Esperanto      По-русски StartoMembrolisto de REU
Kara gasto, ĉu vi ŝatus ensalutiregistriĝi?

Atentindaj paĝoj

Положение о членских взносах в 2016 году

Kotizoj por 2017

Lingva Festivalo: preparado kaj okazigo. Video-prelego de Aleksandr Blinov

Pagmanieroj favore al REU

Заплатить взнос в РоСЭ

Ligiloj

FORUMO: Pri Rusia Esperantista Unio

Libroj en Esperanto, pri Esperanto, por esperantistoj, krokodiloj kaj aliuloj

Vortaroj de Boris Kondratjev

historio.ru - Historio de rusia E-movado

Ural-Siberia E-Movado

Koresponda Servo Universala

Kantaro-Vikio

Multlingva Informa Reta Centro

Retejo de UEA

(Ĉu vi interesiĝas pri aliaj jaroj? Elektu la deziratan:
2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015 2016 2017 2018 )

Membrolisto de REU por 2017

Entute 197 membroj, i.a. 13 rejmanoj.

[K] signifas, ke la persono abonas "Komencanto"-n.
[R] signifas, ke la persono abonas "REGo"-n.
[S] signifas REU-subtenanton.
[RP] signifas REJM-patronon.

Dumvivaj membroj

  1. Abolskaja Meri (Sankt-Peterburg)
  2. Abramoviĉ Miĥail (Moskva)
  3. Aĥmet Gulnara (Kazaĥio)
  4. Andrjuŝkin Igorj (Moskva)
  5. Aroloviĉ Viktor (Moskva)
  6. Belov Aleksandr (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  7. Berdiŝev Viljam (Moskva)
  8. Bojĉin Jevgenij (Hebrea aŭtonoma regiono de Rusio)
  9. Bronov Sergej (Krasnojarsk)
  10. Ciganov Oleg (Sankt-Peterburg)
  11. Cobb Steve (Usono)
  12. Cvetkova Valerija (Sankt-Peterburg)
  13. Ĉerenkova Larisa (Rjazanskaja obl., Sarajevskij r-n, p/o Sysoj)
  14. Ĉertilov Miĥail (Niĵegorodskaja obl., Liskovo)
  15. Derevjanniĥ Sergej (Moskovskaja obl., Ivantejevka)
  16. Deriugin Aleksandr (Saratova reg.)
  17. Diesjatz (San Marino)
  18. Djes Dva (Italio)
  19. Gerŝman Anton (Moskva)
  20. Gluĥov Aleksandr (Kaliningrad)
  21. Gluŝik Vladimir (Ukrainio)
  22. Gnedaŝ Nikolaj (Krasnodarskij kraj, Abinskij r-n, Ĥolmskij-1 )
  23. Gonĉarova Irina (Moskovskaja obl., Odincovo)
  24. Grigorenko Vasilij (Ukrainio)
  25. Griŝin Nikolaj (Latvio)
  26. Gudskov Nikolaj (Moskva)
  27. Jakovlev Jurij (Pskovskaja obl., p.Strugi Krasnije)
  28. Ĵuravljov Aleksej (Krasnojarsk-18)
  29. Karcev Jurij (Uljanovsk)
  30. Kauts Valdemar (Estonio)
  31. Kokolija Georgij (Moskva)
  32. Kolganov Andrej (Usono)
  33. Kolker Boris (Usono)
  34. Kozin Igorj (Vologda)
  35. Kurolap Zinovij (Kanado)
  36. Kuznecov Sergej (Moskva)
  37. Laskina Marina (Tulskaja obl., )
  38. Levadnij Vladimir (Sankt-Peterburg)
  39. Lipec Vladimir (Moskva)
  40. Manjaĥin Jurij (Moskva)
  41. Medvedev Lev (Moskva)
  42. Melnikov Valentin (Moskva)
  43. Miĥajlov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  44. Neĉaev Nikolaj (Irkutsk)
  45. Paseĉnikov Jurij (Tomsk)
  46. Petrov Nikolaj (Leningradskaja obl., )
  47. Pikov Gennadij (Novosibirsk-9)
  48. Pogorelaja Svetlana (Ukrainio)
  49. Roganova Rimma (Permskij kraj, Ĉusovoj)
  50. Salomatov Aleksej (Moskva)
  51. Samodaj Vladimir (Moskva)
  52. Sapoĵnikov Aleksandr (Ivanovskaja obl., )
  53. Seguru Valentin (Moskovskaja obl., Mitiŝĉi)
  54. Seliŝĉev Aleksandr (Sankt-Peterburg)
  55. Sibircev Vladimir (Novosibirsk)
  56. Sidorov Anatolij (Sankt-Peterburg)
  57. Sosov Jevgenij (Tatarstan)
  58. Ŝapoŝnikova Larisa (Arĥangeljsk)
  59. Tjuljaĥov Spartak (Jakutio)
  60. Tujakin Georgij (Moskva)
  61. Voloŝin Vjaĉeslav (Ulan-Ude)
  62. Vulfoviĉ Lev (Germanio)
  63. Zozulja Boris (Rostov-na-Donu)

Mecenatoj

  1. Aleksandrova Nina (Ĵeleznodoroĵnij)
  2. Borodin Aleksej (Krasnodarskij kraj, Otradnaja)
  3. Kitajkin Ivan (Mordovio, Turgenevo, Ardatovskij rajon)
  4. Mitin Aleksandr (Niĵnij Novgorod)

Individuaj membroj

  1. Arbekova Katerina (Novosibirsk)
  2. Basov Gennadij (Tomsk)
  3. Bronŝtejn Mikaelo (Leningradskaja obl., Tiĥvin)
  4. Delcov Jevgenij (Sankt-Peterburgo)
  5. Gricaj Jurij (Moskva)
  6. Ivanov Vjaĉeslav (Sankt-Peterburg)
  7. Kevorkjanc Georgij (Novgoroda provinco)
  8. Kijamov Ildar (Kazanj)
  9. Kiseljova Olga (Jaroslavlj)
  10. Kontrov Georgij (Jaroslavla Provinco)
  11. Krivoŝeev Denis (Niĵegorodskaja obl., Dzerĵinsk)
  12. Krysakov Konstanten (?)
  13. Loskutova Tatjana (Ivanovo)
  14. Masjagin Vasilij (Omsk)
  15. Milner Aleksandr (Moskvo)
  16. Minin Vladimir (Tomska)
  17. Nadikova Jelena (Ĉeboksari)
  18. Nistratov Aleksej (Moskva)
  19. Novikova Ljudmila (Moskva)
  20. Opletajev Vladimir (Tjumenskaja obl., Surgut)
  21. Petrenko Denis (Stavropolj)
  22. Povorin Miĥail (Moskva)
  23. Rjabikov Aleksandr (?)
  24. Rogaĉjov Aleksandr (Samarskaja oblastj, v. Krasnie Kljuĉi)
  25. Smetanina Svetlana (Moskva)
  26. Smikov Ilja (Moskva)
  27. Sokolova Evelina (Krasnojarsk)
  28. Solovjov Vadim (Vladimir)
  29. Ŝapovalov Oleg (Volgograd)
  30. Tonkova Eleonora (Moskva)
  31. Uspenskaja Jelena (Jekaterinburg)
  32. Valle Fabrício (Brazilo)
  33. Zaĥarova Valentina (Taganrog)

Aliĝintaj kolektivoj (14 grupoj kun 97 aligitaj membroj)

EK "Arĝenta flamo" (Jekaterinburg)

(7 membroj):

Julija Degtjarjova, Helena Ĥusanova, Rafija Kudrjavceva, Sergej Lokis, Aleksandr Osincev, Aleksandra Osipova, Pavel Vavilin.

Krasnodara E-klubo (Krasnodar)

(15 membroj):

Artjom Alimov, Nina Celikova, Marija Ĉinĉenko, Anatolij Ĉinĉenko, Viktor Dudka, Svetlana Galienko, Valentina Goldobina, Anatolij Ivasenko, Marina Kocarj, Aleksandr Mareev-Koroljov, Gennadij Paveljev, Aleksandr Rezniĉenko, Vladimir Ŝelistov, Jevgenija Ŝelistova, Aleksandra Taran.

Krasnojarska esperantista klubo «KRESKO» (Krasnojarsk)

(5 membroj):

Alla Jaĥina, Sergej Ĵilejkin, Rustam Karapetjan, Vladimir Sapoĵnikov, Jelena Ŝaravina.

Moskva Esperanto-Asocio "MASI" (Moskva)

(7 membroj):

Dmitrij Bogatov, Anna Gamaleja, Tatjana Glaznica, Ilja Gnusarev, Sergej Kuznecov, Aleksandr Lebedev, Ljudmila Vasiljeva.

EK "Murmano" (Murmansk)

(5 membroj):

Olga Goriĉenko, Sergej Jakunin, Nadeĵda Jevgenjeva, Aleksej Makarov, Andrej Rjazancev.

Novoĉ-EK (Novoĉerkassk)

(5 membroj):

Svetlana Ageeva, Aleksandr Ĉiĉkan, Irina Gorodeckaja, Jurij Omeljĉenko, Nina Omeljĉenko.

EK "Laro" (Soĉi)

(5 membroj):

Nadeĵda Grankina, Polina Grankina, Natalija Olejnikova, Valentina Poliŝĉuk, Irina Poliŝĉuk.

EK "Kariljono" (Sankt-Peterburg)

(7 membroj):

Natalia Celarickaja, Svetlana Ejst, Nadeĵda Kuleŝova, Jekaterina Maliŝeva, Kirill Noviĉenko, Tatjana Pautova, Natalija Skvorcova.

Esperanto-Asocio de Tatario (Kazanj)

(11 membroj):

Sofija Aĥmadieva, Nina Aletkina, Miranda Barsova, Anna Grigorjeva, Viktor Gromov, Natalija Ĥarĉenko, Leonid Ivanov, Lejsan Kijamova, Alik Oganesjan, Aleksej Sabirov, Jekaterina Ŝatrova.

Tiĥvina Esperanto-klubo (Tiĥvin)

(8 membroj):

Vasilij Baraŝkov, Tatjana Belova, Viktor Kandalinskij, Gadela Osipova, Natalija Rajskaja, Olga Tiĥomirova, Vera Vlasova, Nadeĵda Zdrogova.

Tjumena Esperanto-klubo "Revo" (Tjumenj)

(6 membroj):

Anastasija Golovkina, Aleksandr Kalaŝnikov, Mansur Mamkin, Marina Stepaĉjova, Pavel Veselov, Tatjana Veselova.

E-klubo "Pacifiko" (Vladivostok)

(6 membroj):

Iraida Ameljĉenko, Vera Dmitrienko, Ljubovj Karpeta, Leonid Nikiforov, Svetlana Ŝeremetjeva, Gennadij Ŝlepĉenko.

Volgodonska E-grupo "Stipo" (Volgodonsk)

(5 membroj):

Aljona Afanasjeva, Jelena Afanasjeva, Lilija Burgar, Aleksandr Kotelnikov, Jekaterina Siina.

Volgograda EK "Espero" (Volgograd)

(5 membroj):

Ljudmila Bykova , Vera Dumler, Aleksej Dumler, Valentina Spicina, Tatjana Vtorova.

Supren

La paĝo estis montrita 870-foje


REU.RU, 2010
Programita kaj aspektigita de Andrej Grigorjevskij