Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Novaj kontribuoj

pdf Raporto de MASI por RRK-29

Atentindaj paĝoj

Положение о членских взносах в 2016 году

Kotizoj por 2017

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 )

Membrolisto de REU por 2010

Entute 433 membroj, i.a. 41 rejmanoj.

[R] signifas, ke la persono abonas "REGo"-n.
[S] signifas REU-subtenanton.
[RP] signifas REJM-patronon.

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg)
  2. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  3. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  4. Aroloviĉ Viktor (Moskva)
  5. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [R]
  6. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  7. Bojĉin Jevgenij (Hebrea aŭtonoma regiono de Rusio)
  8. Bronov Sergej (Krasnojarsk) [R]
  9. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg) [R]
  10. Cobb Steve (Usono)
  11. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg) [R]
  12. Ĉerenkova Larisa (Rjazanskaja obl., Sarajevskij r-n, p/o Sysoj)
  13. Ĉertilov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Liskovo) [R]
  14. Derevjanniĥ Sergej (Moskovskaja obl., Ivantejevka) [R]
  15. Diesjatz (San Marino)
  16. Djes Dva (Italio)
  17. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrad)
  18. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  19. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, Abinskij r-n, Ĥolmskij-1 )
  20. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo)
  21. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  22. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  23. Gudskov Nikolaj (Moskva) [R]
  24. Jakovlev Jurij (Pskovskaja obl., p.Strugi Krasnije)
  25. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  26. Karcev Jurij (Uljanovsk)
  27. Kauts Valdemar (Estonio)
  28. Kokolija Georgij (Moskva)
  29. Kolganov Andrej (Usono)
  30. Kolker Boris (Usono) [R]
  31. Kozin Igorj (Vologda)
  32. Kurolap Zinovij (Kanado)
  33. Kuznecov Sergej (Moskva)
  34. Laskina Marina (Tulskaja obl., )
  35. Lipec Vladimir (Moskva)
  36. Manjaĥin Jurij (Moskva)
  37. Medvedev Lev (Moskva)
  38. Melnikov Valentin (Moskva) [R]
  39. Miĥajlov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  40. Paseĉnikov Jurij (Tomsk) [R]
  41. Petrov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  42. Pikov Gennadij (Novosibirsk-9)
  43. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  44. Roganova Rimma (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  45. Salomatov Aleksej (Moskva)
  46. Samodaj Vladimir (Moskva) [R]
  47. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanovskaja obl., )
  48. Seguru Valentin (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)
  49. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg) [R]
  50. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk) [R]
  51. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio)
  52. Tujakin Georgij (Moskva)
  53. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  54. Vulfoviĉ Lev (Germanio)
  55. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu) [R]

Individuaj membroj

  1. Alikin Viktor (Permj) [R]
  2. Arbekova Katerina (Novosibirsk) [R]
  3. Arosev Grigorij (Moskva)
  4. Beljaeva Aleksandra (Vitebsk)
  5. Bespalov Vladimir (Krasnodara) [R]
  6. Biĉkov Vladimir (Krasnodara)
  7. Bolŝakov Roman (Moskvo) [R]
  8. Borodin Aleksej (Krasnodarskij kraj, Otradnaja) [R]
  9. Borŝĉevskij Ivan (Stavropoljskij kraj, Georgievsk) [R]
  10. Bronŝtejn Mikaelo (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [R]
  11. Burgar Lilija (Rostova) [R]
  12. Ĉerneckij Nikolaj (Jaroslavskaja obl., Pereslavlj-Zalesskij) [R]
  13. Ĉupin Bronislav (Udmurtio, Iĵevsk) [R]
  14. Ĉuprakova Nina (Moskva) [R]
  15. Delcov Jevgenij (Sankt-Peterburgo) [R]
  16. Edelŝtejn Vladimir (Moskva) [R]
  17. Filippov Aleksej (Moskvo)
  18. Gadirova Diljara (Toboljsk) [R]
  19. Goldobina Valentina (Krasnodarskij kraj, Gelenĝik) [R]
  20. Gonĉarov Anatolij (Brjansk) [R]
  21. Griŝin Maksim (Moskva) [R]
  22. Gromov Viktor (Stavropoljskij kr.) [R]
  23. Guŝĉa Svetlana (Ukrainio)
  24. Ĥvedĉenja Galina (Brestskaja obl., Berjoza)
  25. Itpekova Marina (Moskva)
  26. Ivanov Aleksandr (Tjumenj) [R]
  27. Ivanov Vjaĉeslav (Sankt-Peterburg) [R]
  28. Jaĥina Alla (Krasnojarsk) [R]
  29. Jakovleva Jelena (Arhangelsk)
  30. Jaroŝenko Jelena (Rostovskaja obl., Volgodonsk) [R]
  31. Jerkin Oleg (Kovrov) [R]
  32. Kandalinskij Viktor (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [R]
  33. Kitajkin Ivan (Mordovio, Turgenevo, Ardatovskij rajon) [R]
  34. Kivajev Jurij (Mari El) [R]
  35. Klementjeva Tatjana (Permskij kraj, Lisjva) [R]
  36. Kolodin Miĥail (Sankt-Peterburg) [R]
  37. Komarov Dmitrij (Sankt-Peterburg)
  38. Kondraŝkina Tatjana (Sankt-Peterburg)
  39. Kondratjev Boris (Sankt-Peterburg) [R]
  40. Konjaŝova Svetlana (Ĥabarovskij kraj, Amurskij r-n, pos.Sanboli) [R]
  41. Konstantinov Jurij (Sankt-Peterburg) [S]
  42. Kopajev Jurij (Orlovskaja obl., Verĥovskij rajon) [R]
  43. Korĉagin Vladimir (Moskva) [R]
  44. Kotljarov Stanislav (Sverdlovskaja obl., Novoutkinsk) [R]
  45. Kovaljova Valentina (Novosibirsk) [R]
  46. Krasnokutskij Anatolij (Moskva) [R]
  47. Krivoŝeev Denis (Niĵegorodskaja obl., Dzerĵinsk)
  48. Kudrjavcev Viktor (Jekaterinburg) [R]
  49. Kulakova Irina (Moskva)
  50. Kuljkov Jevgenij (Vladimir) [R]
  51. Laptev Viktor (Ĉeljabinsk) [R]
  52. Lenskaja Galina (Moskovskaja obl., Krasnogorsk) [R]
  53. Loskutova Tatjana (Ivanovo) [R]
  54. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure) [R] [S]
  55. Melnikov Aleksandr (Rostov-na-Donu)
  56. Milner Aleksandr (Moskvo) [R]
  57. Minin Vladimir (Tomska)
  58. Mitin Aleksandr (Niĵnij Novgorod) [R]
  59. Naĵmutdinova Lidija (Ĉeljabinskaja obl., Kunaŝak) [R]
  60. Neĉaev Nikolaj (Irkutsk) [R]
  61. Obrazcov Konstantin (Tomsk) [R]
  62. Odincov Aleksej (Permj) [R] [S]
  63. Opletajev Vladimir (Tjumenskaja obl., Surgut) [R]
  64. Osokin Aleksandr (Sankt-Peterburg) [R]
  65. Pautova Tatjana (Leningrada) [R]
  66. Perepelica Vladimir (Moskovskaja obl., Koroljov) [R]
  67. Platonova Jelena (Moskovskaja obl., Ŝĉjolkovo) [R]
  68. Pospíšil Jan (Ĉeĥio)
  69. Preobraĵenskaja Anastasija (Uljanovsk)
  70. Puŝkarjov Valentin (Jekaterinburg) [R]
  71. Rezniĉenko Aleksandr (Krasnodarskij kraj, Gorjaĉij Kljuĉ) [R]
  72. Rybak Nikolaj (Sankt-Peterburg)
  73. Rjabĉun Valentina (Moskva)
  74. Rjazancev Andrej (Murmansk) [R]
  75. Roĵdestvenskij Vjaĉeslav (Ĉeljabinsk) [R]
  76. Samodaj Vladimir (Moskva) [R]
  77. Ŝlafer Aleksander (Sankt-Peterburg)
  78. Sibirceva Valentina (Lipeckaja obl., Ĉapliginskij r-n, Buĥovoje)
  79. Simonov Igorj (Niĵnij Novgorod) [R]
  80. Sipoviĉ Valerij (Moskovskaja ob.)
  81. Sokolova Evelina (Krasnojarsk) [R]
  82. Strelec Sergej (Ĉeljabinsk) [R]
  83. Sudakov Vladimir (Krasnodarskij kraj, Soĉi) [R]
  84. Surnakin Anatolij (Moskva) [R]
  85. Ŝapovalov Oleg (Volgograd)
  86. Ŝaravina Jelena (Krasnojarsk) [R]
  87. Ŝevĉenko Aleksandr (Moskva) [R]
  88. Tarĥan Ermita (Moskva)
  89. Terentjeva Galina (Ĉeljabinsk) [R]
  90. Terjoĥin Vladimir (Jekaterinburg) [R]
  91. Tonkova Eleonora (Moskva)

Familiaj membroj

  1. Guseva Natalja (Sankt-Peterburg)
  2. Ĥodusova Mila (Stavropoljskij kraj, Mineraljnie Vodi)
  3. Karapetjan Rustam (Krasnojarsk)
  4. Kudrjavceva Rafija (Jekaterinburg)
  5. Loskutova Maja (Ivanovo)
  6. Mironova Irina (Moskva) [R]
  7. Obrazcova Daria (Tomsk)
  8. Striganova Anna (Moskva)
  9. Ŝevĉenko Elena (Moskva)
  10. Ŝevĉenko Dmitrij (Moskva)
  11. Terentjev Nikolaj (Ĉeljabinsk)

Aliĝintaj kolektivoj (18 grupoj kun 269 aligitaj membroj)

Esperanto-klubo "Verda fajreto" (Ĉusovoj)

(7 membroj):

Tatjana Djakova, Ksenija Ĥolmanskiĥ, Marija Jeljŝina, Lilija Kerner, Nadeĵda Sidorova, Sofja Sultangulova, Jekaterina Volnuĥina.

EK "Verda suno" (Dimitrovgrad)

(7 membroj):

Marija Ĥafizova, Galina Ĥoĥrjakova, Tatjana Iljutkina, Galina Izmajlova, Tamara Kirik, Lidija Savaneeva, Ljudmila Sedova.

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(2 membroj):

Aleksandr Osincev, Arina Osipova.

Jeleca EK "Esperanto" (Jelec)

(12 membroj):

Jekaterina Gorjaĉiĥ, Vera Jaickaja, Vera Kuleŝova, Tamara Merenkova, Olesja Noskova, Jurij Romanjuk, Galina Saljkova, Aljbina Ŝadrikova, Alla Zlobina, Vladimir Zuev, Vladimir Zuev, Nina Zueva [R].

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(22 membroj):

Artjom Alimov, Galina Bondarenko, Julija Bondarenko, Nina Celikova, Anatolij Ĉinĉenko, Marija Ĉinĉenko, Marija Dmitrieva, Viktor Dudka, Viktor Gaskeviĉ, Edgard Ĥomiĉ, Anatolij Ivasenko, Anton Jabĉinskij, Miĥail Jefimenko, Marina Kocarj [R], Ivan Kuriloviĉ, Sergej Maljcev, Gennadij Paveljev, Svetlana Popova, Igorj Simonov, Vladimir Ŝelistov, Jevgenija Ŝelistova, Aleksandra Taran.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(43 membroj):

Gennadij Basov, Jekaterina Bebenina, Jekaterina Beljaeva, Oleg Ĉajka, Roman Ĉerjomin, Miĥail Derbasov, Ksenija Domeo, Anna Fjodorova, Jekaterina Frolova, Anna Gamaleja, Andrej Griĉik, Kirill Grustnev, Miĥail Ĥaminskij, Lina Ĥunta, Marina Ivancova, Jekaterina Ĵiĵerina, Maksim Ĵitĉenko, Ivan Kanarskij, Igor Kozlov, Alla Kudrjaŝova, Svetozar Laŝin, Aleksej Legornev, Jekaterina Ljubuŝina, Jelena Makarcova-Makariĉeva, Natalja Nikolaeva, Marija Nujanzina, Andrej Penjkov, Julija Penjkova, Glafira Poljakova, Ksenija Prilepskaja, Julija Prokofjeva, Aleksandr Rjabuĥin, Marat Sadykov, Natalja Semjonova, Varvara Sidorkova, Aleksandr Sigaĉjov, Natalja Skrjabina, Jekaterina Staĥeeva, Jurij Ŝĉetinin, Svetlana Ŝiŝkina, Anna Ŝtondina, Sergej Zatulov, Marija Zatulova.

EK "Murmano" (Murmansk)

(9 membroj):

Rumi Fukuŝima, Olga Goriĉenko [R], Natalija Goroĥova, Nadeĵda Koljada, Aleksej Makarov, Vasilij Podmajsterec, Ljudmila Poĵilova, Nelli Trubkina, Galina Uljanova.

Samara E-organizo (Samara)

(15 membroj):

Ljudmila Agafonova, Aleksandr Aksjonov, Olga Alekseeva, Jelena Alfjorova, Ljudmila Aljakina, Maksim Balabancev, Igorj Fejgin, Rimma Koĉergina, Jevgenij Korĥov, Jelena Kuznecova, Valentina Lisijenkova, Natalija Medvedeva, Marija Prilepskaja, Emilija Purygina, Vjaĉeslav Suslov.

EK "Laro" (Soĉi)

(12 membroj):

Galina Belenjuk [R], Vladimir Derevjanko, Nadeĵda Grankina [R], Polina Grankina, Aleksej Lavrovskij [R], Natalija Olejnikova, Irina Poliŝĉuk [R], Valentina Poliŝĉuk, Sergej Sergejev, Larisa Soniĉeva [R], Julija Sorokina [R], Lidija Timofeeva [R].

Societo "Espero" (Sankt-Peterburg)

(28 membroj):

Tatjana Artemjeva [R], Olga Beljaeva, Lidija Belova, Vladimir Budrin, Anna Butkeviĉ [R], Nina Damperova, Aleksandr Gurov, Valentina Ĥoreva [R], Irina Ionova, Aleksandr Iovlev, Nesipkulj Izmajlova [R], Svetlana Jasirkina, Darja Jasirkina [R], Ljudmila Jemeljanenko, Valentina Kravĉenko, Nina Krogius [R], Irina Kuzmina [R], Olga Muranova [R], Jevgenija Murzina, Margarita Nogaeva [R], Ljudmila Poloĵenskaja [R], Valentina Savenok, Natalja Savina [R], Natalia Skaruk [R], Nadeĵda Sokolova [R], Ljudmila Stacenko [R], Dmitrij Tjotkin, Wang Huai Yu.

EK "Kariljono" (Sankt-Peterburg)

(6 membroj):

Oksana Burkina, Svetlana Ejst, Tamara Luckaja, Valentin Ovĉinnikov, Nikolaj Smolenkin, Igorj Vorobjov.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(11 membroj):

Vasilij Baraŝkov, Tatjana Belova, Zoja Kaĉalova, Aleksandr Koroteckij, Inga Krejson, Natalija Rajskaja, Nina Ŝmonina, Olga Tiĥomirova, Darja Cvetkova, Vera Vlasova, Nadeĵda Zdrogova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(11 membroj):

Ksenija Baklickaja [R], Aleksej Dvornikov [R], Anastasija Golovkina [R], Aleksandr Kalaŝnikov [R], Mansur Mamkin, Irina Sokolovskaja [R], Nikolaj Sokolovskij [R], Marina Stepaĉjova [R], Pavel Veselov, Tatjana Veselova, Andrej Voloĵanin.

Uljanovska E-klubo (Uljanovsk)

(22 membroj):

Sergej Abramov [R], Galina Alekseeva, Jekaterina Aljoŝina, Aleksandr Bykov, Dmitrij Ĉumakov, Jekaterina Ĵuravljova, Ivan Kaĉalov, Margarita Karceva, Marija Karceva, Ljubovj Kondratjeva, Eljmira Kuĉatova, Ljudmila Kuljbakova, Tatjana Kuzmina, Nikolaj Paveljev, Dmitrij Semjonov, Olga Sirotinina, Jelena Sirotinina, Olga Terentjeva, Vladislav Trofimov, Jelena Tubalec, Ajgul Vildanova, Ljubovj Zajceva.

E-klubo "Pacifiko" (Vladivostok)

(26 membroj):

Ljudmila Abisova, Iraida Ameljĉenko, Alina Andrjuŝĉenko, Galina Bezdeleva, Marina Ĉernova, Ljubovj Dubrovskaja, Violetta Gorbunova, Ljubovj Karpeta, Svetlana Kisljakova, Galina Koneva, Nina Kravĉenko, Aljbina Kuznecova, Viktor Makŝanov, Galina Malinovskaja, Nadeĵda Neunylova, Dmitrij Semjonov, Galina Suĥanova, Ljudmila Ŝeĥunova, Svetlana Ŝeremetjeva, Gennadij Ŝlepĉenko, Valentina Timĉuk, Margarita Tiŝĉenko, Aleksandr Titajev, Nadeĵda Udovickaja, Ljudmila Volkova, Ljudmila Zdorik.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(4 membroj):

Jelena Afanasjeva, Aljona Afanasjeva, Grigorij Fajzulin, Jekaterina Kotelnikova.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(10 membroj):

Ljudmila Bykova , Vera Dumler, Aleksej Dumler, Nadeĵda Loskutova, Olga Miroŝniĉenko, Valentina Spicina, Marija Ŝaligina, Nadeĵda Ŝapceva, Anastasija Taldykina, Tatjana Vtorova.

Volgograda Junulara EK "Venko" (Volgograd)

(15 membroj):

Svetlana Arĥangeljskaja [R], Anastasija Ĉugunkina, Olga Ĉugunkina, Julija Ĥolodnova [R], Jelena Ĵuraviĥina [R], Aleksej Kaŝirin, Anton Kolesnikov, Jekaterina Kononenko [R], Miĥail Koroteev, Olga Podporina [R], Aleksandr Ruĥtin [R], Oleg Ŝaronov, Violetta Ŝaronova [R], Saulja Tikejeva, Vjaĉeslav Vnukov.

Supren

La paĝo estis montrita 8801-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij