Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Atentindaj paĝoj

Положение о членских взносах в 2016 году

Kotizoj por 2017

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 )

Membrolisto de REU por 2009

Entute 423 membroj, i.a. 36 rejmanoj.

[K] signifas, ke la persono abonas "Komencanto"-n.
[R] signifas, ke la persono abonas "REGo"-n.
[S] signifas REU-subtenanton.
[RP] signifas REJM-patronon.

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg)
  2. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  3. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  4. Aroloviĉ Viktor (Moskva) [R]
  5. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [R]
  6. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  7. Bojĉin Jevgenij (Hebrea aŭtonoma regiono de Rusio) [K]
  8. Bronov Sergej (Krasnojarsk) [R]
  9. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg) [R]
  10. Cobb Steve (Usono) [R]
  11. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg) [R]
  12. Ĉerenkova Larisa (Rjazanskaja obl., Sarajevskij r-n, p/o Sysoj)
  13. Ĉertilov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Liskovo) [R]
  14. Derevjanniĥ Sergej (Moskovskaja obl., Ivantejevka) [R]
  15. Diesjatz (San Marino)
  16. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrad)
  17. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  18. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, Abinskij r-n, Ĥolmskij-1 )
  19. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo)
  20. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  21. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  22. Gudskov Nikolaj (Moskva) [R]
  23. Jakovlev Jurij (Pskovskaja obl., p.Strugi Krasnije)
  24. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  25. Karcev Jurij (Uljanovsk)
  26. Kauts Voldemar (Estonio)
  27. Kokolija Georgij (Moskva) [R]
  28. Kolganov Andrej (Usono)
  29. Kolker Boris (Usono) [R]
  30. Kozin Igorj (Vologda)
  31. Kurolap Zinovij (Kanado)
  32. Kuznecov Sergej (Moskva)
  33. Laskina Marina (Tulskaja obl., )
  34. Lipec Vladimir (Moskva)
  35. Manjaĥin Jurij (Moskva) [R]
  36. Medvedev Lev (Moskva)
  37. Melnikov Valentin (Moskva) [R]
  38. Miĥajlov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  39. Paseĉnikov Jurij (Tomsk) [R]
  40. Petrov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  41. Pikov Gennadij (Novosibirsk-9)
  42. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  43. Roganova Rimma (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  44. Salomatov Aleksej (Moskva)
  45. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanovskaja obl., )
  46. Seguru Valentin (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi) [R]
  47. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg)
  48. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk) [R]
  49. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio) [R]
  50. Tujakin Georgij (Moskva)
  51. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  52. Vulfoviĉ Lev (Germanio)
  53. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu) [R]

Individuaj membroj

  1. Alikin Viktor (Permj) [R] [K]
  2. Alimov Artjom (Krasnodar) [R] [S]
  3. Andrejsons Sergej (Sankt-Peterburg) [R]
  4. Arbekova Katerina (Novosibirsk) [R]
  5. Beljaeva Aleksandra (Vitebsk)
  6. Blinov Aleksandr (Ĉuvaŝio, Ĉeboksaro) [R]
  7. Bokarjova Antonina (Moskva)
  8. Bolŝakov Roman (Moskvo) [R]
  9. Borovkov Sergej (Krasnodarskij kraj, Guljkeviĉskij rajon, ĥ. Novopavlovskij) [K]
  10. Bronŝtejn Mikaelo (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [R]
  11. Burgar Lilija (Rostova) [R]
  12. Ĉerneckij Nikolaj (Jaroslavskaja obl., Pereslavlj-Zalesskij) [R]
  13. Ĉinĉenko Anatolij (Krasnodar) [R]
  14. Ĉupin Bronislav (Udmurtio, Iĵevsk) [R]
  15. Ĉuprakova Nina (Moskva) [R]
  16. Damperova Nina (S-Peterburg - p. Streljna) [R]
  17. Deriugin Aleksandr (Saratov)
  18. Edelŝtejn Vladimir (Moskva) [R]
  19. Gadirova Diljara (Toboljsk) [R]
  20. Glaznica Tatjana (Ĉeljabinsk) [R]
  21. Gonĉarov Anatolij (Brjansk) [R]
  22. Goriĉenko Olga (Murmanskaja obl., Kola) [R]
  23. Grigorjevskaja Natalja (Ĉuvaŝija, Ŝumerlja) [R]
  24. Grigorjevskij Andrej (Ĉuvaŝija, Ŝumerlja)
  25. Griŝin Maksim (Moskva) [R]
  26. Ĥomjakov Igorj (Krasnodarskij kr.)
  27. Ivanov Vjaĉeslav (Sankt-Peterburg) [R]
  28. Ivasenko Anatolij (Krasnodar) [R]
  29. Jaĥina Alla (Krasnojarsk) [R]
  30. Jaroŝenko Jelena (Rostovskaja obl., Volgodonsk) [R]
  31. Jerkin Oleg (Kovrov) [R]
  32. Ĵirnova Jekaterina (Krasnojarsk)
  33. Kandalinskij Viktor (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [R]
  34. Kikavec Jaroslav (Tverj)
  35. Kitajkin Ivan (Mordovio, Turgenevo, Ardatovskij rajon) [R]
  36. Kivajev Jurij (Mari El) [R]
  37. Kolesnikova Julija (Kazaĥio) [K]
  38. Kolodin Miĥail (Sankt-Peterburg) [R]
  39. Kondratjev Boris (Sankt-Peterburg) [R]
  40. Konjaŝova Svetlana (Ĥabarovskij kraj, Amurskij r-n, pos.Sanboli) [R]
  41. Kononenko Jevgenij (Samarskaja obl., Togliatti) [R]
  42. Kopajev Jurij (Orlovskaja obl., Verĥovskij rajon) [R]
  43. Korĉagin Vladimir (Moskva) [R]
  44. Kotljarov Stanislav (Sverdlovskaja obl., Novoutkinsk) [R]
  45. Kovaljova Valentina (Novosibirsk) [R]
  46. Krasnokutskij Anatolij (Moskva) [R]
  47. Krivoŝeev Denis (Niĵegorodskaja obl., Dzerĵinsk)
  48. Kudrjavcev Viktor (Jekaterinburg) [R]
  49. Laptev Viktor (Ĉeljabinsk) [R]
  50. Lariĉev Vladimir (Moskva) [R]
  51. Lenskaja Galina (Moskovskaja obl., Krasnogorsk) [R]
  52. Liĉavko Jevgenij (Minsk) [R]
  53. Lisijenkova Miloslava (Sankt-Peterburgo) [R]
  54. Loskutova Tatjana (Ivanovo) [R]
  55. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure) [R] [S]
  56. Lysova Natalija (Moskva)
  57. Maleĵ Ljubovj (Ivanovo) [R]
  58. Melnikov Aleksandr (Rostov-na-Donu) [R]
  59. Merkulov Vladimir (Moskva)
  60. Milner Aleksandr (Moskvo) [R]
  61. Minin Vladimir (Tomska)
  62. Morev Aleksandr (Sankt-Peterburg-Puŝkin) [R]
  63. Muraŝev Aleksandr (Sankt-Peterburg) [R]
  64. Naĵmutdinova Lidija (Ĉeljabinskaja obl., Kunaŝak) [R]
  65. Neĉaev Nikolaj (Irkutsk) [R] [K]
  66. Novikova Ljudmila (Moskva) [R]
  67. Obrazcov Konstantin (Tomsk) [R]
  68. Obrezkov Andrej (Ivanovo) [R]
  69. Opletajev Vladimir (Tjumenskaja obl., Surgut) [R]
  70. Osincev Aleksandr (Jekaterinburg) [R]
  71. Osokin Aleksandr (Sankt-Peterburg) [R]
  72. Pautova Tatjana (Leningrada) [R]
  73. Puŝkarjov Valentin (Jekaterinburg)
  74. Rezniĉenko Aleksandr (Krasnodarskij kraj, Gorjaĉij Kljuĉ) [R]
  75. Rjazancev Andrej (Murmansk) [R]
  76. Roĵdestvenskij Vjaĉeslav (Ĉeljabinsk) [R]
  77. Samodaj Vladimir (Moskva) [R]
  78. Sibirceva Valentina (Lipeckaja obl., Ĉapliginskij r-n, Buĥovoje) [R]
  79. Simonov Igorj (Niĵnij Novgorod) [R]
  80. Sipoviĉ Valerij (Moskovskaja ob.) [R] [K]
  81. Sokolova Evelina (Krasnojarsk) [R]
  82. Strelec Sergej (Ĉeljabinsk) [R]
  83. Sudakov Vladimir (Krasnodarskij kraj, Soĉi) [R]
  84. Surnakin Anatolij (Moskva) [R]
  85. Ŝaravina Jelena (Krasnojarsk) [R]
  86. Ŝevĉenko Aleksandr (Moskva) [R]
  87. Ŝilo Gennadij (Moskva)
  88. Taran Aleksandra (Krasnodar) [S]
  89. Tarĥan Ermita (Moskva)
  90. Terentjeva Galina (Ĉeljabinsk) [R]
  91. Terjoĥin Vladimir (Jekaterinburg) [R]
  92. Titkov Ivan (Moskovskaja obl., , )
  93. Tonkova Eleonora (Moskva) [R]
  94. Urbanskij Stanislav (Stavropolj) [R]
  95. Uspenskaja Jelena (Jekaterinburg) [R]
  96. Vasiljev Vladimir (Sankt-Peterburg)

Familiaj membroj

  1. Blinova Julija (Ĉeboksary)
  2. Glaznica Natalja (Ĉeljabinsk)
  3. Guseva Natalja (Sankt-Peterburg)
  4. Karapetjan Rustam (Krasnojarsk)
  5. Kudrjavceva Rafija (Jekaterinburg)
  6. Loskutova Maja (Ivanovo)
  7. Mironova Irina (Moskva)
  8. Muraŝeva Varvara (S-Peterburg)
  9. Ŝevĉenko Dmitrij (Moskva)
  10. Ŝevĉenko Elena (Moskva)
  11. Terentjev Nikolaj (Ĉeljabinsk)
  12. Tuĥvatulina Liana (Moskva)
  13. Zykov Andrej (Sankt-Peterburg)

Aliĝintaj kolektivoj (14 grupoj kun 253 aligitaj membroj)

Esperanto-klubo "Verda fajreto" (Ĉusovoj)

(12 membroj):

Natalja Detkovskaja, Tatjana Djakova, Jekaterina Dukart, Zoja Gataulina, Marija Jeljŝina, Olga Karklinj, Lilija Kerner, Svetlana Pjatygina, Larisa Rybolovleva, Nadeĵda Sidorova, Darja Ŝirinkina, Jekaterina Volnuĥina.

Jeleca EK "Esperanto" (Jelec)

(12 membroj):

Garik Galkin, Oleg Galzin, Jekaterina Gorjaĉiĥ, Vera Jaickaja, Vera Koljada, Aljona Maĉiĥina, Tamara Merenkova, Olesja Noskova, Aljbina Ŝadrikova, Vladimir Zuev, Vladimir Zuev, Nina Zueva [R] [K].

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(70 membroj):

Daniil Alekseevskij, Gennadij Basov, Anastasija Baŝlikova, Jekaterina Bebenina, Jekaterina Beljaeva, Jelena Burmistrova, Oleg Ĉajka, Roman Ĉerjomin, Ljubovj Ĉerjomina, Olga Ĉerniŝova, Miĥail Derbasov, Anna Fjodorova, Anna Gamaleja, Roman Gergeŝan, Oksana Graĵdanova, Andrej Griĉik, Kirill Grustnev, Miĥail Ĥaminskij, Georgij Ĥlabystov, Marina Itpekova [R], Jegor Jakovlev, Jekaterina Ĵiĵerina, Maksim Ĵitĉenko, Tatjana Kanarskaja, Ivan Kanarskij, Jelena Karnauĥova, Aleksandr Karpov, Aleksandr Kirpiĉjov, Dmitrij Kokorev, Igor Kozlov, Alla Kudrjaŝova, Jevgenij Kudrjavcev, Ljubovj Kuljkova, Sergej Larionov, Svetozar Laŝin, Aleksej Legornev, Anastasija Li, Jekaterina Ljubuŝina, Julija Mazurec, Fjodor Nasirov, Natalja Nikolaeva, Dmitrij Nikonov, Miĥail Noskov, Jekaterina Noskova, Marija Nujanzina, Sergej Orlov, Andrej Paramonov, Andrej Penjkov, Julija Penjkova, Ksenija Prilepskaja, Inna Razgojan, Marat Sadykov, Kirill Samodurov, Natalja Semjonova, Valentina Sidorova, Aleksandr Sigaĉjov, Marina Sinigubova, Natalja Skrjabina, Andrej Stepanov, Jurij Ŝĉetinin, Andrej Ŝirov, Svetlana Ŝiŝkina, Anna Ŝtondina, Natalja Vasiljeva, Irina Volegova, Jekaterina Volkova, Kristina Zajceva, Julja Zarubina, Sergej Zatulov, Marija Zatulova.

EK "Murmano" (Murmansk)

(14 membroj):

Jekaterina Bubliĉenko, Ljudmila Cibuljskaja, Rumi Fukuŝima, Artur Jegorov, Artemij Ĵeltuĥin, Nadeĵda Koljada, Aleksej Makarov, Veronika Poĉercova, Vasilij Podmajsterec, Ljudmila Poĵilova, Valentina Romanova, Serafima Savoĉkina, Nelli Trubkina, Galina Uljanova.

Samara E-organizo (Samara)

(18 membroj):

Ljudmila Agafonova, Aleksandr Aksjonov, Olga Alekseeva, Jelena Alfjorova, Ljudmila Aljakina, Maksim Balabancev, Tatjana Buklovskaja, Igorj Fejgin, Farit Iksanov, Jelizaveta Kaplun, Rimma Koĉergina, Jevgenij Korĥov, Jelena Kuznecova, Valentina Lisijenkova, Natalija Medvedeva, Marija Prilepskaja, Emilija Purygina, Vjaĉeslav Suslov.

EK "Laro" (Soĉi)

(11 membroj):

Galina Belenjuk [R], Vladimir Bespalov [R], Nadeĵda Grankina [R], Polina Grankina, Natalija Olejnikova, Irina Poliŝĉuk [R], Valentina Poliŝĉuk, Sergej Sergejev, Larisa Soniĉeva [R], Marina Ŝestakova [R], Lidija Timofeeva [R].

Societo "Espero" (Sankt-Peterburg)

(16 membroj):

Valentina Bukovneva, Anna Butkeviĉ, Valentina Ĥoreva [R], Darja Jasirkina [R], Ljudmila Jemeljanenko [R], Valentina Jusifova [R], Regina Kamagina [R], Nina Kroŝuk [R], Valerija Laŝkova [R], Olga Muranova [R], Jevgenija Murzina [R], Ljudmila Poloĵenskaja [R], Valentina Savenok [R], Natalia Skaruk [R], Nadeĵda Sokolova, Ljudmila Stacenko [R].

EK "Kariljono" (Sankt-Peterburg)

(6 membroj):

German Dudĉenko, Svetlana Ejst, Vladimir Kosarev, Sergej Krajuĥin, Valentin Ovĉinnikov, Nikolaj Smolenkin.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(12 membroj):

Vasilij Baraŝkov, Tatjana Belova, Margarita Bistrova, Zoja Kaĉalova, Anton Kirjakov, Aleksandr Koroteckij, Jelena Loĵkina, Natalija Rajskaja, Olga Tiĥomirova, Darja Cvetkova, Vera Vlasova, Nadeĵda Zdrogova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(10 membroj):

Ksenija Baklickaja [R], Anastasija Golovkina [R], Aleksandr Kalaŝnikov [R], Mansur Mamkin, Galina Morozova, Irina Sokolovskaja [R], Marina Stepaĉjova [R], Pavel Veselov, Tatjana Veselova, Andrej Voloĵanin [R].

Uljanovska E-klubo (Uljanovsk)

(20 membroj):

Sergej Abramov, Marat Agaev, Aleksandr Bykov, Dmitrij Ĉumakov, Irina Grebeŝĉenko, Tatjana Jevina, Jekaterina Ĵuravljova, Ivan Kaĉalov, Marija Karceva, Margarita Karceva, Ljubovj Kondratjeva [R], Tatjana Kuzmina, Oksana Mamykina, Nikolaj Paveljev, Dmitrij Semjonov, Olga Sirotinina, Olga Sjabukova, Jelena Tarubarova, Olga Terentjeva, Jelena Tubalec.

E-klubo "Pacifiko" (Vladivostok)

(30 membroj):

Ljudmila Abisova, Iraida Ameljĉenko, Sofja Aptukova, Galina Bezdeleva, Marina Ĉernova, Ljudmila Ĉernozub, Ljubovj Dubrovskaja, Violetta Gorbunova, Ljubovj Karpeta, Svetlana Kisljakova, Galina Koneva, Larisa Kuznecova, Galina Loginova, Galina Malinovskaja, Valentina Matveenko, Nadeĵda Neunylova, Valerij Paravin, Dina Pilneva, Galina Polŝina, Marina Rjabiĉkina, Larisa Sannikova, Galina Suĥanova, Ljudmila Ŝeĥunova, Svetlana Ŝeremetjeva, Gennadij Ŝlepĉenko, Valentina Timĉuk, Margarita Tiŝĉenko, Aleksandr Titajev, Nadeĵda Udovickaja, Ljudmila Volkova.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(4 membroj):

Jelena Afanasjeva, Aljona Afanasjeva, Grigorij Fajzulin, Jekaterina Kotelnikova.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(11 membroj):

Jevgenija Belozjorova, Ljudmila Bykova , Vera Dumler, Aleksej Dumler, Nadeĵda Loskutova, Olga Miroŝniĉenko, Valentina Spicina, Marija Ŝaligina, Nadeĵda Ŝapceva, Anastasija Taldykina, Tatjana Vtorova.

Supren

La paĝo estis montrita 8913-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij