Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REJM
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Novaj kontribuoj

pdf REGo N 5 (90), oktobro 2015 (Biblioteko, 2018-05-02)

pdf REGo N 6 (91), decembro 2015 (Biblioteko, 2018-05-02)

pdf REGo N 1 (92), februaro 2016 (Biblioteko, 2018-05-02)

pdf REGo N 2 (93), aprilo 2016 (Biblioteko, 2018-05-02)

pdf REGo N 3-4 (94-95), julio 2016 (Biblioteko, 2018-05-02)

pdf REGo N 5 (96), oktobro 2016 (Biblioteko, 2018-05-02)

pdf REGo N 6 (97), decembro 2016 (Biblioteko, 2018-05-02)

pdf REGo N 1 (98), februaro 2017 (Biblioteko, 2018-05-02)

pdf REGo N 2 (99), aprilo 2017 (Biblioteko, 2018-05-02)

pdf REGo N 1 (86), februaro 2015 (Biblioteko, 2018-05-02)

pdf REGo N 2 (87), aprilo 2015 (Biblioteko, 2018-05-02)

pdf REGo N 3 (88), junio 2015 (Biblioteko, 2018-05-02)

pdf REGo N 4 (89), aŭgusto 2015 (Biblioteko, 2018-05-02)

pdf REGo N 3 (100), junio 2017 (Biblioteko, 2018-05-02)

pdf REGo N 4-5 (101-102), oktobro 2017 (Biblioteko, 2018-05-02)

pdf REGo N 6 (103), decembro 2017 (Biblioteko, 2018-05-02)

Atentindaj paĝoj

Kotizregularo por la jaro 2018

Положение о членских взносах в 2018 году

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 )

Membrolisto de REJM por 2015

Entute 11 rejmanoj.

Individuaj membroj

  1. Krivĉenkov Nikolaj (Moskvo)
  2. Krivoŝeev Denis (Niĵegorodskaja obl., Dzerĵinsk)
  3. Maksimov Sergej (Krasnojarsk)
  4. Mitin Aleksandr (Niĵnij Novgorod)
  5. Stepanova Tatjana (Ĉuvaŝio, Civiljsk)

Aliĝintaj kolektivoj (14 grupoj kun 17 aligitaj membroj)

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(4 membroj):

Julija Degtjarjova, Aleksandr Osincev, Pavel Vavilin, Jekaterina Zamislova.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(1 membro):

Vladimir Ŝelistov.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(2 membroj):

Aleksandr Lebedev, Julija Samsonova.

EK "Murmano" (Murmansk)

(1 membro):

Marina Smolka.

Esperanto-Asocio de Tatario (Kazanj)

(4 membroj):

Jekaterina Alekseeva, Anna Grigorjeva, Maksim Jevlentjev, Alik Oganesjan.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(3 membroj):

Aleksej Dvornikov, Anastasija Golovkina, Marina Ŝĉerbakova.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(1 membro):

Aleksej Dumler.

Supren

La paĝo estis montrita 2789-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij