Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REJM
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Novaj kontribuoj

La Estraro de REU, elektita en 2017 (2017-08-13)

rtf Raporto de E-klubo de Novoĉerkassk

doc Programo de RET-2017

Raporto de la estrarano Ĉertilov pri eksteraj rilatoj (2017-07-29)

pdf Raporto de KREC por RRK-29

Atentindaj paĝoj

Положение о членских взносах в 2016 году

Kotizoj por 2017

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 )

Membrolisto de REJM por 2008

Entute 41 rejmanoj.

[K] signifas, ke la persono abonas "Komencanto"-n.
[R] signifas, ke la persono abonas "REGo"-n.
[S] signifas REU-subtenanton.
[RP] signifas REJM-patronon.

Individuaj membroj

  1. Agapov Anton (Sankt-Peterburg) [R]
  2. Alimov Artjom (Krasnodar) [R] [K]
  3. Andrejsons Sergej (Sankt-Peterburg) [R]
  4. Gnusarev Ilja (Moskvo)
  5. Ivanov Vjaĉeslav (Sankt-Peterburg) [R]
  6. Jefimenko Miĥail (Krasnodar) [R] [K]
  7. Jerkin Oleg (Kovrov) [R]
  8. Kapitonova Jekaterina (Ĉuvaŝio, Ĉeboksari) [R]
  9. Kostina Jelena (Niĵnij Novgorod) [R]
  10. Krasnokutskij Anatolij (Moskva) [R]
  11. Liĉavko Jevgenij (Minsk) [R]
  12. Loŝmanov Anton (Komsomolsk-na-Amure) [R] [S]
  13. Odincov Aleksej (Permj) [R] [K]
  14. Ponomarjova Aleksandra (Moskva)
  15. Sokolovskaja Irina (Tjumenj)
  16. Sudakova Aleksandra (Moskva) [R]

Familiaj membroj

  1. Glaznica Natalja (Ĉeljabinsk)
  2. Guseva Natalja (Sankt-Peterburg)
  3. Loskutova Maja (Ivanovo)
  4. Ŝevĉenko Dmitrij (Moskva)
  5. Taran Aleksandra (Krasnodar)

Aliĝintaj kolektivoj (16 grupoj kun 108 aligitaj membroj)

Junulara E-Asocio de Ĉuvaŝa Respubliko (Ĉeboksari)

(5 membroj):

Jevgenij Belkin, Aleksandr Ivanov, Alla Jermilova, Nadeĵda Nikitina, Jekaterina Zaikina.

Esperanto-klubo "Verda fajreto" (Ĉusovoj)

(5 membroj):

Tatjana Djakova, Olga Karklinj, Svetlana Pjatygina, Darja Ŝirinkina, Jekaterina Volnuĥina.

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(5 membroj):

Oleg Brezgin, Svetlana Godyreva, Aleksandr Osincev, Arina Osipova, Jekaterina Zamislova.

Jeleca EK "Esperanto" (Jelec)

(6 membroj):

Jekaterina Gorjaĉiĥ [R], Aljona Maĉiĥina, Olesja Noskova, Aleksandr Orlov, Jurij Romanjuk, Dmitrij Zubarev.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(52 membroj):

Oleg Akimov, Jekaterina Beljaeva, Darja Bliskavka, Ivan Elit, Anna Gamaleja, Jevgenij Gergeŝan, Roman Gergeŝan, Svetlana Gonĉarova, Oksana Graĵdanova, Kirill Grustnev, Olga Gubina, Jekaterina Ĵiĵerina, Maksim Ĵitĉenko, Aleksandr Kirpiĉjov, Dmitrij Kokorev, Igor Kozlov, Ljubovj Kuljkova, Sergej Larionov, Svetozar Laŝin, Aleksej Legornev, Jekaterina Ljovuŝkina, Jekaterina Ljubuŝina, Nina Masljaeva, Svetlana Miĥajlenko, Dmitrij Morozov, Olesja Naumenko, Natalja Nikolaeva, Dmitrij Nikonov, Miĥail Noskov, Jekaterina Noskova, Julija Olejnikova, Sergej Orlov, Miĥail Ovĉinnikov, Andrej Paramonov, Ksenija Prilepskaja, Marat Sadykov, Kirill Samodurov, Natalja Semjonova, Varvara Sidorkova, Aleksandr Sigaĉjov, Jana Sigova, Marina Sinigubova, Olga Solovjeva, Andrej Stepanov, Jurij Ŝĉetinin, Andrej Ŝirov, Svetlana Ŝiŝkina, Nikolaj Ŝumilo, Anna Vibornova, Jekaterina Volkova, Olga Zanegina, Julja Zarubina.

EK "Murmano" (Murmansk)

(7 membroj):

Irina Ĉernova, Artemij Ĵeltuĥin, Vjaĉeslav Kaljĉevskij, Aleksandra Nikiforova, Nina Novikova, Aljona Ponomarenko, Marina Smolka.

Samara E-organizo (Samara)

(1 membro):

Maksim Balabancev.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(4 membroj):

Margarita Bistrova, Anton Kirjakov, Olga Tiĥomirova, Darja Cvetkova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(7 membroj):

Ksenija Baklickaja, Anastasija Golovkina, Galina Morozova, Marina Stepaĉjova, Pavel Veselov, Tatjana Veselova, Andrej Voloĵanin.

Uljanovska E-klubo (Uljanovsk)

(7 membroj):

Jekaterina Ĵuravljova, Ivan Kaĉalov, Marija Karceva, Nikolaj Paveljev, Dmitrij Semjonov, Olga Sirotinina, Olga Sjabukova.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(3 membroj):

Aljona Afanasjeva, Grigorij Fajzulin, Jekaterina Kotelnikova.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(5 membroj):

Nikita Belozjorov, Aleksej Dumler, Jekaterina Jaŝĉuk, Marija Ŝaligina, Anastasija Taldykina.

Supren

La paĝo estis montrita 7187-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij