Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REJM
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Atentindaj paĝoj

Regularo pri membreco kaj kotizoj en REU – 2019

Pagmanieroj favore al REU

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 )

Membrolisto de REJM por 2007

Entute 147 REJManoj.

[K] signifas, ke la persono abonas "Komencanto"-n.
[R] signifas, ke la persono abonas "REGo"-n.
[S] signifas REU-subtenanton.
[RP] signifas REJM-patronon.

Individuaj membroj

  1. Andrejsons Sergej (Sankt-Peterburg) [R]
  2. Baklickaja Ksenija (Tjumenj) [R]
  3. Deriugin Aleksandr (Saratov)
  4. Golovkina Anastasija (Tjumenj) [R]
  5. Ĥajbulin Jevgenij (Moskva) [R]
  6. Ĥlizov Konstantin (Irkutsk) [R]
  7. Ivanov Vjaĉeslav (Sankt-Peterburg) [R]
  8. Kabirova Natalja (Jekaterinburg) [R]
  9. Kapitonov Danil (Ĉeboksari) [R]
  10. Kozlov Aleksej (Niĵnij Novgorod) [R]
  11. Kroter Stanislav (Sverdlovskaja obl., Kamensk-Uraljskij) [R]
  12. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure) [R] [S]
  13. Medvedeva Marija (Saratova reg.)
  14. Obrazcov Konstantin (Tomsk) [R]
  15. Odincov Aleksej (Permj) [R] [S]
  16. Osipova Arina (Jekaterinburg) [R]
  17. Samodurov Kirill (Moskva) [R]
  18. Ŝĉerbakova Marina (Tjumenj) [R]
  19. Sudakova Aleksandra (Moskva) [R]
  20. Ŝerov-Ignatjev Ivan (Sankt-Peterburg) [R]
  21. Tureckij Sergej (Ĉuvaŝio, Новочебоксарск) [R]
  22. Volnuĥina Jekaterina (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  23. Voropaj Julija (Moskva)
  24. Voropaj Jekaterina (Moskva)
  25. Zajceva Irina (Vladimir)

Familiaj membroj

  1. Guseva Natalja (Sankt-Peterburg)
  2. Loskutova Maja (Ivanovo)

120 junaj aligitaj membroj

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(7 junaj membroj):

Svetlana Godyreva, Alina Janina, Jelena Kabakova, Oksana Novikova, Aleksandr Osincev, Jelena Osinceva, Jekaterina Bienko.

EK "Murmano" (Murmansk)

(2 junaj membroj):

Artemij Ĵeltuĥin, Olesja Ŝtokalova.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(3 junaj membroj):

Aljona Afanasjeva, Grigorij Fajzulin, Jekaterina Siina.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(7 junaj membroj):

Olga Carjova, Aleksej Dumler, Jekaterina Jaŝĉuk, Ksenija Lapŝina, Marija Stepanova, Marija Ŝaligina, Anastasija Taldykina.

Volgograda Junulara EK "Venko" (Volgograd)

(9 junaj membroj):

Ilja Ĉugunkin, Anastasija Ĉugunkina, Olga Ĉugunkina, Igorj Dronov, Viktorija Dronova, Dina Guriljova, Aleksej Kaŝirin, Saulja Tikejeva, Valerija Varlamova.

Supren

La paĝo estis montrita 6825-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij