Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?
VK REU en VK

Atentindaj paĝoj

Положение о членстве и членских взносах в РоСЭ – 2020–2021

Regularo pri membreco kaj kotizoj en REU – 2020–2021

Pagmanieroj favore al REU

Ligiloj

Esperantaj kanaloj kaj grupoj en Telegramo.

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

Retaj jarkolektoj (skanaĵoj) de la plej gravaj fruaj E-gazetoj

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 )

Membrolisto de REU por 2021

Entute 120 membroj, 2 kandidatoj, 4 amikoj de REU,
4 REJManoj.

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg)
  2. Abramoviĉ Miĥail (Moskva)
  3. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  4. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  5. Aroloviĉ Viktor (Moskva)
  6. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  7. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  8. Bojĉin Jevgenij (Birobiĝan / Ĥabarovsk)
  9. Bronov Sergej (Krasnojarsk)
  10. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg)
  11. Cobb Steve (Berlin)
  12. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg)
  13. Ĉerenkova Larisa (Rjazanskaja obl., Sarajevskij r-n, p/o Sysoj)
  14. Ĉertilov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Liskovo)
  15. Derevjanniĥ Sergej (Moskovskaja obl., Ivantejevka)
  16. Deriugin Aleksandr (Saratov)
  17. Diesjatz (San Marino)
  18. Djes Dva (Italio)
  19. Gerŝman Anton (Moskva)
  20. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrad)
  21. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  22. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, Abinskij r-n, Ĥolmskij-1 )
  23. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo)
  24. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  25. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  26. Gudskov Nikolaj (Moskva)
  27. Jakovlev Jurij (Pskovskaja obl., p.Strugi Krasnije)
  28. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  29. Karcev Jurij (Uljanovsk)
  30. Kauts Valdemar (Estonio)
  31. Kokolija Georgij (Moskva)
  32. Kolganov Andrej (Usono)
  33. Kolker Boris (Usono)
  34. Kozin Igorj (Vologda)
  35. Kurolap Zinovij (Kanado)
  36. Kuznecov Sergej (Moskva)
  37. Laskina Marina (Tulskaja obl., Bogorodick)
  38. Levadnij Vladimir (Sankt-Peterburg)
  39. Lipec Vladimir (Moskva)
  40. Manjaĥin Jurij (Moskva)
  41. Medvedev Lev (Moskva)
  42. Melnikov Valentin (Moskva)
  43. Miĥajlov Nikolaj (Leningradskaja obl., Viborg)
  44. Neĉaev Nikolaj (Irkutsk)
  45. Paseĉnikov Jurij (Tomsk)
  46. Petrov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  47. Pikov Gennadij (Novosibirsk-9)
  48. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  49. Roganova Rimma (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  50. Salomatov Aleksej (Moskva)
  51. Samodaj Vladimir (Moskva)
  52. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanovskaja obl., Ŝuja)
  53. Seguru Valentin (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)
  54. Seliŝĉev Aleksandr (Sankt-Peterburg)
  55. Sibircev Vladimir (Novosibirsk)
  56. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg)
  57. Sosov Jevgenij (Tatarstan)
  58. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk)
  59. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio)
  60. Tujakin Georgij (Moskva)
  61. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  62. Vulfoviĉ Lev (Germanio)
  63. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu)

Mecenatoj

  1. Kevorkjanc Georgij (Velikij Novgorod)
  2. Mitin Aleksandr (Niĵnij Novgorod)

Individuaj membroj

  1. Alimov Artjom (Krasnodar)
  2. Aljbireo Olj (Krasnojarsk)
  3. Aljbireo Marik (Krasnojarsk)
  4. Aljbireo Svjatoslav (Krasnojarsk)
  5. Basov Gennadij (Tomsk)
  6. Bronŝtejn Mikaelo (Tiĥvin)
  7. Buĉkov Daniil (Dedovsk)
  8. Gadirova Diljara (Toboljsk)
  9. Gajfullin Marselj (Kazanj)
  10. Jerofejeva Lidija (Niĵnij Tagil)
  11. Kazakov Aleksandr (Krasnojarsk)
  12. Kijamov Ildar (Kazanj)
  13. Kocarj Marina (Krasnodar)
  14. Kondratjev Valerij (Voroneĵ)
  15. Kononova Jelena (Ulan-Ude)
  16. Korneva Ksenija (Tula)
  17. Krivoŝeev Denis (Niĵegorodskaja obl., Dzerĵinsk)
  18. Lariĉev Vladimir (Moskva)
  19. Mamkin Mansur (Tjumenj)
  20. Minin Vladimir (Tomsk)
  21. Nadikova Jelena (Ĉeboksari)
  22. Opletajev Vladimir (Tjumenskaja obl., Surgut)
  23. Rogaĉjov Aleksandr (Samarskaja oblastj, Krasnie Kljuĉi)
  24. Sipoviĉ Valerij (Moskovskaja ob.)
  25. Solovjov Vadim (Vladimir)
  26. Zaĥarova Valentina (Taganrog)

Kandidatoj

  1. Akimenko David (Barnaul)
  2. Fedosov Pjotr (Moskva)

Amikoj de REU

  1. Auderskaja Tatjana (Ukrainio)
  2. Belenko Anĵela (Israelo)
  3. Marĉiŝina Irina (Kurgan)
  4. Miŝenkova Margarita (Krasnogorsk)

Aliĝintaj kolektivoj (6 grupoj kun 45 aligitaj membroj)

Barnaula Esperanto-klubo «Oazo» (Barnaul)

(7 membroj):

Ikar Akimenko, Jelena Galiguzova, Sergej Isakov, Viktor Jakovlev, Gennadij Jaskov, Valentina Kazanova, Aleksandr Osipov.

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(5 membroj):

Rafija Kudrjavceva, Sergej Kumkov, Vera Matveeva, Aleksandra Osipova, Jelena Uspenskaja.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(9 membroj):

Nina Celikova, Anatolij Ĉinĉenko, Ivan Ĉinĉenko, Marija Ĉinĉenko, Viktor Dudka, Anatolij Ivasenko, Gennadij Paveljev, Aleksandr Rezniĉenko, Jevgenija Ŝelistova.

Krasnojarska esperantista klubo «KRESKO» (Krasnojarsk)

(8 membroj):

Maksim Fjodorov, Alla Jaĥina, Sergej Ĵilejkin, Sergej Maksimov, Valerij Maliĥin, Vladimir Sapoĵnikov, Evelina Sokolova, Jelena Ŝaravina.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(8 membroj):

Vasilij Baraŝkov, Tatjana Belova, Viktor Kandalinskij, Aleksandr Koroteckij, Gadela Osipova, Natalija Rajskaja, Olga Tiĥomirova, Vera Vlasova.

E-klubo "Pacifiko" (Vladivostok)

(8 membroj):

Iraida Ameljĉenko, Vera Dmitrienko, Ljubovj Karpeta, Eduard Moiseev, Leonid Nikiforov, Svetlana Roĵok, Svetlana Ŝeremetjeva, Gennadij Ŝlepĉenko.

Supren

La paĝo estis montrita 243-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij