Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Atentindaj paĝoj

Положение о членских взносах в 2016 году

Kotizoj por 2017

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 )

Membrolisto de REU por 2005

([A] signifas, ke la persono abonas "REGon". [S] signifas REU-subtenanton. [RP] signifas REJM-patronon.)

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg)
  2. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  3. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  4. Aroloviĉ Viktor (Moskva)
  5. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  6. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  7. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg)
  8. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg)
  9. Ĉerenkova Larisa (Rjazana reg.)
  10. Ĉertilov Miĥail (Moskovskaja obl., Odincovo-6)
  11. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrado)
  12. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  13. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, )
  14. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo-2)
  15. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  16. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  17. Gudskov Nikolaj (Moskva)
  18. Jakovlev Jurij (Pskova reg.)
  19. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  20. Karcev Jurij (Uljanovsk)
  21. Kauts Voldemar (Estonio)
  22. Kokolija Georgij (Moskva)
  23. Kolganov Andrej (Usono)
  24. Kolker Boris (Usono)
  25. Kozin Igorj (Vologdo)
  26. Kurolap Zinovij (Kanado)
  27. Kuznecov Sergej (Moskva)
  28. Laskina Marina (Tula reg.)
  29. Lipec Vladimir (Moskvo)
  30. Medvedev Lev (Moskvo)
  31. Melnikov Valentin (Moskva)
  32. Miĥajlov Nikolaj (Leningrada reg.)
  33. Paseĉnikov Jurij (Tomsk-12)
  34. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  35. Roganova Rimma (Permskaja obl., Ĉusovoj)
  36. Salomatov Aleksej (Moskva)
  37. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanova reg.)
  38. Seguru Valentin (Moskva reg.)
  39. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg)
  40. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk)
  41. Tujakin Georgij (Moskvo)
  42. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  43. Vulfoviĉ Lev (Germanio)
  44. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu)

Individuaj membroj

  1. Alikin Viktor (Permj)
  2. Andrejsons Sergej (Sankt-Peterburg)
  3. Arbekova Katerina (Novosibirsk)
  4. Belenjuk Galina (Soĉi)
  5. Belenko Anĵela (Novosibirsk)
  6. Bespalov Vladimir (Soĉi)
  7. Blinov Aleksandr (Ĉeboksary)
  8. Bojĉin Jevgenij (Juda aŭtonoma regiono)
  9. Bolŝakov Roman (Moskva)
  10. Bronŝtejn Mikaelo (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  11. Burgar Lilija (Rostova reg.)
  12. Burkina Oksana (Sankt-Peterburg, Petrodvorec)
  13. Ĉajka Oleg (Moskva reg.)
  14. Ĉupin Bronislav (Iĵevsk)
  15. Ĉuprakova Nina (Moskva)
  16. Derevjanniĥ Sergej (Moskovskaja obl., Ivantejevka)
  17. Djomuŝkina Nina (Leningradskaja obl., Sjasjstroj)
  18. Dronova Viktorija (Volgograd)
  19. Gadirova Diljara (Toboljsk)
  20. Gajvoronskaja Valentina (Rostovskaja obl., Krasnij Sulin)
  21. Gavrilova Olga (Jekaterinburg)
  22. Gonĉarov Anatolij (Krasnojarskij kraj, selo Verhnij Kuĵebar, Karatuzskij r-n)
  23. Gorŝkov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Sosnovskoje)
  24. Grankina Nadeĵda (Soĉi)
  25. Grankina Polina (Soĉi)
  26. Grigorenko Ekaterina (Volgogradskja obl., Gorodiŝĉe)
  27. Grigorjevskij Andrej (Ĉuvaŝija, Ŝumerlja)
  28. Griŝin Maksim (Moskva)
  29. Ĥlizov Konstantin (Irkutsk)
  30. Ivaniŝĉenko Darja (Jelec)
  31. Ivanov Igorj (Sankt-Peterburg)
  32. Ivanov Vjaĉeslav (Sankt-Peterburg)
  33. Jaĥina Alla (Krasnojarsk)
  34. Jaroŝenko Jelena (Rostovskaja obl., Volgodonsk)
  35. Junusov Abduraĥman (Dagestan)
  36. Kadar Aleks (Francio)
  37. Kalaŝnikov Aleksandr (Tjumenj)
  38. Kandalinskij Viktor (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  39. Kapitonova Jekaterina (Ĉuvaŝio)
  40. Karamalikova Nadeĵda (Ĉeboksari)
  41. Kasimov Firdaus (Permj)
  42. Kikavec Jaroslav (Tverj)
  43. Kitajkin Ivan (Ĉuvaŝija, Turgenevo)
  44. Kivajev Jurij (Mari El)
  45. Koklenkov Anatolij (Moskvo)
  46. Kolodin Miĥail (Sankt-Peterburg)
  47. Koltunov Valerij (Sankt-Peterburg)
  48. Konjaŝova Svetlana (Ĥabarovskij kraj, Amurskij r-n, pos.Sanboli)
  49. Kopajev Jurij (Orlovskaja obl., Verĥovskij r-n)
  50. Kozlov Aleksej (Niĵnij Novgorod)
  51. Krasnokutskij Anatolij (Moskvo)
  52. Kroter Stanislav (Sverdlovskaja obl., Kamensk-Uraljskij)
  53. Kudrjavcev Viktor (Jekaterinburg)
  54. Kulakov Viktor (Jekaterinburg)
  55. Kuleŝova Nadeĵda (Sankt-Peterburg)
  56. Kuljkov Jevgenij (Vladimir)
  57. Kurskij Ivan (Moskvo)
  58. Kuzjmenko Larisa (Sverdlovskaja obl., Niĵnij Tagil)
  59. Kuznecov Aleksej (Kostroma)
  60. Laptev Viktor (Ĉeljabinsk)
  61. Loskutova Tatjana (Ivanovo)
  62. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure)
  63. Lukjanov Vladimir (Kurskaja obl., Ŝĉigri)
  64. Lyskov Andrej (Moskva)
  65. Maciboruk Anna (Krasnojarsk)
  66. Makarenko Valerij (Tverj)
  67. Maleĵ Ljubovj (Ivanovo)
  68. Mamkin Mansur (Tjumenj)
  69. Maslova Jelena (Uljanovskaja obl., Dimitrovgrad)
  70. Melnikov Aleksandr (Rostov-na-Donu)
  71. Milner Aleksandr (Moskva)
  72. Morev Aleksandr (Sankt-Peterburg-Puŝkin)
  73. Muraŝev Aleksandr (Sankt-Peterburg)
  74. Neĉaev Nikolaj (Irkutsk)
  75. Obrazcov Konstantin (Tomsk)
  76. Obrezkov Andrej (Ivanovo)
  77. Olejnikova Natalija (Soĉi)
  78. Opletajev Vladimir (Surgut)
  79. Osincev Aleksandr (Jekaterinburg)
  80. Osokin Aleksandr (Sankt-Peterburg)
  81. Peĉonkin Andrej (Krasnojarsk)
  82. Penjkov Andrej (Moskva)
  83. Poliŝĉuk Valentina (Soĉi)
  84. Poliŝĉuk Irina (Soĉi)
  85. Popov Nikolaj (Jekaterinburg)
  86. Radajev Anatolij (Samara)
  87. Roĵdestvenskij Vjaĉeslav (Ĉeljabinsk)
  88. Samodaj Vladimir (Moskva)
  89. Sergejev Sergej (Soĉi )
  90. Sibirceva Valentina (Lipeckaja obl., Ĉapliginskij r-n, Buĥovoje)
  91. Sidorova Valentina (Moskva)
  92. Skvorcova Natalija (Sankt-Peterburg)
  93. Smetanina Svetlana (Moskva)
  94. Sokolova Evelina (Krasnojarsk)
  95. Strelec Sergej (Ĉeljabinsk)
  96. Sudakov Vladimir (Primorskij kraj, Kavalerovskij r-n, p.Rudnij)
  97. Ŝevĉenko Aleksandr (Moskva)
  98. Tarĥan Ermita (Moskva)
  99. Terentjeva Galina (Ĉeljabinsk)
  100. Terjoĥin Vladimir (Jekaterinburg)
  101. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio)
  102. Tonkova Eleonora (Moskva)
  103. Udalova Irina (Taganrog)
  104. Uljanova Oksana (Neftejugansk)
  105. Uspenskaja Jelena (Jekaterinburg)
  106. Vasilenko Lidija (Moskva)
  107. Vasiljev Viktor (Vladimir)
  108. Viĥrov Konstantin (Ĉeboksary)
  109. Vŝivceva Tatjana (Ĉeljabinskaja obl., Miass)
  110. Zaĥarova Valentina (Respublika Komi)
  111. Zueva Nina (Jelec)

Familiaj membroj

  1. Grigorjevskaja Natalja (Ĉuvaŝija, Ŝumerlja)
  2. Ivaniŝĉenko Vsevolod (Lipeckaja obl., )
  3. Karapetjan Rustam (Krasnojarsk)
  4. Kisel Natalija (Vladimir)
  5. Kudrjavceva Rafija (Jekaterinburg)
  6. Loskutova Maja (Ivanovo)
  7. Mironova Irina (Moskva)
  8. Panasjuk Jelizaveta (Jelec)
  9. Ŝevĉenko Jelena (Moskva)
  10. Terentjev Nikolaj (Ĉeljabinsk)
  11. Vŝivcev Timofej (Miass)

Aliĝintaj kolektivoj (7)

Ivanova Medicina Esperanta Asocio (IMEA) (10 membroj):

Aleksej Ĉestnov, Zapata Daza, Marija Ĵukolina, Anastasija Kirillova, Angelina Popcova, Jelena Proŝina, Andrej Ŝoliĉev, Nadeĵda Viŝnjakova, Pavel Volkov, Huaj Ju Wang.

Moskva E-klubo "EK-MASI" (44 membroj):

Anastasija Baŝlikova, Jelena Budinovskaja, Ksenija Burgar, Anna Ĉajkova, Roman Ĉerjomin, Olga Ĉernyŝova, Svetlana Gonĉarova, Georgij Ĥlobystov, Maksim Ĵitĉenko, Dmitrij Kokorev, Jelena Koval, Alla Kudrjaŝova, Vladimir Lariĉev, Aleksej Legornev, Jekaterina Ljubuŝina, Nadeĵda Loginova, Magometĥabibulaeva, Pavel Marutenkov, Natalija Masljonkina, Marija Mitrakova, Jelena Morozova, Viktoria Morozova, Andrej Penjkov, Julija Penjkova, Ksenija Prilepskaja, Galina Sago, Vladimir Sergejev, Varvara Sidorkova, Valentina Sidorova, Aleksandr Sigaĉjov, Stas Skrebcov, Ilja Smikov, Denis Soloenko, Dmitrij Spolvind, Jekaterina Ŝirokova, Anna Ŝtondina, Kiril Ŝvedov, Marija Terjoĥina, Andrej Trocevskij, Tatjana Valiulina, Jekaterina Volkova, Nadeĵda Voronova, Sergej Zatulov, Marija Zatulova.

Murmanska EK "Murmano" (9 membroj):

Jelena Davydenko, Olga Goriĉenko, Nadeĵda Ĵeltuĥina, Aleksej Makarov, Aleksandras Masiukas, Ljudmila Poĵilova, Nikolaj Porcel, Andrej Rjazancev, Valentina Romanova.

Samara E-Organizo (17 membroj):

Ljudmila Agafonova, Olga Alekseeva, Jelena Alfjorova, Ljudmila Aljakina, Maksim Balabancev, Igorj Fejgin, Jelizaveta Kaplun, Rimma Koĉergina, Oleg Kukov, Jelena Kuznecova, Valentina Lisijenkova, Jelena Poljanskaja, Marija Prilepskaja, Emilija Purigina, Vjaĉeslav Suslov, Valerij Ŝadrin, Aleksandr Tibatin.

Sankt-Peterburga societo "Espero"-2 (10 membroj):

Svetlana Ejst, Nina Kliŝo, Boris Kondratjev, Vladimir Kosarev, Sergej Krajuĥin, Vjaĉeslav Semjonov, Anatolij Sidorov, Irina Skladnova, Olga Ŝevĉenko, Dmitrij Teluĥ.

Tiĥvina E-klubo (12 membroj):

Vasilij Baraŝkov, Tatjana Belova, Jevgenija Berger, Jelena Ĵuravljova, Zoja Kaĉalova, Anton Kirjakov, Aleksandr Koroteckij, Tamara Kroljus, Natalija Rajskaja, Svetlana Smirnova, Olga Tiĥomirova, Vera Vlasova.

Vladivostoka E-klubo "Pacifiko" (15 membroj):

Ljudmila Abisova, Ljudmila Arĥipova, Rada Bratĉikova, Ljudmila Ĉernozub, German Gorbunov, Galina Koneva, Olesja Makoveckaja, Aleksej Makoveckij, Nadeĵda Neunilova, Dina Pilneva, Valentina Semjonova, Gennadij Ŝlepĉenko, Margarita Tiŝĉenko, Aleksandr Titajev, Ljubovj Zaloznaja.

Supren

La paĝo estis montrita 8174-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij