Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REJM
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?
VK REU en VK

Novaj kontribuoj

xlsx Financa raporto pri la jaro 2023

Atentindaj paĝoj

Regularo pri membreco kaj kotizoj en REU – 2023

Pagmanieroj

Способы оплаты

Ligiloj

Esperantaj kanaloj kaj grupoj en Telegramo.

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

Retaj jarkolektoj (skanaĵoj) de la plej gravaj fruaj E-gazetoj

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 2025 )

Membrolisto de REJM por 2023

Entute 35 REJManoj.

Individuaj membroj

  1. Akbulatov Artjom (Orenburgskaja obl., Novotroick)
  2. Danjŝin Aleksej (Penza)
  3. Ĵans Andrej (Sankt-Peterburg)
  4. Kamejko Daniil (Penza)
  5. Kazakov Aleksandr (Krasnojarsk)
  6. Koĵevnikova Sofja (Iĵevsk)
  7. Kuprigina Jelizaveta (Saratov)
  8. Larin Pavel (Orenburg)
  9. Makruŝin Nikita (Saratovskaja obl., Pugaĉjov)
  10. Mironov Andrej (Ĉita)
  11. Oparin Jegor (Vladimir)
  12. Oŝeva Aleksandra (Ĥanti-Mansijskij Avtonomnij Okrug — Jugra)
  13. Pavljuk Dmitrij (Krimeo)
  14. Poezĵalov Anton (Ufa)
  15. Ponomarjov Vladislav (Penza)
  16. Puŝkarskaja Jaroslavna (Uljanovskaja obl., Dimitrovgrad)
  17. Sepiĥanova Marjam (Maĥaĉkala)
  18. Smirnov Ilja (Sevastopolj)
  19. Taraĥovskij Miĥail (Sevastopolj)
  20. Zadoroĵnaja Julija (Kaliningrad)
  21. Zaev Konstantin (Ĉita)

Kandidatoj

  1. Davidov Aleksandr (Mordovija, Ruzaevka)
  2. Ĵuravljov Timofej (Ĉerepovec)
  3. Karapetjan Jan (Krasnojarsk)
  4. Kaur Vera (Krasnojarsk)
  5. Maruŝĉak Daniil (Arĥangeljskaja obl., Mirnij)
  6. Meleŝkin Maksim (Niĵnij Novgorod / Arzamas)
  7. Moiseev Daniil (Irkutsk)

7 junaj aligitaj membroj

Barnaula Esperanto-klubo «Oazo» (Barnaul)

(2 junaj membroj):

David Akimenko, Aleksandr Osipov.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(1 juna membro):

Ivan Ĉinĉenko.

Novosibirska Esperanto-Klubo "Katka" (Novosibirsk)

(1 juna membro):

Viktorija Kislova.

Samara E-organizo (Samara)

(1 juna membro):

Uljana Tereŝĉenko.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(2 junaj membroj):

Danila Aleksandrov, Artjom Veliev.

Supren

REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij