Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Novaj kontribuoj

pdf Provizora regularo pri la fonduso de REU «Subteno de laboro pri la vortaro de B. Kondratjev»

pdf broshuro_por_ret.pdf

pdf Bulteno de REU Septembro 2017

Atentindaj paĝoj

Положение о членских взносах в 2016 году

Kotizoj por 2017

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 )

Membrolisto de REU por 2006

([A] signifas, ke la persono abonas "REGon". [S] signifas REU-subtenanton. [RP] signifas REJM-patronon.)

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg) [A]
  2. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  3. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  4. Aroloviĉ Viktor (Moskva) [A]
  5. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [A]
  6. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  7. Bronov Sergej (Krasnojarsk) [A]
  8. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg) [A]
  9. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg)
  10. Ĉerenkova Larisa (Rjazana reg.)
  11. Ĉertilov Miĥail (Moskovskaja obl., Odincovo-6) [A]
  12. Derevjanniĥ Sergej (Moskovskaja obl., Ivantejevka) [A]
  13. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrado)
  14. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  15. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, )
  16. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo-2)
  17. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  18. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  19. Gudskov Nikolaj (Moskva) [A]
  20. Jakovlev Jurij (Pskova reg.)
  21. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  22. Karcev Jurij (Uljanovsk) [A]
  23. Kauts Voldemar (Estonio)
  24. Kokolija Georgij (Moskva) [A]
  25. Kolganov Andrej (Usono)
  26. Kolker Boris (Usono) [A]
  27. Kozin Igorj (Vologdo)
  28. Kurolap Zinovij (Kanado)
  29. Kuznecov Sergej (Moskva)
  30. Laskina Marina (Tula reg.)
  31. Lipec Vladimir (Moskvo)
  32. Medvedev Lev (Moskvo)
  33. Melnikov Valentin (Moskva) [A]
  34. Miĥajlov Nikolaj (Leningrada reg.)
  35. Paseĉnikov Jurij (Tomsk-12) [A]
  36. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  37. Roganova Rimma (Permskaja obl., Ĉusovoj) [A]
  38. Salomatov Aleksej (Moskva)
  39. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanova reg.)
  40. Seguru Valentin (Moskva reg.)
  41. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg)
  42. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk) [A]
  43. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio)
  44. Tujakin Georgij (Moskvo)
  45. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  46. Vulfoviĉ Lev (Germanio)
  47. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu) [A]

Individuaj membroj

  1. Aĥmetova Faina (Ivanovo) [A]
  2. Alikin Viktor (Permj) [A]
  3. Basov Gennadij (Moskva) [A]
  4. Belenjuk Galina (Soĉi) [A]
  5. Bespalov Vladimir (Soĉi) [A]
  6. Blinov Aleksandr (Ĉeboksary) [A]
  7. Bojĉin Jevgenij (Juda aŭtonoma regiono) [A]
  8. Bozin Sergej (Krasnojarsk) [A]
  9. Bronŝtejn Mikaelo (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [A]
  10. Burgar Lilija (Rostova reg.) [A]
  11. Ĉajka Oleg (Moskva reg.) [A]
  12. Ĉujko Sergej (Moskva)
  13. Ĉupin Bronislav (Iĵevsk) [A]
  14. Ĉuprakova Nina (Moskva) [A]
  15. Demĉenko Jevgenij (Brjansk)
  16. Derjugin Aleksandr (Brjansk) [A]
  17. Djomuŝkina Nina (Leningradskaja obl., Sjasjstroj) [A]
  18. Edelŝtejn Vladimir (Moskvo) [A]
  19. Gadirova Diljara (Toboljsk) [A]
  20. Garibjan Sergej (Soĉi) [A]
  21. Glaznica Tatjana (Ĉeljabinsk) [A]
  22. Gorŝkov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Sosnovskoje) [A]
  23. Grankina Nadeĵda (Soĉi) [A]
  24. Grankina Polina (Soĉi) [A]
  25. Grigorjevskij Andrej (Ĉuvaŝija, Ŝumerlja) [A]
  26. Griŝin Maksim (Moskva) [A]
  27. Hekland Baard (Norvegio) [A]
  28. Ĥlizov Konstantin (Irkutsk) [A]
  29. Ĥmelj Gennadij (Krasnojarskij kr.) [A]
  30. Istomina Natalja (Ĉeljabinsk) [A]
  31. Ivaniŝĉenko Darja (Jelec) [A]
  32. Ivanov Vjaĉeslav (Sankt-Peterburg) [A]
  33. Jaĥina Alla (Krasnojarsk) [A]
  34. Jaroŝenko Jelena (Rostovskaja obl., Volgodonsk) [A]
  35. Kandalinskij Viktor (Leningradskaja obl., Tiĥvin) [A]
  36. Kikavec Jaroslav (Tverj) [A]
  37. Kirienko Andrej (Gomelj)
  38. Kitajkin Ivan (Ĉuvaŝija, Turgenevo) [A]
  39. Kivajev Jurij (Mari El) [A]
  40. Kolodin Miĥail (Sankt-Peterburg) [A]
  41. Kondratjev Boris (Sankt-Peterburg) [A]
  42. Konjaŝova Svetlana (Ĥabarovskij kraj, Amurskij r-n, pos.Sanboli) [A]
  43. Koot Rudi (Nederlando) [A]
  44. Kopajev Jurij (Orlovskaja obl., Verĥovskij r-n) [A]
  45. Kozlov Aleksej (Niĵnij Novgorod) [A]
  46. Krasnokutskij Anatolij (Moskvo) [A]
  47. Kroter Stanislav (Sverdlovskaja obl., Kamensk-Uraljskij) [A]
  48. Kudrjavcev Viktor (Jekaterinburg) [A]
  49. Kuljkov Jevgenij (Vladimir) [A]
  50. Kuznecov Aleksej (Kostroma) [A]
  51. Kuznecov Miĥail (Leningrada reg.) [A]
  52. Laptev Viktor (Ĉeljabinsk) [A]
  53. Loskutova Tatjana (Ivanovo) [A]
  54. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure) [A]
  55. Lukjanov Vladimir (Kurskaja obl., Ŝĉigri) [A]
  56. Lyskov Andrej (Moskva) [A]
  57. Makarenko Valerij (Tverj) [A]
  58. Maleĵ Ljubovj (Ivanovo) [A]
  59. Malenko Vitalij (Moskovskaja obl., Ĵukovskij) [A]
  60. Masiukas Aleksandras (Murmansk)
  61. Medvedeva Marija (Saratov)
  62. Melnikov Aleksandr (Rostov-na-Donu) [A]
  63. Milner Aleksandr (Moskva) [A]
  64. Minin Vladimir (Tomsk)
  65. Morev Aleksandr (Sankt-Peterburg-Puŝkin) [A]
  66. Muraŝev Aleksandr (Sankt-Peterburg) [A]
  67. Neĉaev Nikolaj (Irkutsk) [A]
  68. Obrazcov Konstantin (Tomsk) [A]
  69. Obrezkov Andrej (Ivanovo) [A]
  70. Odincov Aleksej (Permj) [A]
  71. Olejnikova Natalija (Soĉi) [A]
  72. Opletajev Vladimir (Surgut) [A]
  73. Osincev Aleksandr (Jekaterinburg) [A]
  74. Osokin Aleksandr (Sankt-Peterburg) [A]
  75. Poliŝĉuk Valentina (Soĉi)
  76. Poliŝĉuk Irina (Soĉi) [A]
  77. Radionov Andrej (Omsk)
  78. Roĵdestvenskij Vjaĉeslav (Ĉeljabinsk) [A]
  79. Sapoĵnikov Oleg (Kirov) [A]
  80. Sibirceva Valentina (Lipeckaja obl., Ĉapliginskij r-n, Buĥovoje) [A]
  81. Smetanina Svetlana (Moskva) [A]
  82. Soniĉeva Larisa (Soĉi) [A]
  83. Strelec Sergej (Ĉeljabinsk) [A]
  84. Sudakov Vladimir (Primorskij kraj, Kavalerovskij r-n, p.Rudnij) [A]
  85. Sudakova Aleksandra (Uljanovskaja obl., Dimitrovgrad) [A]
  86. Surnakin Anatolij (Moskva) [A]
  87. Ŝĉerbatiĥ Irina (Jelec) [A]
  88. Ŝerov-Ignatjev Ivan (Sankt-Peterburg) [A]
  89. Ŝevĉenko Aleksandr (Moskva) [A]
  90. Ŝevĉenko Dmitrij (Moskva)
  91. Tarĥan Ermita (Moskva)
  92. Terentjeva Galina (Ĉeljabinsk) [A]
  93. Terjoĥin Vladimir (Jekaterinburg) [A]
  94. Tonkova Eleonora (Moskva)
  95. Vasilenko Lidija (Moskva) [A]
  96. Vasiljev Viktor (Vladimir) [A]
  97. Zueva Nina (Jelec) [A]

Familiaj membroj

  1. Grigorjevskaja Natalja (Ĉuvaŝija, Ŝumerlja)
  2. Ivaniŝĉenko Vsevolod (Lipeckaja obl., )
  3. Kisel Natalija (Vladimir)
  4. Kudrjavceva Rafija (Jekaterinburg)
  5. Loskutova Maja (Ivanovo)
  6. Mironova Irina (Moskva) [A]
  7. Ŝĉerbatiĥ Jevgenij (Jelec)
  8. Terentjev Nikolaj (Ĉeljabinsk)
  9. Zuev Vladimir (Jelec)

Aliĝintaj kolektivoj (7)

Moskva E-klubo "EK-MASI" (56 membroj):

Natalja Baluŝkina, Ljudmila Berezovskaja, Aleksej Besĉastnov, Roman Bolŝakov, Steve Cobb, Olga Ĉernyŝova, Sofja Ĉernyŝova, Ivan Elit, Marianna Fazilova, Anna Gamaleja, Roman Gergeŝan, Jevgenij Gergeŝan, Aleksandra Gogleva, Svetlana Gonĉarova, Oksana Graĵdanova, Kirill Grustnev, Georgij Ĥlobystov, Olga Isajeva, Oleg Izjumenko, Anna Jaĉmenjova, Maksim Ĵitĉenko, Ivan Kanarskij, Dmitrij Kokorev, Julija Komarova, Jurij Kondratov, Alla Kudrjaŝova, Aleksej Legornev, Jekaterina Ljovuŝkina, Jekaterina Ljubuŝina, Aleksandra Loseva, Pavel Marutenkov, Marija Mitrakova, Jelena Morozova, Natalja Nikolaeva, Dmitrij Nikonov, Anton Ovsjannikov, Anna Paukova, Andrej Penjkov, Julija Penjkova, Darja Poljakova, Ksenija Prilepskaja, Marat Sadykov, Natalja Semjonova, Varvara Sidorkova, Valentina Sidorova, Aleksandr Sigaĉjov, Stas Skrebcov, Anna Ŝtondina, Kiril Ŝvedov, Aleksej Talancev, Olga Talanceva, Marija Terjoĥina, Jekaterina Volkova, Nadeĵda Voronova, Marija Vozĵennikova, Julja Zarubina.

Murmanska EK "Murmano" (15 membroj):

Olga Goriĉenko, Natalija Goroĥova, Nina Ivanova, Artemij Ĵeltuĥin, Leonid Lenskij, Roza Lyĵina, Aleksej Makarov, Aleksandras Masiukas, Pavel Medvedskij, Jelena Peredruk, Ljudmila Poĵilova, Nikolaj Porcel, Andrej Rjazancev, Valentina Romanova, Galina Uljanova.

Samara E-Organizo (14 membroj):

Ljudmila Agafonova, Olga Alekseeva, Jelena Alfjorova, Ljudmila Aljakina, Igorj Fejgin, Sergej Jermolov, Jelizaveta Kaplun, Rimma Koĉergina, Jelena Kuznecova, Valentina Lisijenkova, Jelena Poljanskaja, Marija Prilepskaja, Emilija Purigina, Vjaĉeslav Suslov.

Tiĥvina E-klubo (12 membroj):

Vasilij Baraŝkov, Tatjana Belova, Margarita Bistrova, Olga Denisova, Zoja Kaĉalova, Anton Kirjakov, Aleksandr Koroteckij, Aleksandra Kurma, Natalija Rajskaja, Olga Tiĥomirova, Vera Vlasova, Nadeĵda Zdrogova.

Vladivostoka E-klubo "Pacifiko" (16 membroj):

Ljudmila Abisova, Rada Bratĉikova, Ljudmila Ĉernozub, German Gorbunov, Galina Koneva, Viktor Makŝanov, Nadeĵda Neunilova, Dina Pilneva, Valentina Samoŝkina, Valentina Semjonova, Svetlana Ŝeremetjeva, Gennadij Ŝlepĉenko, Margarita Tiŝĉenko, Aleksandr Titajev, Nadeĵda Udovickaja, Ljubovj Zaloznaja.

Volgograda E-klubo "Espero" (6 membroj):

Ljudmila Bikova, Vera Dumler, Valentina Spicina, Marija Ŝaligina, Anastasija Taldikina, Tatjana Vtorova.

Volgograda junulara EK "Venko" (14 membroj):

Ilja Ĉugunkin, Anastasija Ĉugunkina, Olga Ĉugunkina, Igorj Dronov, Viktorija Dronova, Dina Guriljova, Aleksej Kaŝirin, Nikolaj Mironov, Irina Mironova, Oleg Ŝaronov, Saule Tikejeva, Valerija Varlamova, Vjaĉeslav Vnukov, Julija Volodina.

Supren

La paĝo estis montrita 7972-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij