Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REJM
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Novaj kontribuoj

docx Raporto de Tiĥvina E-klubo por RRK-29

Raporto de la komisiito pri regiona agado (2017-06-20)

Raporto de la komisiito pri regiona agado (2017-06-20)

La tagordo de la 29a Konferenco de REU (2017-06-11)

Proponoj por la postRETa programo (2017-06-09)

Atentindaj paĝoj

Положение о членских взносах в 2016 году

Kotizoj por 2017

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 )

Membrolisto de REJM por 2013

Entute 42 rejmanoj.

Mecenatoj

  1. Filippov Aleksej (Moskvo)
  2. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure) [R]

Individuaj membroj

  1. Gnusarev Ilja (Moskvo)
  2. Medvedeva Marija (Saratova reg.)
  3. Mitin Aleksandr (Niĵnij Novgorod) [R]
  4. Nistratov Aleksej (Moskva)

Familiaj membroj

  1. Loskutova Maja (Ivanovo)

Aliĝintaj kolektivoj (15 grupoj kun 63 aligitaj membroj)

Esperanto-klubo "Verda fajreto" (Ĉusovoj)

(2 membroj):

Olga Karklinj, Jekaterina Volnuĥina.

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(10 membroj):

Julija Degtjarjova, Anna Ĥusanova, Jelena Jermakova, Sergej Lokis, Aleksandr Osincev, Aleksandr Pereskokov, Jevgenija Tolstovskaja, Pavel Vavilin, Jevgenij Vedernikov, Jekaterina Zamislova.

Jeleca EK "Esperanto" (Jelec)

(1 membro):

Vladislav Danjŝin.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(4 membroj):

Julija Bondarenko, Anton Jabĉinskij, Vladimir Ŝelistov, Aleksandra Taran.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(28 membroj):

Dmitrij Bervinov, Dmitrij Bogatov, Oksana Ĉaban, Natalija Ĉistozvonova, Jurij Dinnikov, Tatjana Fjodorova, Anastasija Goljc, Jevgenija Golovina, Andrej Griĉik, Kirill Grustnev, Miĥail Ĥaminskij, Larisa Jaĥ, Jevgenija Kaduŝnaja, Dmitrij Karjakin, Aleksandr Kirpiĉjov, Andrej Krasovskij, Aleksej Lebedev, Aleksej Legornev, Jekaterina Ljubuŝina, Margarita Locmanova, Sergej Lopatin, Jekaterina Lozina, Nadeĵda Nemeŝ, Anastasija Pogorelova, Julija Samsonova, Anna Senina, Marina Sokoljnikova, Aleksandr Vikulov.

Novoĉ-EK (Novoĉerkassk)

(2 membroj):

Oksana Lavor, Julija Manojlina.

Samara E-organizo (Samara)

(1 membro):

Aleksej Sinicyn.

EK "Laro" (Soĉi)

(1 membro):

Renat Kuzjaŝov.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(2 membroj):

Inga Krejson, Olga Tiĥomirova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(7 membroj):

Svetlana Aleksandrova, Aleksej Dvornikov, Anastasija Golovkina, Elvira Insapova, Irina Sokolovskaja, Nikolaj Sokolovskij, Marina Stepaĉjova.

Uljanovska E-klubo (Uljanovsk)

(1 membro):

Tatjana Stepanova.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(3 membroj):

Irina Birjukova, Aleksej Dumler, Anastasija Taldykina.

Supren

La paĝo estis montrita 5665-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij