Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REJM
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Novaj kontribuoj

docx Raporto de Tiĥvina E-klubo por RRK-29

Raporto de la komisiito pri regiona agado (2017-06-20)

Raporto de la komisiito pri regiona agado (2017-06-20)

La tagordo de la 29a Konferenco de REU (2017-06-11)

Proponoj por la postRETa programo (2017-06-09)

Atentindaj paĝoj

Положение о членских взносах в 2016 году

Kotizoj por 2017

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 )

Membrolisto de REJM por 2014

Entute 26 rejmanoj.

Mecenatoj

  1. Molĉanov Aleksej (Saĥalinskaja obl., Troickoe)

Individuaj membroj

  1. Gnusarev Ilja (Moskvo)
  2. Sapogov Ivan (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)

Aliĝintaj kolektivoj (14 grupoj kun 32 aligitaj membroj)

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(8 membroj):

Julija Degtjarjova, Anna Ĥusanova, Sergej Lokis, Aleksandr Osincev, Arina Osipova, Aleksandr Pereskokov, Pavel Vavilin, Jekaterina Zamislova.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(2 membroj):

Anton Jabĉinskij, Vladimir Ŝelistov.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(11 membroj):

Aleksandra Bezrukova, Dmitrij Bogatov, Natalija Ĉistozvonova, Miĥail Derbasov, Aleksandr Dianov, Tatjana Fjodorova, Aleksandra Galkina, Artur Grigorjev, Aleksandr Lebedev, Julija Samsonova, Tatjana Stepanova.

Novoĉ-EK (Novoĉerkassk)

(1 membro):

Andrej Volkov.

EK "Laro" (Soĉi)

(1 membro):

Renat Kuzjaŝov.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(6 membroj):

Svetlana Aleksandrova, Aleksej Dvornikov, Anastasija Golovkina, Irina Sokolovskaja, Nikolaj Sokolovskij, Marina Stepaĉjova.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(2 membroj):

Aljona Afanasjeva, Jekaterina Kotelnikova.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(1 membro):

Anastasija Taldykina.

Supren

La paĝo estis montrita 4633-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij