subtenanton.
[RP] signifas REJM-patronon.

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg)
  2. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  3. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  4. Aroloviĉ Viktor (Moskva)
  5. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [R]
  6. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  7. Bronov Sergej (Krasnojarsk) [R]
  8. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg)
  9. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg) [R]
  10. Ĉerenkova Larisa (Rjazanskaja obl., Sarajevskij r-n, p/o Sysoj)
  11. Ĉertilov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Liskovo) [R]
  12. Derevjanniĥ Sergej (Moskovskaja obl., Ivantejevka)
  13. Diesjatz (San Marino)
  14. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrad)
  15. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  16. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, Abinskij r-n, Ĥolmskij-1 )
  17. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo)
  18. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  19. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  20. Gudskov Nikolaj (Moskva)
  21. Jakovlev Jurij (Pskovskaja obl., p.Strugi Krasnije)
  22. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  23. Karcev Jurij (Uljanovsk)
  24. Kauts Valdemar (Estonio)
  25. Kokolija Georgij (Moskva)
  26. Kolganov Andrej (Usono)
  27. Kolker Boris (Usono) [R]
  28. Kozin Igorj (Vologda)
  29. Kurolap Zinovij (Kanado)
  30. Kuznecov Sergej (Moskva)
  31. Laskina Marina (Tulskaja obl., )
  32. Lipec Vladimir (Moskva)
  33. Medvedev Lev (Moskva)
  34. Melnikov Valentin (Moskva)
  35. Miĥajlov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  36. Paseĉnikov Jurij (Tomsk)
  37. Petrov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  38. Pikov Gennadij (Novosibirsk-9)
  39. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  40. Roganova Rimma (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  41. Salomatov Aleksej (Moskva)
  42. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanovskaja obl., )
  43. Seguru Valentin (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)
  44. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg)
  45. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk) [R]
  46. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio) [R]
  47. Tujakin Georgij (Moskva)
  48. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  49. Vulfoviĉ Lev (Germanio)
  50. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu) [R]

Individuaj membroj

  1. Agapov Anton (Sankt-Peterburg) [R]
  2. Aĥmetova Faina (Ivanovo) [R]
  3. Alikin Viktor (Permj) [R] [K]
  4. Alimov Artjom (Krasnodar) [R] [K]
  5. Andrejsons Sergej (Sankt-Peterburg) [R]
  6. Arbekova Katerina (Novosibirsk) [R]
  7. Badertdinov Mansur (Tatarstan)
  8. Basov Gennadij (Stavropolj) [R]
  9. Blinov Aleksandr (Ĉuvaŝio, Ĉeboksaro)
  10. Bojĉin Jevgenij (Hebrea aŭtonoma regiono de Rusio, Birobiĝan)
  11. Bolŝakov Roman (Moskvo) [R]
  12. Bronŝtejn Mikaelo (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [R] [K] [RP]
  13. Burgar Lilija (Rostova) [R] [K]
  14. Ĉaldaev Viktor (Altajskij kr.)
  15. Ĉerneckij Nikolaj (Jaroslavskaja obl., Pereslavlj-Zalesskij) [R]
  16. Ĉupin Bronislav (Udmurtio, Iĵevsk) [R] [K]
  17. Ĉuprakova Nina (Moskva) [R]
  18. Demĉenko Jevgenij (Brjansk) [R]
  19. Djomuŝkina Nina (Leningradskaja obl., Sjasjstroj) [R]
  20. Edelŝtejn Vladimir (Moskva) [R]
  21. Gadirova Diljara (Toboljsk) [R]
  22. Glaznica Tatjana (Ĉeljabinsk) [R]
  23. Gnusarev Ilja (Moskvo)
  24. Gonĉarov Anatolij (Brjansk) [R]
  25. Gorŝkov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Sosnovskoje)
  26. Grigorjevskij Andrej (Ĉuvaŝija, Ŝumerlja) [R]
  27. Griŝin Maksim (Moskva) [R] [K]
  28. Ĥomjakov Igorj (Krasnodarskij kr.) [R] [K]
  29. Ĥrustaljov Aleksandr (Uljanovskaja obl., Dimitrovgrad)
  30. Itpekova Marina (Moskva)
  31. Ivanov Vjaĉeslav (Sankt-Peterburg) [R]
  32. Ivasenko Anatolij (Krasnodar) [R]
  33. Jaĥina Alla (Krasnojarsk) [R]
  34. Jaroŝenko Jelena (Rostovskaja obl., Volgodonsk) [R] [K]
  35. Jefimenko Miĥail (Krasnodar) [R] [K]
  36. Jenken Boris (Moskva) [R] [K]
  37. Jerkin Oleg (Kovrov) [R]
  38. Jerofeeva Lidija (Niĵnij Tagil) [R]
  39. Kalaŝnikov Aleksandr (Tjumenj) [R]
  40. Kandalinskij Viktor (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [R] [K]
  41. Kapitonova Jekaterina (Ĉuvaŝio, Ĉeboksari) [R]
  42. Kaznaĉeeva Natalja (Krasnodarskij kraj, Kropotkin)
  43. Kitajkin Ivan (Mordovio, Turgenevo, Ardatovskij rajon)
  44. Kivajev Jurij (Mari El) [R]
  45. Kolodin Miĥail (Sankt-Peterburg) [R]
  46. Konjaŝova Svetlana (Ĥabarovskij kraj, Amurskij r-n, pos.Sanboli) [R]
  47. Kononenko Jevgenij (Samarskaja obl., Togliatti) [R] [S]
  48. Koot Rudi (Nederlando) [R]
  49. Kopajev Jurij (Orlovskaja obl., Verĥovskij rajon) [R]
  50. Kostina Jelena (Niĵnij Novgorod) [R]
  51. Kotljarov Stanislav (Sverdlovskaja obl., Novoutkinsk) [R]
  52. Kovaljova Valentina (Novosibirsk)
  53. Kozlov Aleksej (Niĵnij Novgorod) [R]
  54. Krasnokutskij Anatolij (Moskva) [R]
  55. Kudrjavcev Viktor (Jekaterinburg) [R]
  56. Kuljkov Jevgenij (Vladimir) [R]
  57. Kuznecov Miĥail (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [R]
  58. Laptev Viktor (Ĉeljabinsk) [R]
  59. Lariĉev Vladimir (Moskva) [R]
  60. Lenskaja Galina (Moskovskaja obl., Krasnogorsk) [R]
  61. Liĉavko Jevgenij (Minsk) [R]
  62. Loskutova Tatjana (Ivanovo) [R]
  63. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure) [R] [S]
  64. Lyskov Andrej (Moskva) [R]
  65. Makarenko Valerij (Tverj) [R]
  66. Maleĵ Ljubovj (Ivanovo) [R]
  67. Manjaĥin Jurij (Moskva) [R]
  68. Melnikov Aleksandr (Rostov-na-Donu) [R]
  69. Merkulov Vladimir (Moskva) [R]
  70. Milner Aleksandr (Moskvo) [R]
  71. Minin Vladimir (Tomska)
  72. Morev Aleksandr (Sankt-Peterburg-Puŝkin) [R]
  73. Muraŝev Aleksandr (Sankt-Peterburg) [R]
  74. Neĉaev Nikolaj (Irkutsk) [R] [K]
  75. Novikova Ljudmila (Moskva) [R]
  76. Obrazcov Konstantin (Tomsk) [R] [K]
  77. Obrezkov Andrej (Ivanovo) [R]
  78. Odincov Aleksej (Permj) [R] [K]
  79. Opletajev Vladimir (Tjumenskaja obl., Surgut) [R]
  80. Osokin Aleksandr (Sankt-Peterburg) [R]
  81. Peĉonkin Andrej (Krasnojarsk) [R]
  82. Ponomarjova Aleksandra (Moskva)
  83. Rjabĉun Valentina (Moskva) [R]
  84. Rjazancev Andrej (Murmansk) [R]
  85. Roĵdestvenskij Vjaĉeslav (Ĉeljabinsk) [R]
  86. Samodaj Vladimir (Moskva) [R]
  87. Sanajeva Jelena (Permskij kraj, Nitvenskij r-n, p.Uraljskij) [R]
  88. Sibirceva Valentina (Lipeckaja obl., Ĉapliginskij r-n, Buĥovoje)
  89. Sipoviĉ Valerij (Moskovskaja ob.) [R] [K]
  90. Smetanina Svetlana (Moskva) [R]
  91. Sokolova Evelina (Krasnojarsk) [R]
  92. Sokolovskaja Irina (Tjumenj)
  93. Solovjov Vadim (Vladimir)
  94. Soskina Sofja (Usono) [R]
  95. Strelec Sergej (Ĉeljabinsk) [R]
  96. Sudakov Vladimir (Krasnodarskij kraj, Soĉi) [R]
  97. Sudakova Aleksandra (Moskva) [R]
  98. Surnakin Anatolij (Moskva) [R]
  99. Ŝaravina Jelena (Krasnojarsk) [R]
  100. Ŝĉetkin Vladimir (Uljanovskaja obl., Dimitrovgrad) [R]
  101. Ŝevĉenko Aleksandr (Moskva) [R]
  102. Tarĥan Ermita (Moskva)
  103. Terentjeva Galina (Ĉeljabinsk)
  104. Terjoĥin Vladimir (Jekaterinburg) [R]
  105. Uljanova Oksana (Tjumenskaja obl., Neftejugansk) [R]
  106. Uspenskaja Jelena (Jekaterinburg)
  107. Zaĥarova Valentina (Respublika Komi, Usinsk) [R] [S]
  108. Zueva Nina (Lipeckaja obl., Jelec) [R] [K]

Familiaj membroj

  1. Blinova Julija (Ĉeboksary)
  2. Glaznica Natalja (Ĉeljabinsk)
  3. Grigorjevskaja Natalja (Ĉuvaŝija, Ŝumerlja)
  4. Guseva Natalja (Sankt-Peterburg)
  5. Ivanova Marina (Moskva)
  6. Kozlova Jana (Niĵnij Novgorod)
  7. Kudrjavceva Rafija (Jekaterinburg)
  8. Loskutova Maja (Ivanovo)
  9. Mironova Irina (Moskva)
  10. Muraŝeva Varvara (S-Peterburg)
  11. Puŝkarskaja Valerija (Uljanovskaja obl., Dimitrovgrad)
  12. Ŝevĉenko Dmitrij (Moskva)
  13. Ŝevĉenko Elena (Moskva)
  14. Taran Aleksandra (Krasnodar)
  15. Terentjev Nikolaj (Ĉeljabinsk)

Aliĝintaj kolektivoj (16 grupoj kun 233 aligitaj membroj)

Junulara E-Asocio de Ĉuvaŝa Respubliko (Ĉeboksari)

(5 membroj):

Jevgenij Belkin, Aleksandr Ivanov, Alla Jermilova, Nadeĵda Nikitina, Jekaterina Zaikina.

Esperanto-klubo "Verda fajreto" (Ĉusovoj)

(10 membroj):

Natalja Detkovskaja, Tatjana Djakova, Olga Karklinj, Julija Perminova, Svetlana Pjatygina, Dmitrij Potaŝev, Larisa Rybolovleva, Nadeĵda Sidorova, Darja Ŝirinkina, Jekaterina Volnuĥina.

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(5 membroj):

Oleg Brezgin, Svetlana Godyreva, Aleksandr Osincev, Arina Osipova, Jekaterina Zamislova.

Jeleca EK "Esperanto" (Jelec)

(12 membroj):

Jekaterina Gorjaĉiĥ [R], Aljona Maĉiĥina, Tamara Merenkova, Olesja Noskova, Aleksandr Orlov, Irina Razumejkina, Jurij Romanjuk, Aljbina Ŝadrikova, Tatjana Veliĉko, Dmitrij Zubarev, Vladimir Zuev, Vladimir Zuev.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(63 membroj):

Oleg Akimov, Anastasija Baŝlikova, Jekaterina Beljaeva, Darja Bliskavka, Ivan Elit, Anna Gamaleja, Roman Gergeŝan, Jevgenij Gergeŝan, Svetlana Gonĉarova, Oksana Graĵdanova, Kirill Grustnev, Olga Gubina, Aleksandra Ĵestkova, Jekaterina Ĵiĵerina, Maksim Ĵitĉenko, Tatjana Kanarskaja, Ivan Kanarskij, Aleksandr Kirpiĉjov, Dmitrij Kokorev, Igor Kozlov, Ljubovj Kuljkova, Sergej Larionov, Svetozar Laŝin, Aleksej Legornev, Jekaterina Ljovuŝkina, Jekaterina Ljubuŝina, Pavel Marutenkov, Nina Masljaeva, Svetlana Miĥajlenko, Dmitrij Morozov, Olesja Naumenko, Natalja Nikolaeva, Dmitrij Nikonov, Miĥail Noskov, Jekaterina Noskova, Marija Nujanzina, Julija Olejnikova, Sergej Orlov, Miĥail Ovĉinnikov, Andrej Paramonov, Andrej Penjkov, Julija Penjkova, Ksenija Prilepskaja, Marat Sadykov, Kirill Samodurov, Natalja Semjonova, Varvara Sidorkova, Aleksandr Sigaĉjov, Jana Sigova, Marina Sinigubova, Olga Solovjeva, Dmitrij Spolvind, Andrej Stepanov, Jurij Ŝĉetinin, Andrej Ŝirov, Svetlana Ŝiŝkina, Nikolaj Ŝumilo, Anna Vibornova, Jekaterina Volkova, Olga Zanegina, Julja Zarubina, Sergej Zatulov, Marija Zatulova.

EK "Murmano" (Murmansk)

(19 membroj):

Dmitrij Borisov, Ljudmila Cibuljskaja, Irina Ĉernova, Rumi Fukuŝima, Olga Goriĉenko, Natalija Goroĥova, Artemij Ĵeltuĥin, Vjaĉeslav Kaljĉevskij, Anastasija Kazjuberda, Maja Levaja, Aleksej Makarov, Aleksandra Nikiforova, Nina Novikova, Ljudmila Poĵilova, Aljona Ponomarenko, Valentina Romanova, Marina Smolka, Nelli Trubkina, Galina Uljanova.

Samara E-organizo (Samara)

(15 membroj):

Ljudmila Agafonova, Olga Alekseeva, Jelena Alfjorova, Ljudmila Aljakina, Maksim Balabancev, Igorj Fejgin, Jelizaveta Kaplun, Rimma Koĉergina, Jevgenij Korĥov, Jelena Kuznecova, Valentina Lisijenkova, Natalija Medvedeva, Marija Prilepskaja, Emilija Purygina, Vjaĉeslav Suslov.

EK "Laro" (Soĉi)

(12 membroj):

Galina Belenjuk [R], Vladimir Bespalov, Sergej Garibjan, Nadeĵda Grankina [R], Polina Grankina, Natalija Olejnikova, Irina Poliŝĉuk [R], Valentina Poliŝĉuk, Larisa Soniĉeva, Sergej Sorokin, Marina Ŝestakova, Lidija Timofeeva [R].

Societo "Espero" (Sankt-Peterburg)

(11 membroj):

Anna Butkeviĉ [R], Vera Ĉalceva, Valentina Ĥoreva [R], Larisa Medvedeva, Jevgenija Murzina [R], Alevtina Petrova, Ljudmila Poloĵenskaja [R], Valentina Savenok [R], Natalia Skaruk [R], Ljudmila Stacenko [R], Vladimir Vasiljev.

EK "Kariljono" (Sankt-Peterburg)

(10 membroj):

Andrej Celinskij, Svetlana Ejst, Anna Fomina, Valerij Jevseev, Boris Kondratjev, Sergej Krajuĥin, Tamara Luckaja, Valentin Ovĉinnikov, Nikolaj Smolenkin, Dmitrij Teluĥ.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(11 membroj):

Vasilij Baraŝkov, Tatjana Belova, Margarita Bistrova, Zoja Kaĉalova, Anton Kirjakov, Aleksandr Koroteckij, Natalija Rajskaja, Olga Tiĥomirova, Darja Cvetkova, Vera Vlasova, Nadeĵda Zdrogova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(8 membroj):

Ksenija Baklickaja, Anastasija Golovkina, Mansur Mamkin, Galina Morozova, Marina Stepaĉjova, Pavel Veselov, Tatjana Veselova, Andrej Voloĵanin.

Uljanovska E-klubo (Uljanovsk)

(14 membroj):

Sergej Abramov, Aleksandra Antoŝkina, Aleksandr Bykov, Jekaterina Ĵuravljova, Ivan Kaĉalov, Margarita Karceva, Marija Karceva, Ljubovj Kondratjeva, Tatjana Kuzmina, Nikolaj Paveljev, Dmitrij Semjonov, Olga Sirotinina, Olga Sjabukova, Jelena Tubalec.

E-klubo "Pacifiko" (Vladivostok)

(17 membroj):

Ljudmila Abisova, Iraida Ameljĉenko, Violetta Gorbunova, Ljubovj Karpeta, Galina Koneva, Marina Lobkina, Galina Malinovskaja, Valentina Matveenko, Nadeĵda Neunylova, Galina Polŝina, Galina Suĥanova, Natalija Ŝĉekutova, Svetlana Ŝeremetjeva, Gennadij Ŝlepĉenko, Margarita Tiŝĉenko, Aleksandr Titajev, Ljudmila Volkova.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(4 membroj):

Jelena Afanasjeva, Aljona Afanasjeva, Grigorij Fajzulin, Jekaterina Kotelnikova.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(11 membroj):

Nikita Belozjorov, Jevgenija Belozjorova, Ljudmila Bykova , Vera Dumler, Aleksej Dumler, Jekaterina Jaŝĉuk, Valentina Spicina, Marija Sukoĉeva, Marija Ŝaligina, Anastasija Taldykina, Tatjana Vtorova.

Supren

La paĝo estis montrita 8563-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij