Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REJM
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Atentindaj paĝoj

Положение о членских взносах в 2016 году

Kotizoj por 2017

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 )

Membrolisto de REJM por 2011

Entute 31 rejmanoj.

Mecenatoj

  1. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure)
  2. Mitin Aleksandr (Niĵnij Novgorod)
  3. Osipova Arina (Jekaterinburg)

Individuaj membroj

  1. Filippov Aleksej (Moskvo)
  2. Katsko Stanislav (Novosibirsk)
  3. Kondraŝkina Tatjana (Novosibirsk)
  4. Krivoŝeev Denis (Niĵegorodskaja obl., Dzerĵinsk)

Familiaj membroj

  1. Ĥodusova Mila (Stavropoljskij kraj, Mineraljnie Vodi)
  2. Loskutova Maja (Ivanovo)

Aliĝintaj kolektivoj (17 grupoj kun 65 aligitaj membroj)

Junulara E-Asocio de Ĉuvaŝa Respubliko (Ĉeboksari)

(5 membroj):

Jevgenij Belkin, Marina Ivanova, Anton Konstantinov, Aleksandra Proĥorova, Massimo Ripani.

Esperanto-klubo "Verda fajreto" (Ĉusovoj)

(1 membro):

Anastasija Jarilova.

Jeleca EK "Esperanto" (Jelec)

(3 membroj):

Jekaterina Gorjaĉiĥ, Vera Kuleŝova, Maksim Nekrasov.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(6 membroj):

Julija Bondarenko, Marija Dmitrieva, Anton Jabĉinskij, Miĥail Jefimenko, Viktorija Ljubavina, Vladimir Ŝelistov.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(26 membroj):

Jekaterina Beljaeva, Ksenija Byĉkova, Stanislav Cukanov, Miĥail Derbasov, Anna Gamaleja, Svetlana Gonĉarova, Andrej Griĉik, Kirill Grustnev, Georgij Ĥlabystov, Marina Ivancova, Marina Kirdjaŝkina, Igor Kozlov, Jevgenij Kudrjavcev, Aleksej Legornev, Jekaterina Ljubuŝina, Julija Mazurec, Nikolaj Nikulin, Sergej Orlov, Andrej Paramonov, Aleksandr Rjabuĥin, Anastasija Selivanova, Varvara Sidorkova, Aleksandr Sigaĉjov, Natalja Skrjabina, Anna Ŝtondina, Julja Zarubina.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(3 membroj):

Inga Krejson, Olga Tiĥomirova, Darja Cvetkova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(8 membroj):

Aleksej Dvornikov, Anastasija Golovkina, Elvira Insapova, Irina Sokolovskaja, Nikolaj Sokolovskij, Marina Stepaĉjova, Tatjana Veselova, Andrej Voloĵanin.

Uljanovska E-klubo (Uljanovsk)

(9 membroj):

Jekaterina Ĵuravljova, Ivan Kaĉalov, Marija Karceva, Eljmira Kuĉatova, Nikolaj Paveljev, Irina Pleŝakova, Julija Ravina, Olga Terentjeva, Ajgul Vildanova.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(3 membroj):

Aljona Afanasjeva, Grigorij Fajzulin, Jekaterina Kotelnikova.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(1 membro):

Irina Birjukova.

Supren

La paĝo estis montrita 6728-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij