Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REJM
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?
VK REU en VK

Novaj kontribuoj

pdf Poljanskaja E., Palmov S. Historio de Esperanto en Samara ekde 1912 ĝis 1997 (Biblioteko, 2019-12-10)

Regularo pri Esperantisto de la jaro laŭ la versio de REU (2019-12-10)

Protokolo №7: pri la «Regularo pri Esperantisto de la jaro laŭ la versio de REU» (2019-12-10)

doc Statuto de Narva Esperantista grupo [ru/est/eo], Revel, 1911 (Biblioteko, 2019-12-04)

doc Regularo de la societo «Espero», S-Peterburg, 1892 (Biblioteko, 2019-12-04)

doc Statuto de Revela Esperantista Grupo [ru/est/eo], Revel, 1911 (Biblioteko, 2019-12-04)

zip Garŝin V. Kvar tagojn sur kampo de batalo — jpg-dosieroj enarĥivigitaj (Biblioteko, 2019-11-30)

pdf Garŝin V. Kvar tagojn sur kampo de batalo — PDF (Biblioteko, 2019-11-30)

doc Davidov G. Titolaro de esperantaj verkoj tradukitaj el la Rusa Literaturo — DOC (Biblioteko, 2019-11-29)

pdf Davidov G. Titolaro de esperantaj verkoj tradukitaj el la Rusa Literaturo — PDF (Biblioteko, 2019-11-29)

zip Davidov G. Titolaro de esperantaj verkoj tradukitaj el la Rusa Literaturo — jpg-dosieroj enarĥivigitaj (Biblioteko, 2019-11-29)

pdf Katalogo. Moskva librejo «Esperanto», Januaro 1912 — PDF (Biblioteko, 2019-11-28)

zip Katalogo. Moskva librejo «Esperanto», Januaro 1912 — jpg-dosieroj enarĥivigitaj (Biblioteko, 2019-11-28)

Protokolo №3: pri kunorganizo de IKBE-2020 (2019-11-26)

pdf Laborplano de Estraro por 2019–2020 (PDF) (Biblioteko, 2019-11-26)

docx Laborplano de Estraro por 2019–2020 (docx) (Biblioteko, 2019-11-26)

Protokolo №4: pri elspezo por printi kaj dissendi dankofoliojn pri la projekto «Unu leciono pri Esperanto por lernantoj» (2019-11-26)

Protokolo №5: pri RET-2020 (2019-11-26)

Protokolo №6: pri dankesprimo al kontribuintoj al la projekto «Unu leciono pri Esperanto por lernantoj» (2019-11-26)

doc Zamenhof L. Skriba kongreso (Biblioteko, 2019-11-26)

Atentindaj paĝoj

Regularo pri membreco kaj kotizoj en REU – 2019

Pagmanieroj favore al REU

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 )

Membrolisto de REJM por 2012

Entute 73 REJManoj.

Dumvivaj membroj

  1. Deriugin Aleksandr (Saratov)

Mecenatoj

  1. Delcov Jevgenij (Kudrovo, Leningradskaja obl.)
  2. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure)
  3. Osipova Arina (Jekaterinburg)

Individuaj membroj

  1. Filippov Aleksej (Moskvo)
  2. Katsko Stanislav (Novosibirsk)
  3. Mitin Aleksandr (Niĵnij Novgorod)
  4. Ŝilajeva Olga (Udmurtija, Glazov)

Familiaj membroj

  1. Loskutova Maja (Ivanovo)

64 junaj aligitaj membroj

Esperanto-klubo "Verda fajreto" (Ĉusovoj)

(3 junaj membroj):

Jelena Djupina, Anastasija Jarilova, Valerija Novikova.

Jeleca EK "Esperanto" (Jelec)

(2 junaj membroj):

Jekaterina Gorjaĉiĥ, Jurij Romanjuk.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(5 junaj membroj):

Julija Bondarenko, Marija Dmitrieva, Anton Jabĉinskij, Viktorija Ljubavina, Vladimir Ŝelistov.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(35 junaj membroj):

Marija Aksjonova, Darja Andreeva, Dmitrij Bervinov, Aleksandra Bezrukova, Natalja Blinova, Natalija Ĉistozvonova, Miĥail Derbasov, Iljgiz Galeev, Anastasija Goljc, Andrej Griĉik, Kirill Grustnev, Miĥail Ĥaminskij, Larisa Jaĥ, Dmitrij Karjakin, Aleksandr Kirpiĉjov, Igor Kozlov, Andrej Krasovskij, Sergej Kudrjavcev, Svetozar Laŝin, Aleksej Lebedev, Aleksej Legornev, Jekaterina Ljubuŝina, Sergej Lopatin, Artjom Meŝavkin, Andrej Morozov, Jevgenija Muĥina, Nikolaj Nikulin, Andrej Paramonov, Julija Samsonova, Anna Senina, Aleksandr Sigaĉjov, Natalja Skrjabina, Anna Ŝtondina, Marija Tereĥova, Miĥail Tumanov.

Samara E-organizo (Samara)

(1 juna membro):

Aleksej Sinicyn.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(2 junaj membroj):

Inga Krejson, Olga Tiĥomirova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(8 junaj membroj):

Svetlana Aleksandrova, Aleksej Dvornikov, Anastasija Golovkina, Irina Sokolovskaja, Nikolaj Sokolovskij, Marina Ŝĉerbakova, Tatjana Veselova, Andrej Voloĵanin.

Uljanovska E-klubo (Uljanovsk)

(3 junaj membroj):

Marija Karceva, Nikolaj Paveljev, Olga Terentjeva.

E-klubo "Pacifiko" (Vladivostok)

(1 juna membro):

Boris Dragunov.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(3 junaj membroj):

Aljona Afanasjeva, Grigorij Fajzulin, Jekaterina Siina.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(1 juna membro):

Anastasija Taldykina.

Supren

La paĝo estis montrita 7156-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij